Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

grigorov

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
Реших да пусна една сборна форма визитки с цел да мога да предложа доста добра оферта на колегите тук от Предприемач.
Офертата е следната:

1000+ броя ДВУСТРАННО пълноцветни /4+4 цвята/ визитки за 32 лв. с ДДС. Ако имате нужда от данъчна фактура се издава без никакви грижи. Понеже знам, че се намират в бранша и пирати, които отказват да издадат.
Хартия 250 гр. мат.

Казвам 1000+ защото ще се печатат на офсет а там няма как да се закове на 1000 тиража за това 100% ще имате поне 5-10% отгоре ПОДАРЪК.
Офертата е смятам доста добра. И всеки който е работил с мен от този форум може да изкаже мнение за качество и коректност.

За да бъдат всички доволни от тази сделка ще кажа и какви са условията:
1. Готовите файлове можете да ми изпращате на мейл [email protected] във формати подходящи за печат /pdf, eps, cdr с шрифтове към криви/ ДО 23.02 ВКЛЮЧИТЕЛНО.
2. Все пак споменах, че формата е сборна тоест идеята е всичко да се печата на веднъж. Тоест ще се печата след 24.02. От опита си си залагам ден-два защото предполагам че ще има корекции по файлове и така нататък. Така че самите визитки ще са готови ДО 28.02-01.03.
3. Визитките могат да бъдат 1 вид по 1000 бр. или 2 вида по 500 броя.
4. Доставка до офис на Еконт експрес, Speedy или до Ваш адрес за Ваша сметка /от 3.36 лв. до 6.00лв. в зависимост от избора/ с наложен платеж или предварително платени по банков път или epay. ПРИ ПОРЪЧКА НА 2000 или повече доставката е БЕЗПЛАТНА.

За да бъде максимално ясно ще ги определя като пакети. Предлагам 10 такива пакета по 1000 визитки. Тоест който вземе повече от един пакет получава безплатна доставка.

Надявам се да съм описал всичко което може да Ви интересува. Ако имате въпроси можете да пишете на лични, на посоченият мейл или в темата като се надявам да запазим добрият тон.
Аз ще отбелязвам колко места /пакети/ са заети ако се окаже че има интерес и започнат да се изчерпват.
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Искам и аз 2 х 1000
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Единия лот за мен, моля! Точно двустранни ми трябваха.

Админите да направят една подсекция на пазара само за промоции :) Пуснато е преди пет дни, а чак сега го виждам.
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Добре колега запазвам ти 1 позиция имаш ден и нещо напомням за да ми изпратиш файловете.
Тоест остава 1 х 1000 визитки :)
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Край на промоцията. Надявам се всички които са се възползвали да останат доволни и да има положителни отзиви защо не и зелени репички хаха :)
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Ако някой се откаже брой ме моля, защото има нужда от нови визитки.

Поздрави,
Еленков
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

За жалост формата е наредена... утре или вдруги ден печат и в петък живот и здраве разпращане на визитките на колегите които се възползваха.
Но обещавам, че вече ще практикувам по този начин и като има такива възможности ще пиша и тук :) Силно се надявам поне веднъж месечно да има по някоя дупчица за такива оферти :)
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

добра оферта, и аз бих се възползвал следващия път.
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Ей, възползвахте се от промоцията и никой нищо не написа повече... :)

Аз съм доволен, няма компромис с качеството(примерно заради цената) или нещо такова. Ако пак има подобни оферти, не пропускайте да се възползвате. Няма да съжалявате.

Благодаря! :wink:

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Записвам се за следващи промоции.
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Не е готина идеята да се пуска конкурентна оферта в същата тема :)
Ще помоля администарорите да я преместят или премахнат...
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Не е готина идеята да се пуска конкурентна оферта в същата тема :)
Ще помоля администарорите да я преместят или премахнат...

Да и аз като теб мразя тарикати. Без дори да се извини, наглост голяма.

А към теб имам въпрос - скоро ще има ли оферта /близките 3-4 седмици/
 
От: Предлагам 1000+ двустранни визитки за 32 лв.

Много добро изпълнение, много съм доволен! :beer:
 

Горе