Питане за полиция и СОТ

Maverick

Well-Known Member
Може ли полицията да изпълнява услуги като сот или охрана на частни имоти? Говореше се преди време за това, но гласуваха ли закон, приеха ли го, не помня.
 
От: Питане за полиция и СОТ

Кога си работил там? Ако е било преди година може да има промяна. Но ако е било скоро, тогава най-вероятно могат да работят като сотаджии.
 
От: Питане за полиция и СОТ

Има си СОТ към полицията, но скоро обявиха че бил на загуба с милиони ?! и не било рентабилно. Има още доста магазини/обекти които го ползват, но най-вероятно скоро няма да го има. По добре към частен Сот
 
И ние сме на частен СОТ и нямаме забележки. Идват бързо, реагират адекватно и определено не са в тежест. Плащанията са гъвкави, а съпорта им се държи човечно. Аз лично бих препоръчал нещо частно. ;)

По принцип, СОТ и други подобни охранителни фирми имат бизнес, защото толкова ни е добра и полицията. Но какво да се прави. Където има търсене, ще има и предлагане. :)
 
От: От: Питане за полиция и СОТ

Има си СОТ към полицията, но скоро обявиха че бил на загуба с милиони ?! и не било рентабилно. Има още доста магазини/обекти които го ползват, но най-вероятно скоро няма да го има. По добре към частен Сот

Точно така, до края на годината няма да го има, а обектите им ще се поемат от частни фирми.

Инфо

п.п. Брей чукнах 1000 поста :beer:
 
От: Питане за полиция и СОТ

Благодаря на всички за отговорите. Няма да ми се налага да избирам СОТ, за момента. Исках просто да получа информация. :)
 
От: Питане за полиция и СОТ

Полицейският СОТ го закриха. И по-добре. Веднъж ми се наложи да натисна паник бутона им и дойдоха след 20 минути а за тия 20 минути с пистолети се гърмя вътре в заведението ми. И плащах 90 лв за него , а сега плащам 35 на частна фирма на месец.
 

Горе