Продава се: ПР2 линкове имоти

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
Предлагам годишни линкове в блог ПР2 на тема имоти и архитектура, линковете ще са в поле приятели в левия сайдбар, цена за 12 месеца - 10 лева, приемам пейпал или ипей, при интерес пращам линка на лично.
 
От: ПР2 линкове имоти

първите трима взимат линк за година за 5 лева
 
От: ПР2 линкове имоти

Дай инфо да се разбереме
 
От: ПР2 линкове имоти

остават още 4-5 линка, може и статия с линк, може и банерче вместо линк
 
От: ПР2 линкове имоти

Ако важи още офертата за 5 лв/година, взимам един линк
 
От: ПР2 линкове имоти

нова оферта - всеки закупил линк за 12 месеца за 10 лева ще получи и публикуване на статия в блога
 
От: ПР2 линкове имоти

То много хубаво ама в нета е пълно с такива сайтове и сайтове на подобни теми . Аз се сдобих с 200 линка без да ползва известните директории, социални и форуми. Който не иска да отдели 2 месеца време в търсене да отива при pepo_99, аз съм на мнение че тези линкове от началната страница на някой сайт, сега имат много голямо влияние, в тази нища с 10-20 такива можеш да се класираш доста.
 
От: ПР2 линкове имоти

То много хубаво ама в нета е пълно с такива сайтове и сайтове на подобни теми . Аз се сдобих с 200 линка без да ползва известните директории, социални и форуми. Който не иска да отдели 2 месеца време в търсене да отива при pepo_99, аз съм на мнение че тези линкове от началната страница на някой сайт, сега имат много голямо влияние, в тази нища с 10-20 такива можеш да се класираш доста.

всеки качествен линк оказва влияние
 
От: ПР2 линкове имоти

може ли линк ?

изчисти си пощенската кутия да може да получаваш лични
 
От: ПР2 линкове имоти

включвам в офертата и готови уникални статии непубликувани в които ще сложа до два линка към ваш сайт - 12 лева на статия
 
Последно редактирано:
От: ПР2 линкове имоти

офертата е валидна

10 лева годишен линк
моя статия с два линка - 12 лева
 

Горе