Някой работил ли е с merkandi.bg?

Здравейте. Има ли мнения за Мерканди ? Има ли я групата във вайбър още?
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: VBM
Здравейте, някой има ли представа със сигурност дали този сайт предлага оригинални стоки, понеже по 5€ на артикул за Calvin Klain и Tommy Hilfiger си изглежда доста съмнително и то за чисто нови продукти. Разглеждам продукти, които пише, че идват от Полша, но ако някой има сигурно инфо бих се радвал да го чуя :)
 
Здравейте аз днес заплатих акаунт за 1 година ако някой има нужда от нещо може да се свържете със мен
 
  • Like
Реакции: VBM
Здравейте аз днес заплатих акаунт за 1 година ако някой има нужда от нещо може да се свържете със мен
Привет, може ли да споделите опита си в Мерканди? Бихте ли споделили достъпа си?
 
Здравейте, може ли да споделите мнение за Мерканди? и ако има все още вайбър група бих се включил.
Като платформа мисля , че ми е ясно какво представлява , но по скоро ме интересува как стоят нещата със купуването и транспорта на стоките,фактуриране и такива неща.Благодаря предварително
 
  • Like
Реакции: VBM
Здравейте аз днес заплатих акаунт за 1 година ако някой има нужда от нещо може да се свържете със мен
Привет чудех се дали можеш да ти пратя линк и да погледнеш контактите за един доставчик, към който имам интерес
 
Здравейте,
Аз също проявявам интерес към Мерканди.
Има ли все още вайбър група, за да се присъединя към вас?
Предварително благодаря!
 
Някакво мнение за мерканди? Има ли вече хара дето са работили с тях и по цпецялно поръчали ли сте стока на палета микс?
 
Здравейте и аз се интересувам дали някой вече правил поръчка от сайта. Ще се радвам да ме добавите във вайбър групата, благодаря предварително!
 
Здравейте! Аз също бих искала да се присъединя с м грапата и ако може повече информация дали и надеждна платформата?
 
Никой ли няма да сподели опит с Merkandi? Сформирахте ли група, имам интерес да сме партия няколко човека с един акаунт, в момента е на промо 223 евро Премиум акаунта.
 

Горе