Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Статус
Not open for further replies.

xainov

Well-Known Member
Здравейте,
освен с останалите работи, с които се занимавам, предвиждам и залагам онлайн. Имам доста голяма познаваемост, заради което реших да започна да предлагам нова услуга - абонаментни спортни прогнози. Разбира се не съществува такова понятие като 100% сигурен залог и всички, които желаят да инвесират в това трябва да са наясно. Именно заради това вие получавате гаранция за Moneyback. Т.е. в най-лошия случай ще излезете на равно, във всеки друг случай ще сте на печалба.

В какво се състои услугата?

В рамките на месец аз ще направя за вас 20 предположения за различни срещи на база на опита, който имам и след направен анализ на отборите. Коефициента на всяка среща няма да бъде по-малък от 1.40 (според bet365). Освен прогнозите, вие ще получите система за залагане (подходяща за вас), шанс за успех за всяка прогноза (в проценти) и предложение за сума, която да заложите. Възможно е предложенията да са сингъл или няколко мача в права колонка (или система) - зависи от предпочитанията на клиента.

Колко струва?

Цената за всичко изборено по-горе е 100 лв за месец. Предплаща се за срока, който желате (мин. 1 месец). Т.е. срещу 5 лв на прогноза можете да постигнете доста висока възвращаемост на инвестициите си.

Какви са гаранциите?

Давам гаранция за 50%+1 среща, т.е. ако не позная минимум 11 от тези 20 срещи, аз ще ви върна парите. С всеки клиент ще подпишем договор за извършване на услуга и гаранция за 100% moneyback при горепосочените условия.

За връзка с мен:
- ЛС тук;
- mail: [email protected]
- skype: xainov
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Един въпрос: Защо продаваш тази услуга ако си сигурен, че наистина инвеститорите ще са на печалба?
Не хейтвам, просто питам.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Абе не съм математик, ама както и да го смяташ при 11/20 познати на коефициенти 1.40-1.50 си доооста на загуба. То по принцип ако дадеш 20 произволни мача на такива коефициенти, пак на 90% ще имаш 11/20 познати. Тая гаранция някакси не върви.

И още нещо - ако искаш въобще някой да ти купува прогнозите, давай ги безплатно поне един месец и ако имаш наистина добра познаваемост, ще имаш и клиентела. 100 лв. не са малко пари и никой няма да ти ги даде, само защото си написал, че си познавач.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Продавам услугата като начин за допълнителна печалба.

Към w1nner - 2 мача в права колонка, единият на 1.5, другият на 1.8, получава се 2.7 коефициент. Слагаш 50 лв, взимаш 135 - нееееееее, няма печалба.
За да не съм голословен ще дам 10 мача до края на деня, заедно с шанса за познаваемост и как аз бих ги играл.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

@xainov понятие като 100% сигурен залог има, а това че ти не знаеш как става е друга тема.
Как човека Х ще знае кои от твоите 2 мача ще са от "50%+1", че да не е на загуба?
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

@xainov понятие като 100% сигурен залог има, а това че ти не знаеш как става е друга тема.
Как човека Х ще знае кои от твоите 2 мача ще са от "50%+1", че да не е на загуба?

Пич, занимавам се с тия работи от над 2 години, недей ми обеснявай. Виждал съм сигурни мачове да се провалят в последните минути. 50%+1 е 11 срещи, научи се да смяташ.
Прогнозите за днес:
Словения - Канада --- Прогноза 1, 91% шанс за упеваемост, коеф. 1.47
Португалия (19г.) - Норвегия (19г.) --- Прогноза 1, 95% шанс за успеваемост, коеф. 1.82
Румъния (21г.) - Германия (21г.) --- Прогноза 2, 94% шанс за успеваемост, коеф. 1.55
Турция - Беларус --- Прогноза 1, 96% шанс за успеваемост, коеф. 1.52
ЮАР - Испания --- Прогноза 2/2 (първо полувреме/краен изход), 93 % шанс за успеваемост, коеф. 1.65
Англия - Германия --- Прогноза 2, 73% шанс за успеваемост, коеф. 2.24
Белгия - Япония --- Прогноза 1, 87 % шанс за успеваемост, коеф. 1.69
Малта - Фарьорски острови --- Прогноза 1, 91% шанс за успеваемост, коеф. 1.95
Русия - Южна Корея --- Прогноза 1, 92% шанс за успеваемост, коеф. 2.05
Швеция - Португалия --- Прогноза Х, 61% шанс за успеваемост, коеф. 3.40
Съвет: Аз бих играл Русия и Испания в права колонка с 20 лв.
Да видим колко от тези мачове ще излезнат.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

@xainov сигурният залог си е сигурен залог, няма как да се провали. То не зависи от хората на терена, от съдите... но както и да е не искаш да ти се обяснява.
Да се науча да смятам? Ти да се научиш да си помниш думите повече от 2 мин.?

