ПРАВЯ САЙТ

ABPAM

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ако някой се интересува къртя мивки :), бъзик правя сайтове.
Езици: HTML, PHP и MySQL и JavaScript.
Цена: 200лв.
Срок: До един месец(зависи от изискванията на клиента).
Това е. Ако има желаещи пишете на ЛС,
ICQ: 371607483 или Skype: The_Lord1604
:)
 
Ех, къде отидоха имейл адресите, portfolio-тата и персоналните уеб сайтове на добрите дизайнери :D Или просто тук се изявават само неопитни?

За да изкараш пари, когато продаваш нещо, трябва първо да покажеш мостра. В случая твоите предишни проекти.
 
Митака каза:
Ех, къде отидоха имейл адресите, portfolio-тата и персоналните уеб сайтове на добрите дизайнери :D Или просто тук се изявават само неопитни?

За да изкараш пари, когато продаваш нещо, трябва първо да покажеш мостра. В случая твоите предишни проекти.

Явно сега започва мочето. Всеки започва от нулата.
 
А ако нямаш мостра за покаване аз ще ти дам една идея :idea: Направиси къстъм дизаин темплеити за някоя афилиеит програма и си развиваи саитчетата докато паралелно си търсиш клиенти за дизаин и като те питат за портфолио показваш някои от сайтовете ;)
 
според мен всеки, който е тръгнал да прави сайтове на някой друг за пари, трябва да има поне свой личен или на фирмата му, какво като още търси първата си поръчка и няма портфолио
 
lyust каза:
според мен всеки, който е тръгнал да прави сайтове на някой друг за пари, трябва да има поне свой личен или на фирмата му, какво като още търси първата си поръчка и няма портфолио

Не е задължително... имам приятел който работи в доста голяма фирма, а те нямат собствен сайт :)


Ама според мен 200 лева за сайт са несериозни... и без да се убижда автора, ама мисля че срещу 200 лева и качеството ще е като за 200, ама аз не ги разбирам тия неща.
 
Искам да ми направиш сайт, който да е копие на zoho.com
Ще ти платя 200х10
 
Pin2 каза:
Българска Стопанска Камера ми искаха 400 лв за направата на страница.
Искам да кажа, че някой може да иска и 10 000 лв, но е въпрос, колко ще дадат и дали ще е оправдано. :!:

Има колеги които взимат и повече от 10000 и не виждам какъв е пробема. Зависи какъв е сайта. Аз след малко сядам да пиша две оферти за по 10000 лв... и просто толкова си струват проектите.
Аз примерно за www.nolimitdir.com искам 100 000 evro :)

Както казах по-горе, 200 лева е много несериозно, освен ако не става дума за някаква пълната глупост която за прави за 5-6 часа от само човек. Поне аз на толкова си оценявам труда, който му се работи за без пари нека се мъчи...
 
бате за да искаш €100 к трабва да прави по 8-9 на месец. Повечето онлаин бизнеси (освен ако не става въпрос за нещо много уникално) се продават за едногодишната си печалба
 
MacTeP каза:
Pin2 каза:
Българска Стопанска Камера ми искаха 400 лв за направата на страница.
Искам да кажа, че някой може да иска и 10 000 лв, но е въпрос, колко ще дадат и дали ще е оправдано. :!:

Има колеги които взимат и повече от 10000 и не виждам какъв е пробема. Зависи какъв е сайта. Аз след малко сядам да пиша две оферти за по 10000 лв... и просто толкова си струват проектите.
Аз примерно за www.nolimitdir.com искам 100 000 evro :)

Както казах по-горе, 200 лева е много несериозно, освен ако не става дума за някаква пълната глупост която за прави за 5-6 часа от само човек. Поне аз на толкова си оценявам труда, който му се работи за без пари нека се мъчи...


малко и искаш на директорията :roll:
 
ilianskim каза:
малко и искаш на директорията :roll:

Еми горе-долу толкова струва разработката на технологията.
6 месечна заплата на програмистта на ботовете
6 месечна заплата на уеб програмиста
още сумати пари за сървърите
всеки месец колокация и тн...

и си се събират :)
това не е просто директория, а доста сериозен проект... ще се убедите след околко година, ако не изкочи още някакъв тъп проблем.
В момента може да изглежда че сме в застой, ама просто се пренаписват ботовете и се оправят алгоритмите за подредба на сайтовете в категориите и други... а и трябваше да свършим малко правна работа, за да сме убедени че няма да имаме проблеми с властите
 
Pin2 каза:
Тука май има хора които витаят из облаците ... Нещо ми е странно като чета подобни постове, но се надявам да е истина.

Не, просто има хора които знаят реалната цена на някой неща :) Въпроса е че тия пари никой няма да ни ги даде, но пък и ние не мислим да продаваме :)
 

Горе