Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

Иначе са фешън душко, и виж каква либоф какво чудо. Човек да им завиди направо. :clap:

Мда, и логично боко е нежната половинка в дуета. mml.gif
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз не можем да разберем само що влизате в ролята на платени драскачи или просто избягвате да виждате истината.

Дружбата между БСП и ДПС е доста отдавна.

Първо правителство на проф. Беров - излъчено с мандат на ДПС и подкрепено от БСП. Там колко лъжи се изприказваха, че били на СДС. Сигурно има хора, дето да вярват. Знам ли.

После тройната коалиция и там колко лъжи се изприказваха за нея и има хора, които тотално им са объркани нещата. Тогава БСП беше първа политическа сила, НДСВ втора и ДПС трета. БСП + ДПС се опитаха да съставят правителство. Но не им достигаха 2-3 гласа или нещо такова. Опитаха се да ги купят от Атака и от партията на Софиянски. Имаше циркове където Волен заключваше разни негови депутати, за да не гласуват. После се видя че няма да стане и мандата отиде в НДСВ. Те нямаше как да съставят правителство. Въпреки че останалите имаха малко над 120 гласа - много не харесваха Царя и не искаха да го подкрепят. И накрая мандата отиде в ДПС и се разбраха по схемата 3 - 5 - 8 (3 за ДПС, 5 за НДСВ, 8 за БСП).

БСП и НДСВ можеха да управляват сами - имаха достатъчно депутати. Ама БСП държаха ДПС да са във властта. Първанов се страхуваше, че Царя ще се кандидатира за президент и предпочете да вкара ДПС във властта с идеята, че техните избиратели после ще гласуват за него. Е накрая Царя не се кандидатира за президент. Там каква корупция беше не е истина. Заменки, спрени еврофондове. Цанков камък и други истории.

Сега БСП и ДПС управляват една година заедно. ДПС преяде с власт, благодарение на БСП. Правеха митинги на Орлов мост, където електората на БСП и ДПС бяха заедно. Целуваха се лидерите им.


И накрая ДПС и ГЕРБ се обявиха за актуализация на бюджета и се почна с пропагандата как щели да се вземат. :lol: :lol: :lol:


Дайте малко по-сериозно. Ако за горната снимка има някакво основание - то трябва да има поне един милион повече основания да се пускат Доган + Станишев + Местан + Първанов + Виденов ако искате още от времето на Беров.

Изобщо пропагандата върви с пълна сила. БСП + ДПС има заедно в управлението над 7 години и сега че Боко и ДПС били на едно мнение - голямата любов.


Е така се прави пропаганда. И после не се чудете, що хората не гласуват за БСП. Щото на тези нагли лъжи никой не издържа. То бива наглост, ама такава наглост като на комунягите няма. Затуй им вярват само някви стари и изкукали пенсии.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Червените крадци още не са се изправили от позата партер в която бяха една година със свалени гащи и почнаха да викат ДПС и Герб... Чакайте другари, целувките по Орлов мост още ги помним. А старата любов ръжда не хваща , пак ще изживеете катарзис и ще се вземете когато ви се прииска да сте на власт.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Червените крадци още не са се изправили от позата партер в която бяха една година със свалени гащи и почнаха да викат ДПС и Герб... Чакайте другари, целувките по Орлов мост още ги помним. А старата любов ръжда не хваща , пак ще изживеете катарзис и ще се вземете когато ви се прииска да сте на власт.

То въпроса е, като си се смял толкова време, че някой е в поза партер със свалени гащи, защо бързаш да го смениш и да я заемеш и ти ? Тук става въпрос за принципи и себеуважение, каквито боце доказва ежедневно, че не притежава и последното доказателство е дует ''БоСтан''.:wink:
Много сте интересни - понеже нямате аргументи, с които да оправдаете издънките му си пеете все една и съща песен ''червените - така, червените-онака'', ми то е ясно, че червените са кофти, въпроса е вие с какво сте по-различни?

