Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Словения - Канада --- Прогноза 1, 91% шанс за упеваемост, коеф. 1.47
Португалия (19г.) - Норвегия (19г.) --- Прогноза 1, 95% шанс за успеваемост, коеф. 1.82
Румъния (21г.) - Германия (21г.) --- Прогноза 2, 94% шанс за успеваемост, коеф. 1.55
Турция - Беларус --- Прогноза 1, 96% шанс за успеваемост, коеф. 1.52
ЮАР - Испания --- Прогноза 2/2 (първо полувреме/краен изход), 93 % шанс за успеваемост, коеф. 1.65
Англия - Германия --- Прогноза 2, 73% шанс за успеваемост, коеф. 2.24
Белгия - Япония --- Прогноза 1, 87 % шанс за успеваемост, коеф. 1.69
Малта - Фарьорски острови --- Прогноза 1, 91% шанс за успеваемост, коеф. 1.95
Русия - Южна Корея --- Прогноза 1, 92% шанс за успеваемост, коеф. 2.05
Швеция - Португалия --- Прогноза Х, 61% шанс за успеваемост, коеф. 3.40
Съвет: Аз бих играл Русия и Испания в права колонка с 20 лв.
Да видим колко от тези мачове ще излезнат.


Много точен анализ. Сачо обаче си мисля, че шансът Германия да ти излезне е 72%, а не 73%. :D Не, сериозно, ще ми обясниш ли примерно на този мач защо смяташ, че шансът е 73%, а не 72% или 74%? Малко смешно се получава. Разбирам да беше казал 70% да си каже човек, че даваш някакви приблизителни вероятности. Така все едно три дни си стоял над този мач, за да изчислиш точната вероятност, което всички знаем, че не е така. Както и знаем, че просто се опитваш да се правиш на голям специалист и то не особено успешно.

Също и ако беше толкова голям специалист поне щеше да знаеш за какво ти говори AMitrev.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Вижте сега:
1. За мача с Испания - играя го първо полувреме за Испания и краен изход също за Испания. Така коефициента от 1.2 става 1.65;
2. traiki като не виждаш смисъл, не се възползвай, бот такъв. Съответно не ми слагай отрицателна репутация. Не виждам как пък ще играеш точно мачовете, които аз бих играл;
3. На никой от вас не съм ви оспамил темата, ама на нито един. Какво искате, с всеки да започна да се заяждам поотделно и да ви с*ра по темите? Разбирам, че някои хора не могат без да се скарат или поспорят с някой, да си легнат спокойно, ама това вашето е простотия;
4. AMitrev, казах ти че мнението ти не ме интересува. Аз съм и ще бъда, а ти нито си, нито ще бъдеш някога нещо. Ако си много отворен и продължиш да си търсиш боя като спамиш темите на хората, без въобще да си наясно как стоят нещата, ти гарантирам, че ще си получиш каквото си търсиш. Гледай само да не е от мен;
5. Надявам се да сте се наспамили и да престанете. Темата е пусната за хора, които имат желание да рискуват и да спечелят, и които биха се възползвали. Всеки си предлага стоката или услугата, в която е добър. аз също.
6. Искахте да ви покажа, че мога да предвиждам. Дадох ви 10 мача, сами ще видите резултатите. Повече от това безплатно няма да направя. Който иска - нека се възползва от услугата, която предлагам, който не иска, просто да подминава темата, защото ми писна от "разбирачи".
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Да верно за мача испания не съм догледал поста ти, полувреме/краен си играл.... но за съжаление ти бяга, заедно с правата колонка.

Просто исках да ти кажа, че такъв тип прогнози се правят САМО от доказали се хора - типстери с над 1К прогнози и поне 5-6% профит. Ти как изкачаш тук смело, просто не си сериозен...ако и един единствен ти плати от тук - ела ме гръмни :)
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Ти би играл с 20 лева!? Ама нали си много сигурен, че ще излязат.. айде слагай ги.. вземи на заем, ако трябва, нали ще си ги удвоиш, утроиш и множиш колкото искаш? Тарикат си, ама не си уцелил форума... Отивай си във фейсбука и спами по групите и страниците, там може да ти се върже някой идиот.. тука няма да намериш такъв.
Има едно сайтче, където дават прогнози с хубави коефициенти, ама ги обосновават със снимка с залог и то трицифрен залог, а не твоите мижави прогнози, които 90/100 от хората ще пуснат сами, без ТВОЯТА ПРЕПОРЪКА и ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Абе аз да не съм вързал някой за шията и да му казвам - плащай. Предлагам си услугата. Като не се възползвай, поне не плюй. Недей да ми казваш къде да ходя, защото си г-н Никой и такъв и ще си останеш - палячо. Няма лошо - нека пускат.
За инфо - от 7 изиграни мача засега, имам 5 познати.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

