Пиша статии

От: Пиша статии

харкон със постовеTe си навлече гнева ми (и не само моя), ако продължаваш със това безобразно поведение не мисля, че някои ще иска да ти помогне, а гледайки сайта ти, определено се нуждаеш от помощ ;)
 
От: Пиша статии

Sammy: не му обръщай внимание на този шнорхел, от всичките му 74 мнени няма едно смислено :) на такива "игнор" :)
Ближи подметки католонецо. Може да ти издействат някой клиент. :)
--------------------------------------
За мен добрия форум е DP. Този все още няма стойност.
 
От: Пиша статии

харкон със постовеTe си навлече гнева ми (и не само моя), ако продължаваш със това безобразно поведение не мисля, че някои ще иска да ти помогне, а гледайки сайта ти, определено се нуждаеш от помощ ;)
Този пък се гневи и си мисли ,че притежава власт и някой трябва да го уважава. Смешник.
 
От: Пиша статии

Абе харкончо като си такъв фен на DP защо не видиш там какво правят хората (за тези които не знаят пояснявам - хората раздават безплатни review copyta или поне на по-ниски цени). Та смешника си ти в случая ;) и не си мисли че ще се занимавам с тебе повече ;)
 
От: Пиша статии

Досега не съм раздавал безплатни ревю копия в DP за да си намеря клиенти Самчо, а вече имам доста получени плащания.
 
От: Пиша статии

Du, harkon, bist sehr klug, dass ich nicht glauben kann und du sprichst seht gut Englisch...bravo :)

Harkon, you are so clever, I can't believe it and you speak English so well... good for you!

Са кво пишките ли ще си мерим?
 

Горе