Полезни неща и от мен

ReminD

Well-Known Member
Добре, че Bullblogger пусна тема, та да се подсетя, че имам някои работи из папките, които може да ви потрябват.
И аз като него, ще дам линк за сваляне само на хора с положителен итрейдър и рейтинг и такива, които уважавам, е но ако пък сметнете, можете да ми пратите лично, ще си помисля, зависи какво впечатление сте ми направили. Ето какво има :
пс: не продавам линка , тъй че ако не се вписвате,потърсете нещата, има ги из Гошо някъде...

75 high prbacklinks.rar - Името говори само по себе си
124backlinks-dofollow - пак няма нужда от коментар
Link-Building-Techniques - За тия дето обичат да правят сателитки
PR7Linkwheel - Тъториал как да навържете няколко линка от други сайтове, които имат ваш линк ( сайтовете са тип "P&A method"
insideseo.rar - Книга
LinkDirectorySubmitter.rar - Почти не съм го използвал, можете да го ползвате за тематични директории, колкото да разбере Г. закакво ви е сайта и хубаво е да не се прекалява ако нямате ПР
autoaproved.GOV.links.rar - 14 autoaproved .gov линкове и 11 такива .edu
High PR Links List.rar - Повечето са към блог постове с ПР
seodirectories.rar - Списък с директории ( не съм го ползвал досега )
organicseosecrets.rar - Книжка
Unique Method of Building Backlinks.rar - Не съм го изпробвал ( става въпрос за линк ферма )
socialnetworks.rar - Списък със социални мрежи
articledirectories.rar - Списък с директории
wikis.rar - wiki сайтове. - Можете да ги използвате за линкове, ако можете да пишете хубави статии.

Това е, засега...
 
От: Полезни неща и от мен

Ако някой иска, събрал съм си добра колекция от perl книги ( на бг и англ. ), ясно е че без хартиена книга няма да научите много, но поне ще можете да четете кода.
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Полезни неща и от мен

Благодарско scorpiass.
При всички положения не се вписвам в критериите за да ми ги пратиш, но обясненията които си дал са повече от достатъчни! +1
 
От: Полезни неща и от мен

И аз искам. Макар че като се затрупам с толкова много неща, все не остава време за нищо. :(
 
От: Полезни неща и от мен

Много интересен пост, може ли да ми пратиш нещата.
В момента имам свободно време в което може да ги погледна и да си вдигна информационните умения.
 
От: Полезни неща и от мен

Освен, че се включи с полезен съвет, когато изревах, че са ми се свекли посещенията от Гугъл, по друг повод май не сме си комуникирали, но ако съм с "примерно поведение" пред теб ще се радвам да споделиш знанията си :)
 
От: Полезни неща и от мен

Искрено Благодаря !
 

Горе