В крайна сметка 2-та сигурни мача които даде за играене в права колонка не завършиха по начина по който предвиждаше... Как да ти се доверим и да ти дадем 100 лева? Покажи screenshot от bet365
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

В крайна сметка 2-та сигурни мача които даде за играене в права колонка не завършиха по начина по който предвиждаше... Как да ти се доверим и да ти дадем 100 лева? Покажи screenshot от bet365

ко?НЕ! - нема 10 символа
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

В крайна сметка 2-та сигурни мача които даде за играене в права колонка не завършиха по начина по който предвиждаше... Как да ти се доверим и да ти дадем 100 лева? Покажи screenshot от bet365
Никакъв проблем:
bet365.jpg
Да видим дали по този начин ще затворя големи езици на "знаещите и разбиращите".
Такива пари като направите, елате се обадете.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Словения - Канада --- Прогноза 1, 1.47 ------------------- залог 10лв върнати 14.7
Португалия (19г.) - Норвегия (19г.) --- Прогноза 1, 1.82 -------------------- залог 10лв върнати 18.2
Румъния (21г.) - Германия (21г.) --- Прогноза 2, 1.55 ---------------- залог 10лв върнати 0
Турция - Беларус --- Прогноза 1, 1.52 ---------------- залог 10лв върнати 15.2
ЮАР - Испания --- Прогноза 2/2 (първо полувреме/краен изход), 1.65 -------------- залог 10лв върнати 0
Англия - Германия --- Прогноза 2, 2.24 ------------------- залог 10лв върнати 22.4
Белгия - Япония --- Прогноза 1, 1.69 -------------------- залог 10лв върнати 0
Малта - Фарьорски острови --- Прогноза 1, 1.95 ------------------ залог 10лв върнати 19.50
Русия - Южна Корея --- Прогноза 1, 2.05 -------------------- залог 10лв върнати 20.5
Швеция - Португалия --- Прогноза Х, 3.40 ----------------- залог 10лв върнати 0

общо дадени: 100лв общо взети: 110.5лв

Чиста печалба 10.50лв или 10%


Познати мачове 6, непознати 4


Познаваемост грубо 60%, доходност 10%

Сега, ти сам ми кажи какво ще стане когато познаваемостта ти е под 50%, в което съм убеден 10000%, че ще се случи на средно аритметични 200 събития :wink:

Точно за това ти писах, че с 10 прогнози, и то толкова лесни мачове, няма как РЕАЛНО да дадеш каквато и да е точна информация за това дали си заслужаваш инвестицията.
И въпреки, че днес имаш супер успешен ден, доходността ти е едва 10%
Аз съм убеден, че ще паднеш яко надолу още преди 50-тото събитие и за това ти давам чалендж: Ако успееш да не паднеш под 10% профит за 200 събития (по 5 на ден минимум) по над 1.3 коеф, аз ще съм първият който ще използва услугата минимум 3 поредни месеца :)
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Приемам задачката ти, но само до 50тото събитие - приемете го като ревю. И понеже си убеден, че ще падна яко надолу още преди 50тото събитие - много обичам да разубеждавам такива убедени!
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Това ми напомня на идеята на един blackhat форум (може и човека да си го владее, но идеята която четох там си беше меко казано уникална).
Такса за Tip на месец - 100$.
Намираш около 1000 клиента (и за това си имаше обяснение от къде да се намерят).
След това на базата на коефициенти и т.н. се разделят клиентите на 2 и в един момент едната група е много напред (доволни са и купуват още един месец), а другата е много назад и и се връщат парите/част от парите или им се телги майната. В общи линии описанието беше около 4 страници кое как и наистина начина описан според мен би действал (дори да нямаш елементарни познания по залагания и инфо за мачове).
Пример
Отбор 1 vs Отбор 2 / 1.50/2.0/3.20
Казваш на 50% от клиентите да сложат 1, другите да заложат на 2.
След това в резултат от загубата/печалбата, клиентите се разпределят в две подгрупи (имаше си таблица кой къде и как да отиде) и така в крайна сметка минимум едно 50% от клиентите са предоволни и плащат и за следващия месец. В най добрия случай по схемата, имаше 80% доволни клиенти (с доста добри печалби) които и за повече от месец биха платили.

