Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Уни изборите минаха :) след 4 години пак агитирай :) Народа вече избра Бойко - ако той е лош избор , какво говори това за останалите дето са с 2но по-малка подкрепа ?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Блинки да сравняваме всеки друг град със София не е честно. София побира една пета от населението на България. Естествено , че проблемите са повече , но Фандъкова се справя много добре с длъжността , променя столицата по прекрасен начин и се справя с всички предизвикателства (протести, бедствия , бежанци) до сега само с професионализъм.
Да, не е често прав си - общините на София събират много повече от тези на В.Търното и други градове. ;)

Отиди в Търново, айде не чак този град, че там отскоро започнаха усилено да го оправят, но Бургас и после ми кажи дали се справя прекрасно. :) Но дадох кмета за пример, защото са месени от един готвач, ако ме разбираш. Иначе кажи ми, че си много горд от сегашния си президент и спирам да пиша. ;)
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Говори, че народа казва на черното бяло, и обратното. Явно след толкова "преход" толкова им е промит мозъка, че не могат да си направя по-голямата част преценка какво да правят.
И при толкова ниска избирателна активност Бърни, не ми казвай, че народа го е избрал. Аз мисля, че народа няма желание да избира, народа иска действия, но ще си говорим за това много скоро. ;)
Уни изборите минаха :) след 4 години пак агитирай :) Народа вече избра Бойко - ако той е лош избор , какво говори това за останалите дето са с 2но по-малка подкрепа ?
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

А, и Бърни при мен никога не е било въпрос на предизборна кампания. ;)
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Говори, че народа казва на черното бяло, и обратното. Явно след толкова "преход" толкова им е промит мозъка, че не могат да си направя по-голямата част преценка какво да правят.
И при толкова ниска избирателна активност Бърни, не ми казвай, че народа го е избрал. Аз мисля, че народа няма желание да избира, народа иска действия, но ще си говорим за това много скоро. ;)

Стига с тая ниска избирателна активност. Всеки има правото на глас. Като не го използва , значи не го иска. Ето аз пътувах по работа и пак гласувах , който иска намира начин да си упражни гласа. Та да народа избра Герб и то повече от категорично.
Блинки - аз ако не се гордея с президента си що за българин съм ? Та нали президента представлява страната ни пред света. Той нито взима някакви ръководни решения , нито може да изкара страната от кризата - та в тази връзка си имаме един възпитан и образован човек. Който иска нещо подобно на Волен Сидеров за президент - да гласува за него на следващите избори.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Да, всички имате къса памет. Помните ли предишните кметове на София? в сравнение с тях фандъкова си е направо слънце. тя е по-малкото зло. Поне НЕЩО направи. Няма как да се отрече. Другите не направиха НИЩО. А за президентът - Петър Стоянов най ми харесваше, но костов много лошо го прецака и дойде Гоцето... Но Плевнелиев не мога да кажа, че е лош президент, просто прави грешката да намеква, че подкрепя ГЕРБ. А това дразни всички противници на Бойко, нали така.
За мен не е важно толкова президентът какъв е, а хората да работят, независимо какъв цвят са. за съжаление това дасега не става и всеки си печели за себе си и не мисли за народа. Но все пак надежда има, ако се направи консенсусен кабинет с 4-5 партийна подкрепа. дано осъзнаят, че това не е като Левски и ЦСКА, това е съдбата на нас, българите.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Аз пък бях на гости и не гласувах, а защо съм ти казвал много пъти. ;)

Стига с тая ниска избирателна активност. Всеки има правото на глас. Като не го използва , значи не го иска. Ето аз пътувах по работа и пак гласувах , който иска намира начин да си упражни гласа. Та да народа избра Герб и то повече от категорично.
Блинки - аз ако не се гордея с президента си що за българин съм ? Та нали президента представлява страната ни пред света. Той нито взима някакви ръководни решения , нито може да изкара страната от кризата - та в тази връзка си имаме един възпитан и образован човек. Който иска нещо подобно на Волен Сидеров за президент - да гласува за него на следващите избори.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Не съм гербаджия, направиха големи свинщини с римския стадион на Лъвов мост сегашните, но...

