Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

stefancho.original

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с 37 023 харесвания · 67 565 говорят за това.
Това, което различава страницата ми от другите, е че в нея досега не е имало реклама.

Аудитория:
аудитория.jpg

Цени:
1 линк - 2.00лв.
10 линка - 20лв.
-----------------
*Съгласен съм за преговори за договаряне на друга цена, стига поръчката да е голяма.
*На потребители с висок рейтинг и над 100 мнения - 2 линка безплатно!

Начин на плащане:
ePay или PayPal


------------------------------------

Понеже съм нов в този форум и не искам да имате съмнения относно достовереността на тази обява, доказвам по какъвто начин вие желаете, това че наистина аз съм собственика на страницата.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

*На потребители с висок рейтинг и над 100 мнения - 2 линка безплатно!

Ако влизам в тази графа,искам да използвал услугата с 2- линка срещу рефю от моя страна. Моля пишете ми ЛС :)
 
От: Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

Дай и аз да пробвам с 2 безплатни линка :)
 
От: Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

Хлоп, хлоп ... Страницата ми е позната! :D
 
От: Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

Може ли страничките на лично?
 
От: Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

Пуснахме 2 линка, единия направи около 111 посещения, другия 135. Линковете бяха към забавни / смешни снимки с провокативни заглавия.
 
От: Предлагам рекламни линкове в активна фейсбук страница с над 37 000 харесвания.

Вече над 38 000 лайка !! :)

Привет, може ли името на страницата с малко статистики, заедно с имейл за контакт?
 

Горе