Петък 13-ти - има ли пострадали?

wmdeals

New Member
На никой ли не са му хакнали сайта/откраднали домейна/свили парите?
Никой ли не е изял дървото по случай празника?
Нашту фирма днес изобщо не работихме за да не ни урочасат или нещо подобно...
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

хванах задръстване
в ошипка не ми сготвиха вкусно този път
върнаха ми две стоки за гаранционен сервиз
набутаха ме 250 лева за подаръци
ламята ме принуди да я заведа в мола...
харесах си една продавачка в хиполенд с най-нивироятнити очи които съм виждал досега - ама бях пак с ламята и...
свършила ми е бирата

сега проверявам ще проверя и със сайтовете какво става
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

ех тая ламя братчет - не те оставя да дишаш - всеки пост я споменаваш че е била наблизо :)
мойта ме следи само когато й замирише на чуждо дупенце и тогава става супер досадна :mrgreen:
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Сървъра не бачкаше 2 часа.
Откраднаха ми $20.
Преебаха ме с един сайт.
Преебаха ме с един домейн.

Дотук нищо ново :)

Сега отивам на кръчма и дискотека, ще видим как ще се върна :D
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

А аз изкарах един чудесен ден. Цял ден подстригвах готини млади хора и изобщо нямах никакви проблеми. Чух хубави новини, а сайтовете ми са си в ред.
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

А аз изкарах един чудесен ден. Цял ден подстригвах готини млади хора и изобщо нямах никакви проблеми. Чух хубави новини, а сайтовете ми са си в ред.
Не поряза ли поне един? :mrgreen:
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

А аз изкарах един чудесен ден. Цял ден подстригвах готини млади хора и изобщо нямах никакви проблеми. Чух хубави новини, а сайтовете ми са си в ред.

къде ги намирате тия младите за подстригване ?
от 50-60 Устригани 40 поне некъпани и миризливи се падат 8)

гледам днес има понижение в посещенията.. нормално за петък
гражданите си отиват на село, нямат време за интернет :)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Никого не порязах и всичките си бяха много чисти, даже някои пожелаха да ги измия пак. При мен е предимно младежка клиентела. Ама котарака ми беше отвън в градината, ако бях отрязала някое ухо, нямаше да стане зян :)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Хмм на мен като се замисля за сега още нищо лошо не ми е станало :D даже може да се каже, че деня ми мина доста добре :)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Никого не порязах и всичките си бяха много чисти, даже някои пожелаха да ги измия пак. При мен е предимно младежка клиентела. Ама котарака ми беше отвън в градината, ако бях отрязала някое ухо, нямаше да стане зян :)
Rak, ти си била опасна. Виждам, че познаваш добре сценария на horror филмите. Не изчезва ли безследно някой недоволен клиент от време на време? :)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Аз пък имам един колега, който не обича да се къпе и днес вонеше ужасно. Проблема е, че не се случва само на Петък 13-ти и нищо не мога да направя по въпроса.
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Аз едва преди няколко часа усетих, че е Петък 13-ти. Съответно не ми се е случило нищо неприятно, понеже не съм се филмирал.
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Мм..
Оригнах се през носа и се задавих много лошо..
За малко да умра.. ;D
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Мм..
Оригнах се през носа и се задавих много лошо..
За малко да умра.. ;D


пак че не си се напънал да пръднешшш
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

То направо не е за разправяне...
Един приятел усети силата на деня с пълна сила...

...изневери, интриги, лъжи...
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Блажени години, когато патките набутваха само с по 20 лева :)
 
От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Rak, ти си била опасна. Виждам, че познаваш добре сценария на horror филмите. Не изчезва ли безследно някой недоволен клиент от време на време? :)
Слава богу, за 10 години съм имала само два неприятни момента и то не по моя вина. Ако ми обяснят какво искат, няма проблем, затова съм приготвила удобни класьори със снимки и ми показват как да ги подстрижа и готово - няма проблем. Обаче един ден се изкефих яко - един 18-годишен многознайко, който се подстригва супер стандартно, обаче ме върти около 45 минути с претенции, веднъж идва и казва - искам отзад с втори номер, отгоре с трети. Аз тъкмо да взема да му обяснявам какво ще се получи и се спрях - викам си, абе дай да го подстрижа така, пък да видим мистър чалъмар какво ще прави - о, блажен миг - за 5 минути го остригах и той се гледа, гледа, гледа, мисли и накрая си плати и си отиде супер изненадан от голата си глава. Следващия път като дойде доста се замисли какво говори и си го подстригах както обикновено, ама си беше кротък - за 20 минути беше готов. За три лева подстрижка какво искат - фасоните в скъпите салони.
 

Горе