п.с. Бърни, позволявам да ме приемаш за свой другар, само след приятно ухаещ подарък от Дъблин.:wink:
 
От: Орешарски подаде оставка !

че червените са кофти, въпроса е вие с какво сте по-различни?


1. Магистрала Тракия.
2. Метрото в София.
3. Дунав мост 2.
4. Нямаше заменки.
5. Боко подаде оставка 3 дни като му я поискаха хората.
6. Боко каза - да ние сгрешихме с някои политики.
7. Червените боклуци заедно с ДПС са най-наглите. По-нагли от Местан от Станишев няма. Боко е далеч зад тях.


Сега гледам червената сган на Бузлуджа. Говорят как правителството им било много добро. Но така и не казаха, защо подава оставка. Никой не бяга от доброто. :lol: :lol: :lol: :lol:

Хем се осраха тотално, хем го отчитат като голям успех.
 
От: Орешарски подаде оставка !

1. Магистрала Тракия.
2. Метрото в София.
3. Дунав мост 2.
4. Нямаше заменки.
5. Боко подаде оставка 3 дни като му я поискаха хората.
6. Боко каза - да ние сгрешихме с някои политики.
7. Червените боклуци заедно с ДПС са най-наглите. По-нагли от Местан от Станишев няма. Боко е далеч зад тях.

1. От която крадоха най-много и я направиха калпаво
2. Полза само за София, докато цялата страна загиваше.
3.Само завършен от тях с пари от ЕС.
4. глупости, рабира се, че имаше + Калинки+ Цветелинки, които си присвоиха курортните комплекси на боровец с помоща на мутри.
имаше и ''Ваньо, не закачай Мишо бирата'' и послушвания и отмятане от подписан договор със земеделците и т.н.
5. Боко нямаше друг ход, защото знаеше, че няма шанс да остане на власт. Протестите срещу Орешарски бяха само артистичен перформънс, докато тия срещу Боко щяха да залеят цялата страна. Причините за едните бяха лични - сметките за ток - от там тръгна всичко.
6. боко казва, ама пак иска да управлява и да ги допуска - и ще ги допуска, както и комунистите ги допускат постоянно.
7.По-нагли от боко и цвъко аз лично не познавам, а в комбинация с Местан ще видим докъде ще стигнат.
 
Последно редактирано:
От: Орешарски подаде оставка !

1. Магистрала Тракия. 1. От която най-вече крадоха и я направиха калпаво.
2. Метрото в София. 2.Полза само за София, докато цялата страна загиваше.
3. Дунав мост 2. 3. Само завършен от тях - с пари от ЕС.
4. Нямаше заменки. 4.глупости, разбира се, че имаше + Калинки+ Цветелинки, които взеха курортните комплекси на Боровец с помоща на мутри и бухалки.
5. Боко подаде оставка 3 дни като му я поискаха 5. Боко се уплаши от народната любов и избяга. хората.
6. Боко каза - да ние сгрешихме с някои политики. 6. И после пак поиска да вземе властта, та пак да ги допусне
7. Червените боклуци заедно с ДПС са най-наглите. По-нагли от Местан от Станишев няма. Боко е далеч зад тях. 7. Не знам колко е далеч, щом започва същия танц със същия коалиционен партньор. А пък за по-нагли от боко и цвъко аз поне не се сещам.

Виж, няма смисъл поне пред мен да плюеш червените, щото съм съгласна, но не мисля, че вашите са по-добри от тях. За мен, лично са по-лоши и няма да ме убедиш в противното.

1. От Цанков камък се крадеше 3 пъти повече. Тракия беше с Европари и там трудно се краде. А колко е калпаво - още се седи. Другите що не я направиха.
2. Ми поне София е имала полза. Сега пак цялата страна загива и никой няма полза.
3. Що другите не го завършиха с парите от ЕС. Може би щото бяха много крадливи и им ги спряха, а?
4. Боровец отдавна е частен и сигурно 5 пъти е препродаван от тогава.
5. А другите не им пукаше и оградиха с огради и жандармерия да ги пази. Колко са смели само.
6. Нещата се решават на избори. БСП колко пъти са се осирали и колко пъти са я вземали властта пак.
7. Какво е почнал и дали ще го довърши не е ясно. И дали изобщо го е почвал или само вие така пропагандирате.