Към w1nner - 2 мача в права колонка, единият на 1.5, другият на 1.8, получава се 2.7 коефициент. Слагаш 50 лв, взимаш 135 - нееееееее, няма печалба.

Сега да ти разясня от "50%+1" мача, които си посочил(сега са 11, утре като предлагша услуга за 30 няма да са толкова!) казваш, че 2 мача в права колонка са достатъчни са достатъчни да си на печалба. Попитах кои два мача.
Дори не засегнах факта, че 50лв. (залог) + 100лв.(цената услугата която предлагаш) носи загуба от 15лв., които някак си трябва да избиеш от другите мачаве, които ще излязат!

Какви са тия шансове за успеваемост? Да не копираш някой от сайтовете даващи прогнози на база играни мачове - автоматизирана система, която не взима под влияние човешкия фактор - контузи, турнир(приятелските мачове са нещо различно от "истинските" мачове :D)
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Като стана дума за залози една изпитана схема:

1. Изберете си произволен отбор от английското първенство.
2. Заложете Х лева за равен в следващия му шампионатен мач.
3. Ако не познаете в следващия кърг заложете два пъти повече пари отново на същия отбор, отново за равен.
4. Ако отново не познаете изпълнете пак стъпка 3, а ако сте познали продължете към стъпка 5.
5. Прибирате си печалбата и започвате отначало с първоначалната сума от стъпка 2.

Като теглите чертата винаги ще сте на печалба. Стига да ви стиска да удовявате залога при всеки кръг при продължителна серия без равен :)
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Като стана дума за залози една изпитана схема:

1. Изберете си произволен отбор от английското първенство.
2. Заложете Х лева за равен в следващия му шампионатен мач.
3. Ако не познаете в следващия кърг заложете два пъти повече пари отново на същия отбор, отново за равен.
4. Ако отново не познаете изпълнете пак стъпка 3, а ако сте познали продължете към стъпка 5.
5. Прибирате си печалбата и започвате отначало с първоначалната сума от стъпка 2.

Като теглите чертата винаги ще сте на печалба. Стига да ви стиска да удовявате залога при всеки кръг при продължителна серия без равен :)

Тази система за управление на капитала се нарича: "Метод на Мартингейл" - в чест на името на легендарния комарджия от 19 век. Системата според мен, а и според forebet не е добра, защото изисква поддържане на високи нива в банката при продължителна серия от загуби.
AMitrev, сега ще отговоря и на теб: няма сигурен залог, набий си го в главата. Питай който искаш от сериозните играчи. Няма сериозен играч, който да се издържа с това или голяма част от приходите му да са от това и да ти каже, че има сигурен залог. Виждал съм 2:0 до 85 минута да става 2:2, виждал съм и 0:0 до 89 минута, след присъдена дузпа да става 1:0. Въобще не ми обяснявай. От началото на годината съм реализирал печалба от над 7000 лв, хич не ме учи, малко съм по-наясно от теб.
При 50 лв залог и 100 лв цена на услугата, при само 2 мача ти си с 15 лв вътре, а аз ти давам гаранция за познаването на 11 мача, не на 2. Така, че ти се научи да четеш, а и да смяташ. Продължавай да ми спамиш темата, такива като теб има навсякъде-хора, които завиждат или такива, които трябва да натрупат мнения и заради това спамят темите на другите. Когато изкараш парите, които аз изкарвам от залози, тогава ще се правиш на печен. До тогава се натискай и не си отваряй устата, че да не ти се смеем.
Моля да ограничите спама, предлагам услуга. Който иска - ще се възползва, останалите, които нямаш желание или не могат да изкарват пари така, просто да не пишат!
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Добре ако не познаеш 11 срещи ще ми върнеш 100-те лева или 100-те лева + загубените пари?
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

По изпитана схема от това че накрая букмейкъра печели не знам :lol:
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Добре ако не познаеш 11 срещи ще ми върнеш 100-те лева или 100-те лева + загубените пари?
Връщам 100 лв за услугата. Загубените пари - това е много относително - дали ще си на печалба, ако се стигне до връщане на парите, или на загуба.
Може да случи да си на печалба, и то доста и пак да ти върна парите. Може да се случи да си наравно. Може да се случи и да си на загуба.
Освен това при цена на услугата 100 лв, аз няма да карам никого да слага 100 лв залог и прочие. Съобразявам се с банката на клиента (парите, които може да си позволи да загуби). Това е правилното определение за банка - не парите, които може да си позволиш да заложиш, а парите, които можеш да си позволиш да загубиш. Няма 100 процента сигурност в тази сфера.
pepo_999 - букмейкърите печелят, важното е да не печелят от теб или поне така да залагаш, че като теглиш чертата, ти да си на +
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

@xainov ти си го набивйа в главата. 2 години са нищо. Играчите може и да не знаят, но това е проста математика и да има сигурен залог!
Ще го кажа пак пък дано най-накрая проумееш: отборите, съдиите, играчите, времето и дори извънземните нямат нищо общо със сигурните залози.