Има вероятност да възстановят войнишкия паметник-мемориал на НДК. Ако това нещо го направи Фандъкова, лично аз ще си пусна гласа за нея на следващите кметски избори. Който не знае за какво става въпрос, повече инфо тук. Снимка на мемориала, който е бил на мястото на шестоъгълния петоуйник.

10570519_10204069091304506_12024664823916961_n.jpg
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Бърна е единственикя кретен, който за герб говори с НИЕ : "НИЕ ЩЕ ОПРАВИМ, НИЕ ЩЕ НАПРАВИМ, НИЕ ЩЕ ДАДАМ, НИЕ ЩЕ ЕДИ КАКВО СИ"

кажете ми, че не агитира този тъпанар, няма друг във форума да говори за някоя партия така
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Бърна е единственикя кретен, който за герб говори с НИЕ : "НИЕ ЩЕ ОПРАВИМ, НИЕ ЩЕ НАПРАВИМ, НИЕ ЩЕ ДАДАМ, НИЕ ЩЕ ЕДИ КАКВО СИ"

кажете ми, че не агитира този тъпанар, няма друг във форума да говори за някоя партия така

Само леко ще те коригирам,казва: "НИЕ ЩЕ ОПРАВИМЕ, НИЕ ЩЕ НАПРАВИМЕ, НИЕ ЩЕ ДАДАМЕ, НИЕ ЩЕ ЕДИ КАКВО СИ..." http://bg.wikipedia.org/wiki/Мекане ;)
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Президента е гола вода, ама за кметицата не си прав Блинки.
Доста се върши. Явно не помните преди 6-7 години, каква мизерия беше.
Метрото - причината да си разкарам колата.
Оправиха няколко гадни кръстовища, на които се чакаше с часове в задръствания. Лъвов мост също ще стане добре.
Масово сменят старите строшени плочки по тротоарите. Това го виждам за първи път. Е верно, че е само около нас, засега.
Някой обръща ли внимание на едно много важно нещо - сините противопожарни кранове на всеки ъгъл?
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Бърна е единственикя кретен, който за герб говори с НИЕ : "НИЕ ЩЕ ОПРАВИМ, НИЕ ЩЕ НАПРАВИМ, НИЕ ЩЕ ДАДАМ, НИЕ ЩЕ ЕДИ КАКВО СИ"

кажете ми, че не агитира този тъпанар, няма друг във форума да говори за някоя партия така

Като задаваш въпрос - какво ще направите (все едно Герб е моя лична партия) как ти отговоря маймунке ? То бива кретенизъм от твоя страна ама вече прекаляваш.
През ден пускаш теми в политика и аз съм агитирал - заблудена овчица с миша душица.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Не не, ти си онзи простак, който, когато казвахме герб и ти казваше: "ЩЕ ВИ БИЕМ" и така нататък - тея номера тук на мен няма да минат, агитаторче си , от най-простите, трябва да те баннат за агитация, понеже рекламата е платена, нищо че е политическа.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Не не, ти си онзи простак, който, когато казвахме герб и ти казваше: "ЩЕ ВИ БИЕМ" и така нататък - тея номера тук на мен няма да минат, агитаторче си , от най-простите, трябва да те баннат за агитация, понеже рекламата е платена, нищо че е политическа.
мозък на кокошка , тяло на човек . Що е то ? - remind
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Като ви чета писанията на двамата много не се различавате. Простотия и на улицата виждаме. На фона на нея вашето бледнее. Като се обиждате поне се постарайте да е по-атрактивно, че и на нас да ни е интересно докато ви четем писанията, а и да създадете някакво впечатление за интелигентност и поне елементарно възпитание.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Малко сравнение...

10922776_754839464593737_2877598755899657270_n.jpg
 

Горе