Пиша статии.

truestory

New Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте! Предлагам писане на статии, тематиката няма значение. Мога да пиша само на български език. Гарантирам за уникално съдържание и добро качество, както и спазване на срока. Мога да пиша по 5 статии на ден.

Цени:
250-500 думи -5 лв.
350-700 думи -7 лв.
450-900 думи -9лв.
над 1000 думи - по договаряне.

Начин на плащане: Paypal!
e-mail: msknashak[at]gmail.com
 
От: Пиша статии.

Привет и добре дошъл,във форума много хора пишат статий.. Предлагам ти да напишеш 2-3 статий без пари на 1-2 потребители тук за да видиме на какво ниво пишеш.Така може да по-лесно да припечелиш.
 
От: Пиша статии.

Привет и добре дошъл,във форума много хора пишат статий.. Предлагам ти да напишеш 2-3 статий без пари на 1-2 потребители тук за да видиме на какво ниво пишеш.Така може да по-лесно да припечелиш.

Привет. Не се връзвай на подобни глупости, да пишеш без пари. Пусни линк към неща писани от теб, или си приготви един файл с текстове, отново написани от теб. Безплатен обяд няма. Цени си времето и работата. И не се съгласявай да работиш за слава. Тя няма да ти плати сметките, или да ти сложи нещо на масата.

Успех!
 
От: Пиша статии.

Здравейте. Пробна статия не пиша! Само за сериозно клиенти, защото не могат на сляпо да ми плащат.
 
От: Пиша статии.

Дай линк към статии? Какво означава "на сляпо да ми плащат"?
 
От: Пиша статии.

'' на сляпо да ми плащат'', означава, не могат без да знаят как пиша, да ми предложат работа. Моля да не се спами темата, а само сериозни и нуждаещи се от статии да ми пишат.
 

Горе