Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Blinky

Owner
1411763958-44-apps-turn-smartphone-productivity-powehouse.jpg


Ресурс: http://www.entrepreneur.com/article/237875
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Аз използвам апликацията "портмоне" (на английси). Много лесно си пишеш всеки разход, който правиш и всяка стотинка, която идва в джоба. След времето тракваш трендове, виждаш си навиците за харчене, гледаш как ти идват парите, абе много е полезно, тъй като ти дава възможност да видиш неща в графична форма, които би пропуснал попринцип.

Иначе от горните съм ползвал вундерлиста, ама като цяло тия приложения за тайм менинджмънт не действат при мен. Най-добре се справям, като се мотивирам сутринта пред огледалото, развикам се едно хубаво, направя 5-6 лицеви опори и тичам до душа. След това не ми трябва тайм менинджмънт, почвам да работя и не спирам.

Иначе за файлове ползвам http://box.com/
 
GitHub е полезен и ще го сваля като започна по-често да го използвам. За момента само с лаптопа го ползвам, но скоро ще ми се наложи и с телефона. ;) Другите, определено са мега полезни. Исках да споделя, защото в инфографиката намерих много съвпадения с моите аппове. ;)
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Препоръчайте приложение, с което да следя по колко време точно прекарвам във всеки сайт дневно?
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Препоръчайте приложение, с което да следя по колко време точно прекарвам във всеки сайт дневно?

RescueTime може да ти е полезен, като освен сайтовете ще може да засичаш и доста други неща. Аз от няколко седмици го използвам, и доста се радвам на статистиките си.
Ежедневно ползвам ToDoIst, WundurList, BaseCamp и Trello-то за мое щастие съм ги оставил в миналото, но и те си бяха полезни.
И като вметка, сега ползваме 5pm, доста добър проджект мениджър, като с добавка с 5pm Time Tracker (малко флекс приложенийце) е много полезно за daily tasks.
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

RescueTime може да ти е полезен, като освен сайтовете ще може да засичаш и доста други неща. Аз от няколко седмици го използвам, и доста се радвам на статистиките си.
Ежедневно ползвам ToDoIst, WundurList, BaseCamp и Trello-то за мое щастие съм ги оставил в миналото, но и те си бяха полезни.
И като вметка, сега ползваме 5pm, доста добър проджект мениджър, като с добавка с 5pm Time Tracker (малко флекс приложенийце) е много полезно за daily tasks.

RescueTime- изтеглих го. Мерси, имаш репче.
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Не я разбирам тая мода с картинките. Ако беше текст можеше и линк да има, абе няма логика освен да се фукаме.
 
Re: От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Не я разбирам тая мода с картинките. Ако беше текст можеше и линк да има, абе няма логика освен да се фукаме.

Доказано е, че картини и малко текст предават повече информация и се асимилира по-лесно. Не е толкова мода, колкото еволюция на контента. :)
 
От: Re: От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Доказано е, че картини и малко текст предават повече информация и се асимилира по-лесно. Не е толкова мода, колкото еволюция на контента. :)
Еволюция ама друг път, аз плюс не виждам само картинка да е. Сега да се кьоря в картинката ли е по лесно отколкото ако е текст+картинки?
 
От: Re: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

GitHub е полезен и ще го сваля като започна по-често да го използвам. За момента само с лаптопа го ползвам, но скоро ще ми се наложи и с телефона. ;) Другите, определено са мега полезни. Исках да споделя, защото в инфографиката намерих много съвпадения с моите аппове. ;)

И кои аппчета по точно ползваш, щото аз от изброените от инфографиката ползвам само дропбокс и гугълдрайф, ама да си призная не съм много организиран и продуктивен
 
Re: От: Re: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

И кои аппчета по точно ползваш, щото аз от изброените от инфографиката ползвам само дропбокс и гугълдрайф, ама да си призная не съм много организиран и продуктивен

Всъщност, ако трябва да съм честен точно 2 от там - Dropbox и Google Drive. Но има други, които сами идеални за да гледам какво се случва онлайн, докато не съм на компа - Facebook Pages Manager, Facebook Messanger, Twitter, OfficeSuite, Hangouts, Linkedin, Analytics, SHAREit, OpenX. ;)

Не обичам да имам много апове, които не ми вършат работа. Мисля да си купя един и след като се пообразовам да си го наглася за моите нужди. :)
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Да и аз така ми става сложно с повече приложения, ползвам и Гугъл Месинджър, ама май го нямаше в инфографиката
Честно да си кажа харесват ми инфографиките, но тази е много голяма и някак се губи посланието, може би ако беше по-малка и по сбита щеше да е по-добре
Някой май се е престарал в представянето, да избираш от толкова изброени, според мен не е никаква селекция
От интернюара ли е графиката, престарали са се
 
Re: От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Да и аз така ми става сложно с повече приложения, ползвам и Гугъл Месинджър, ама май го нямаше в инфографиката
Честно да си кажа харесват ми инфографиките, но тази е много голяма и някак се губи посланието, може би ако беше по-малка и по сбита щеше да е по-добре
Някой май се е престарал в представянето, да избираш от толкова изброени, според мен не е никаква селекция
От интернюара ли е графиката, престарали са се

Може би, защото не е толкова бизнес, колкото си мислят те. А реално доста контакти и сделки минавам от там. Странно да, че ги няма. Доста излишни има. От там макс 20% да ми свършат работа. Всичкото друго сигурно си го ползва само авторана инфографиката. :)
 
От: Няколко полезни приложения, който ще ви направят по-продуктивни

Доста са полезни :)
 

Горе