Плъгин/програма с която можеш да отвориш чат прозорец към посетител в сайта ти

se0.guru

Member
Сега ми хрумна като си гледах статистиката в реално време на аналитика... Май и друг път като съм я гледал ми е хрумвало...

Такава програма ми се ще. Нали се сещате изскащите и затъмняващи сайта подканвания да харесаш фейсбук страницата на сайта? Бая са дразнещи, но си мисля нещо е такова, но вместо "харесай ми фейсбук страницата" да изскача ръчно писано от сайт админа във същия момент съобщение от типа "Здрасти, ако искаш може да се пазарим за цената на тоя продукт" или "Знам , че сега четеш, аз съм администратора на сайта, казвам се х приятно ми е да се запознаем"... Предполагам, че ясно обясних каква програма имам предвид, но все пак ще уточня, че zoppim чата с лъжливото перманентно съобщение за "здравейте, с какво можем да ви помогнем" не е точно това, което търся. Не съм разцъквал зопима подробно, но може би нещо такова, което може да се интегрира с google analytics...

Та някой да знае такъв плъгин за wordpress или дали някой тук е до толкова вещ в занаята, че може да напише такова нещо?
 
Последно редактирано:
В Зопима можеш към всеки юзър да отправяш персонално съобщение. В дашборда ти пише къде се намира, къде е ходил и може да му пишеш.

Същото е при безбройните чат плъгини за Wordpress, част от които можеш да разгледаш тук - http://codecanyon.net/search?category=wordpress&site=codecanyon.net&suggest=true&term=chat
 
От: Re: Плъгин/програма с която можеш да отвориш чат прозорец към посетител в сайта т

В Зопима можеш към всеки юзър да отправяш персонално съобщение. В дашборда ти пише къде се намира, къде е ходил и може да му пишеш.

Същото е при безбройните чат плъгини за Wordpress, част от които можеш да разгледаш тук - http://codecanyon.net/search?category=wordpress&site=codecanyon.net&suggest=true&term=chat

Голем си, бате, мерси, трябваше да сърчна гугъла преди да питам :)
 
От: Плъгин/програма с която можеш да отвориш чат прозорец към посетител в сайта ти

Аз обаче мисля да се мъча да интегрирам зопим в един плъгин от типа на галериите, където сайта се затъмнява и разглеждаш картинката на фул скрийн... само че вместо картинка да е чата на зопим. Това ще е много по-ефектно и подканващо посетителите на сайта да влязат в разговор. Ако успея и да го наглася да става само, когато пишеш през зопима на посетител пръв, е това е ефекта дето искам да се постигне.
 

Горе