След като смяташ червените за боклуци не виждам защо не плюеш срещу тях - плюеш само срещу Боко. Плюй и срещу червените. Не виждам да качваш снимки как Гея и Бея се целуват.

И накрая интересно, що мнението ти не съвпада с реалността - все пак Боко от доста време насам е първа политическа сила. А другите губят подкрепа нещо.
 
От: Орешарски подаде оставка !

..Протестите срещу Орешарски бяха само артистичен перформънс.....
За белия автобус чувАла ли си?
Ти да не си гледала някакви други протести? Да не бяха тия на Мишо шамара?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Станишев е дал отлична оценка за изминалата година на правителството. Няма какво повече да се каже.
А нанди , изпуснала си най-важната точка против Бойко - магазинчето фалира. Ако беше фалирало ей сега , Михов какъв голям противник щеше да си има в твое лице.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Станишев е дал отлична оценка за изминалата година на правителството. Няма какво повече да се каже.
А нанди , изпуснала си най-важната точка против Бойко - магазинчето фалира. Ако беше фалирало ей сега , Михов какъв голям противник щеше да си има в твое лице.

Бърни, приятелю любими, аз ще го прежаля все някога тва магазинче, но за теб не съм сигурна. Не се терзай излишно - ти нали си в Дъблин и си добре. Иначе си прав, че и на Миков щях да сипвам ако се беше случило при тях. И за да бъда обективна ще призная голям мой грях: Аз лично агитирах за гроб на първите избори, в които се включиха и гласувах за тях на европарламентарните избори. И агитирах с аргумента, че който и да е, освен бсп ще е по-добре за страната - а тогава за магазинчето дори нямаше опасност от фалит.:(
Е, вече знам, че винаги има и по-зле от комунистите, а те са много, ама много зле.

Ето да видите, че не само боце е строил:
zx620y348_2091458.jpg
 
От: Орешарски подаде оставка !

Оуууу, герберастите нападнали. Само ме дебнат значи да мръдна и захапват. Оня с неговия асфалт се наакал горе, пък другите зомбирани и те.

Бърни, това да ни го строят за тебе? :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз само не можах да разбера, що правителството подава оставка след като е толкова добро? :lol: :lol: :lol: :lol:

Или може би никой не е пуснал опорните точки още. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Щото боко тиквата като не можа да го свали с протести и фалити на банки, реши да си го купи. :lol:

Ето ти опорна точка гробарче.....
 
От: Орешарски подаде оставка !

Щото боко тиквата като не можа да го свали с протести и фалити на банки, реши да си го купи. :lol:

Ето ти опорна точка гробарче.....


Кое да си купи? :!:

Правителството?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Кое да си купи? :!:

Правителството?

Що се правиш на тъп? Айде ти кажи тогава, според теб защо падна?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Що се правиш на тъп? Айде ти кажи тогава, според теб защо падна?

Аз очаквам ясен отговор защо подаде оставка?

Унито не го разбрах какво иска да каже. Боко се опитвал да го бутне с протести. После фалирал банка и пак не станало.

И накрая Боко купил?!? Ама не разбрах какво купил?

И за да купиш нещо - насреща трябва да имаш продавач? Т.е. някой му е продал това дето той е купил. А какво е вие не казвате.
 
От: Орешарски подаде оставка !

На предишната снимка ти е продавача. ;)
Аз очаквам ясен отговор защо подаде оставка?

Унито не го разбрах какво иска да каже. Боко се опитвал да го бутне с протести. После фалирал банка и пак не станало.

И накрая Боко купил?!? Ама не разбрах какво купил?

И за да купиш нещо - насреща трябва да имаш продавач? Т.е. някой му е продал това дето той е купил. А какво е вие не казвате.
 

Горе