Правя лога, банери, хедъри безплатно!

grigorov

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Предлагам изработката на лога, банери, хедъри и още много други неща свързани с графичния дизайн. Като в замяна искам да поставите мой банер във вашият сайт.
Запазвам си правото да избирам за кого да започна работа. В смисъл не да хвърля 2 часа в мислене и правене на лого за сайт с 3 уникални посетителя на ден...

Поради засиления интерес искам да направя едно уточнение хора със сайтове, които имат по-малко от 300 уникални на ден да не ми пишат :)
Иначе офертата е все още активна :)
 
Последно редактирано:
От: Правя лога, банери, хедъри безплатно!

Дай портфолио нещо, все пак и хората биха искали да добият представа за работата ти :)
 
От: Правя лога, банери, хедъри безплатно!

А какъв размер банер искаш да ти се поставя ?
 
От: Правя лога, банери, хедъри безплатно!

Относно първия въпрос портфолио към момента нямам... за жалост бях започнал едно основно с лога и дизайни на покани, понеже се занимавам основно с предпечат и само при необходимост с тези услуги които предлагам в тази тема, но липсата на време е голяма работа.
Въпроса на Радев много не го разбрах Corel Draw? ако пита дали работя на него... да основно на него работя.
А относно последния въпрос за размер и форма нямам много претенции стига да се вижда стила на банера ще е като на хедъра на сайта в подписа ми и винаги мога да го пренаредя или оразмеря...

Явно думичката безплатно е доста превлекателна за съфорумците така че моля да ме извините че няма да мога да реагирам на всички на момента както казах с това се занимавам в свободното си време...
 
От: Правя лога, банери, хедъри безплатно!

Не се колебайте да си поръчате срещу банер в сайта Ви :) като за безплатно е добре, на мен ми направи 1 хедърче :)
 

Горе