При 50 лв залог и 100 лв цена на услугата, при само 2 мача ти си с 15 лв вътре, а аз ти давам гаранция за познаването на 11 мача, не на 2.
Ясно е, че математиката яко ти куца, но пак ще опитам:

Дадени пари:
- 100лв. първоначлана инвестиция;
- 50лв. за двата мача в права колонгка;
- 180лв. залог за другите 18 мача(10лв.);

Получени пари:
- 135лв. от залога за 50лв.
- 135лв. от 9-те мача, за които гарантираш ( приемаме коеф. 1.5 * 10лв. = 15лв. на мач)

Извод:
- 60лв. загуби ако си на ръба (демек познал си минимума от срещи)
- нужни са още 4 мача към тези 11-те за да остане човек без загуба.

Щом си с 7000лв. печалба поне купи трион да подкастряш носа.
И спокойно не ми трябват никакви мнения, а ми е смешно от поредния залагащ-печелбар, който няма познания по проста математика. Дори не ти завиждам за 2-те години опит, така че спи спокойно ти си сам недостижъм на върха :D
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Първо - завършил съм ИИТ и съм учил 16 вида висша математика , в това число "Теория на числата", "Вероятности и статистика" и "Аналитична алгебра". Само за математика не ми говори, защото ще ти скрия топката там по всички параграфи. След това взимаш 9 мача с 10 лв залог всеки. Казах, че аз препоръчвам с колко пари да залагаш. Това дали ще ме послушаш или не е въпрос на личен избор. Забележи също така, че не съм посочил таван на на коефициента, посочил съм само долен праг. Вчера ми излезе 1 мач с коефициент 4.05. Нещата, приятелю не са толкова прости, колкото си мислиш. Първо - никога няма да препоръчам залагането на 1 и съща сума на различни по риск мачове.
За какво използвам парите, които съм изкарал си е моя работа. Месиш се, даваш мнение, изказваш се неподготвен за неща, които въобще не разбираш. Спри се, изглеждаш глупаво.
Опитвам се да ти обясня, но това е все едно да спориш със стена - набий си го в главата: Няма такова нещо като СИГУРЕН ЗАЛОГ. Няма. Ако имаше, всички хора щяха да печелят и букмейкърите просто нямаше да съществуват. Питай хора, ако не вярваш на мен, да ти кажат. Препоръчвам ти и да попрочетеш някоя книга за залагане - и там го пише това. Няма да коментирам с 3 мнение, които написа какъв имидж си създаде. Ходи се пързаляй и не ни занимавай с твоята особа - разбрахме ... или поне аз колко ти е тежко между ушите!
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Ай който се занимава с тея глупости да каже и пича какъв % от мачовете е познал като свършат
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Само не разбрах защо препоръчваш да се играе русия и испания в права, след като коефа на испанците е 1.2. Какъв е смисъла да рискувам двойно събитие за няколко лева повече? Ако ще се комбинира 2 коеф (както е на русия), то трябва да е със сибитие минимум 1.4-1.5 коеф.

Иначе твоята познаваемост може да се коментира САМО В ДЪЛГОСРОЧЕН ПЛАН, така с 5 за 6 не става :) Изгради статистика за поне 4-5 месеца и едно 300 събития минимум и тогава предлагай подобна услуга, да ти видим ИСТИНСКИЯТ профит :wink:
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Освен това тия френдлита днес са супер елементарни и аз съм убеден, че ще излезеш на плюс, но искам да те видя като почнат животните уикенда какви ще ги свършиш :)
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Не виждам смисъл да се възползвам от услугата, след като ще получа мачове, които и аз бих играл, без някой да ми "подскаже". Разбирам да имаш "инфо" за уговорен мач с двуцифрен коефициент, да се замисли човек..
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Има смисъл от подобни прогнози, то има поне 20 сайта на тази тема - предлагащи такива услуги, но при всички положения се гледа определен профит, който просто не е сериозно да бъде под 300 прогнози. В световен мащаб, едни от най успешните типстери имат по макс 10-15% положителен профит, което на практика значи, че ако заложите 1000лв ще изкарате 100лв (колкото и иска пича за услугата), но това се случва разточено във времето... тоест няма никакъв смисъл, защото масата залагащи у нас не надминават 1000лв залози месечно :wink:
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

@xainov то не е до ученето, а до разбирането.
Ще ти дам hint имаш мач при който можеш да разпределиш 100лв. на няколко залога и след мача да си с повече от 100лв.
До тук ми скри топката като български футболист на световно(стои у вас пред телевизора).

Няма нужда да питам никой, когато преди 10 години изкарвах пари от това ти още не си знаел какво е това залог на футбол ;).
Да ти дам още един hint, че току виж се сетиш, че си учил 30 математики - сигурен залог не означава непременно ефективен залог.
Хайде още един бонус факт: тежината между ушите не е от значение, а гънките :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе