Покупка от online china shops

От: Покупка от online china shops

Това са пълни боклуци тея китайски истории ама вие си знаете. Предпочитам да дам повече пари за телефон или таблет ама да е оригинал, не реплика. :)

PS: И аз съм си мислил да си взема един таблет ама се чудя за какъв чеп ще ми е. :wink: Този не е лош май: http://galaxytab.samsungmobile.com/
 
От: Покупка от online china shops

Абе и аз знам за един приятел, който си поръча айфон, сега през 2 седмици си купува нов дисплей от Китай ,вече си е редовен клиент хаха
 
От: Покупка от online china shops

Мислим всичкото GSM оригинално или реплика се прави у Китай!
 
От: От: Покупка от online china shops

Мислим всичкото GSM оригинално или реплика се прави у Китай!

Разбира се. Не си ли виждал по джаджите на Епъл култовото "Designed in California, Made in China"
Дори едното Sony VAIO, което имам е китайско. От години не съм имал лаптоп, който не е китайски.

Виж телефоните са друга бира. От много години съм само с HTC-та, а те са тайвански.
 
От: От: Покупка от online china shops

Мислим всичкото GSM оригинално или реплика се прави у Китай!

Не всичкото! :wink: Моя телефон Samsung е Корейски ама не може да сравняваш Samsung с Hiphone или Miphone дето са за $60-$70 и да си мислиш, че ще си купиш свестен телефон за тея пари. :)
 
От: Покупка от online china shops

Та за фактурите ... Не ти трябва фактура освен ако не си фирма и не искаш да си го осчетоводяваш . По принцип вече е направено големите корпорации като DHL да поемат бомащината на митниците . НО е възможно да е имало и изключения не знам ...
 

Горе