Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

Да, и не съм излъгал, и си държа на думата така съм в момента. Мисля го заявих публично, данеби да ти е проблем, че говоря истини?

Аз нямам проблеми , просто ми се струва неуместно да ми се подиграва една 0 затова , че съм ИТ и работя в чужбина. Разбирам да беше постигнал нещо повече ама...
 
От: Орешарски подаде оставка !

.. нанди и тя клони към 0лата.

Към куйо?:-o Те таа цифра за пръв път я виждам - ако за мен специално си я измислил съм повече от поласкана. :) Пък може да е бройна единица, с която се броят само овце, ма не като да сме били овчари, та да я знаем.:wink:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Това, няма да го коментирам просто, че ще настъпи смях и то голям :lol:
Аз нямам проблеми , просто ми се струва неуместно да ми се подиграва една 0 затова , че съм ИТ и работя в чужбина. Разбирам да беше постигнал нещо повече ама...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Това, няма да го коментирам просто, че ще настъпи смях и то голям :lol:

Въобще, ако говорим за в момента бих си сложил 0, имал съм и добри моменти не малко, но в момента съм в такава криза в каквато никога не съм бил. Така, че си слагам даже под 1 = 0.
:beer::beer::beer:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Към куйо?:-o Те таа цифра за пръв път я виждам - ако за мен специално си я измислил съм повече от поласкана. :) Пък може да е бройна единица, с която се броят само овце, ма не като да сме били овчари, та да я знаем.:wink:
10577004_1443986315879738_6080158277430947691_n.jpg
:shock:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сега, ако разкриеш и защо е така направо, ще те черпя :D
:beer::beer::beer:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сега, ако разкриеш и защо е така направо, ще те черпя :D

Лошия голям зъл гоогле ти е свалил сайтчето на 10 страница и затова - ред сополи , ред сълзи. А извън онлайн пространството Големия лош Бойко те е притиснал в ъгъла. :D
 
От: Орешарски подаде оставка !

Хахахахахахаха, мислиш ли че само с това съм се занимавал. Иначе да от ей такива като теб ми се свали сайта, може да питаш колегата модератор на другия форум.
Пък второто важи и за двете неща, колкото и да ти се струва конспиративно или необикновено, обаче няма да влизам в подробности. Ти гледай сега себе си да си вземаш 10 евро на час за писане пък, мен ме остави да се спасявам както аз си знам. ;)
Лошия голям зъл гоогле ти е свалил сайтчето на 10 страница и затова - ред сополи , ред сълзи. А извън онлайн пространството Големия лош Бойко те е притиснал в ъгъла. :D
 
От: Орешарски подаде оставка !

Хахахахахахаха, мислиш ли че само с това съм се занимавал. Иначе да от ей такива като теб ми се свали сайта, може да питаш колегата модератор на другия форум.
Пък второто важи и за двете неща, колкото и да ти се струва конспиративно или необикновено, обаче няма да влизам в подробности. Ти гледай сега себе си да си вземаш 10 евро на час за писане пък, мен ме остави да се спасявам както аз си знам. ;)
Хаха все не влизаш в подробности . Моите 10 евро не ги мисли , не ги взимам от безмислени форум двубои с теб.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Да, така е, личи си по всичко.
Хаха все не влизаш в подробности . Моите 10 евро не ги мисли , не ги взимам от безмислени форум двубои с теб.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Хаха все не влизаш в подробности . Моите 10 евро не ги мисли , не ги взимам от безмислени форум двубои с теб.

Е, сега видяхте ли мафия в действие? Как замитат далаверите в КТБ с държавни пари

Grupirovkata14-2.jpg
 
От: Орешарски подаде оставка !

Цяла година мафията управлява и твърдеше , че България върви нагоре, цялата страна е супер щом Борисов не е на власт. Целуваха се с Местан по мостовете , правеха си митинги. Сега вече пак друг виновен за далаверата КТБ. Кога БСПто ще е виновно за нещо , а не само жертва ? 3 банкови кризи за 3 управления и все те невинни? Кой назначи Пеевски комуняги? Кой даде пълна власт на ДПС? Вие работите задружно за джоба си и против интересите на България !
 
От: Орешарски подаде оставка !

Кой назначи Пеевски комуняги?

Ама защо звучиш така критично, сякаш Пеевски се е родил баш в навечерието на своето назначение, като шеф на ДАНС? Айде да се запитаме защо по време на управлението на герб най-голям медиен комфорт, граничещ със слугинаж имаха именно в медиите на майка му- Ирена Кръстева? Защо, герб продължи практиката да налива държавни средства в КТБ и защо не го вкара в затвора, като е толква черен, а те ''пребориха'' организираната престъпност?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ама защо звучиш така критично, сякаш Пеевски се е родил баш в навечерието на своето назначение, като шеф на ДАНС? Айде да се запитаме защо по време на управлението на герб най-голям медиен комфорт, граничещ със слугинаж имаха именно в медиите на майка му- Ирена Кръстева? Защо, герб продължи практиката да налива държавни средства в КТБ и защо не го вкара в затвора, като е толква черен, а те ''пребориха'' организираната престъпност?
Герб не го вкара в затвора , а БСП му дадоха Данс.... На това правителство най-запомнящите се акции са тази дето вдигнаха цялата жандармерия и хванаха един крадец на кокошки и акцията Лясковец - дето така и никой не понесе отговорност за малоумщината. И да не забравяме странотната нощ на белия автобус.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Герб не го вкара в затвора

Именно това питам: Защо? Why? Pourquoi ? Warum? - Не беше лош тогава или тогава лош беше само Алексей ?
И пак питам: Защо медиите на неговата майка бяха най-сервилни в отношението си към боко и неговото правителство? На мен лично ми се драйфаше всеки ден на първа страница на Телеграф да виждам как тиквоча:
а) реже ленти
б) мачка някое клето детенце
в) кара валяк;трактор;метро..
г)вкарва гол за бистришките тигри
д) дава мъдър съвет на бедните хора да не носят бижута..
е) хили се щастливо от умиление към кученцата, които са изровили трупа на едно красиво българско дете, за което неговата полиция твърдеше, че не е отвлечено, а пие кафе в Германия. Същата полиция, която позволи на главния свидетел и обвиняем удобно да се самоубие.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Едно е да се ползваш с медиен комфорт друго е да даваш Данс в ръцете на такъв човек. Кое е по опасно за държавата според теб ?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Тоя, нямаше ли да ходи да работи бре :-o :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Едно е да се ползваш с медиен комфорт друго е да даваш Данс в ръцете на такъв човек. Кое е по опасно за държавата според теб ?

По-опасно е да даваш МВР в ръцете на престъпник с недоказани доходи, който подслушва незоконно и вече има ефективна присъда.
По-опасно е да сочиш чужди грешки, след като цяла България е чула разговора: ''Алоу Ваньо, не закачай Мишо Бирата''
По-малко престъпно ли е да назначаваш на отговорни постове Калинки с фалшиви дипломи и осъждани престъпници за шефове на напоителни системи? има и още, ма нямам време..
 
От: Орешарски подаде оставка !

ЕДИН Е ДОГАН И БОЙКО Е НЕГОВ ПРОРОК !

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 10349876_264060953788804_1290953423983422725_n.jpg
    10349876_264060953788804_1290953423983422725_n.jpg
    32.2 KB · Преглеждания: 13

Горе