Единствените печеливши от залагания за букитата и казината... Това си е истината.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

50 е малко, може просто да имаш късмет. Практиката показва, че имено с увеличаване на прогнозните събития, се намалява доходността. Ети прост пример - блогабет - трябва да ги знаеш как вървят нещата там :wink: Няма как да дам пари на някой, който е добър на думи, трябва да си кретен за да не се съгласиш.... Но ако все пак си толкова високомерен, ми дай някъде линк с твои стари прогнози, иначе само си чешем езиците
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Да бе - 200 прогнози за този, който духа. Няма нужда. Давам 50 като ревю и не ме интересува кой, какво и как ще коментира. Повече от това безплатно няма да дам. Прикачил съм по-горе принтскрийн от bet365 - повече и доказателства няма да дам - вижда се, че е безсмислено.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Тогава що си губиш ценното време да пускаш теми :) Я по-добре ходи си я пусни тази същата тема в investor.bg :D

Иначе шота от бет365 не показва колко си набил :wink:
А още по-иначе, в блогабет имам поне 30 човека с до 100 прогнози и 30-50% успеваемост, я кажи ти в тоя случай за чий си ми???
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Да бе - 200 прогнози за този, който духа. Няма нужда. Давам 50 като ревю и не ме интересува кой, какво и как ще коментира. Повече от това безплатно няма да дам. Прикачил съм по-горе принтскрийн от bet365 - повече и доказателства няма да дам - вижда се, че е безсмислено.

Защо да са напразно? Ти си залагай и прави пари и като постигнеш успешно целта започваш да лапаш поръчките и си цар. Нищо не губиш, а пък ще спечелиш пари и доверие. Иначе продължаваш да си звучиш несериозно. Включително и "дългия" ти опит от две години.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

@xainov дреме ми дали мнението ми те интересува. Реално показа, че не знаеш прости неща за залозите., а това, че плещиш глупости е лошо за четящите, които не евентуално могат да се попарят от тарикатлъка ти.
Признай си. Набил си пари за акаунт в някоя система за автоматични прогнози на база последни мачове и предишни срещи между отборите и сега гледаш да избиеш парите като предлагаш услуга. Затова има и проценти в примера ти.

Такива пари като направите, елате се обадете.
Твоите думи са "Oт началото на годината съм реализирал печалба от над 7000 лв", видяхме скрийн, който не го доказва, но да приемем че е истина и това значи 700лв. на месец... баси и големите пари честно.

@copypaster а къде си отчел парите за услугата? Този път тези са безплатни, но другият път ще иска пари, което значи загуба от 40лв.(100лв. за 20 мача, 50лв. за 10 мача). Да не говорим, че си отчел приходи за Русия, които няма как да ги има заради правата колонка с мача на Испания, което значи 10лв. загуба по твоите изчисления и безплатните прогнози от експерта с високите печалби.
 
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Набил съм 250 лв за тези над 7000 лв. Да, може да не са 700 000 лв, но 700 лв на месец без да правиш нищо са едни много добри пари.
Днешните прогнози:
Италия (20г.) - Иран (20г.), Прогноза 1, 99% шанс за успеваемост, коеф. 1.49
Всеки, който заложи против Италия в този мач, рискува много.
Гейтсхед - Оксфорд Юнайтед, Прогноза 1, 21% успеваемост, коеф. 2.80
В последните си 10 срещи Гейтсхед има 7 победи, 2 равенства и 1 загуба. От друга страна Оксфорд има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби. Моментната форма на домакините е по-добра според мен.
Кембридж Сити - Сейнт Албънс, Прогноза 1, 94% успеваемост, коеф. 1.81
В мачовете между тези 2 отбора тази година, победител излизаше Кембридж Сити. Последният мач беше в средата на Септември и Кембридж победи като гост.
Атл. Паранаензе - Фламенго РЖ, Прогноза 1, 88% успеваемост, коеф. 2.05
Най-добрият мач за мен. На 19.09 Паранаензе победи Фламенго като гост в зрелищен мач при резултат 2:4. Днес също ще бъдат безпощадни.
Бих играл последната среща с 50 лв сингъл.
Застраховка: Атл. Паранаензе - Фламенго РЖ, Прогноза: над 2.5 гола, 96 % успеваемост, коеф. 1.92, залог 50 лв, така дори да не излезе 1ца, шанса да си върна по-голяма част от залога е доста голям.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Напоследък и аз залагам в бет365 , дотук за няколко месеца спечелих към 300 лева , общо взето следя прогнози от ффорума на winner.bg
Днес ще се доверя на твоите залози с по 10 лева на всеки - почти винаги така играя , единични мачове с по 10 лева , мисля е най сигурно.
Успех на всички залагащи и браво за парите които си направил до тук.
След допълнително премисляне , ще играя само последните 2 мача от 4те ти :) успех
 
Последно редактирано:
От: Предлагам нова услуга - абонаментни спортни предвиждания

Напоследък и аз залагам в бет365 , дотук за няколко месеца спечелих към 300 лева , общо взето следя прогнози от ффорума на winner.bg
Днес ще се доверя на твоите залози с по 10 лева на всеки - почти винаги така играя , единични мачове с по 10 лева , мисля е най сигурно.
Успех на всички залагащи и браво за парите които си направил до тук.
Най-накрая 1 човек, който не плюе по мен и темата ми. Благодаря за доверието, надявам се да не те подведа. Вече имам 5 залога, да видим колко от тях ще излезнат.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе