Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

an1val

Member
Здравейте. Имам сайт с около 1000-1200 уникални посещения и около 4000-5000 импресии дневно. Мисля, че е време да изкарвам пари от него и се чудя коя е най-добрата алтернатива на Adsense. Сайта ми има линкове към съдържание, което няма да се хареса на гугъл.

Опитах Httpool за около 10-15 дни и бяха натрупани 1.40лв за целия период.

Моля за препоръки. :(
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Опитай директна реклама!
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Пробвай тия, от етаргет и httpool като eCPM са 2х3 пъти напред. Не че са цвете, ама ми правят по 20-30$ на един сайт дето за нищо не става.
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Също qadabra.com и smowtion.com
Пробвал съм вторите и със сигурност плащат, но при 100 долара минимум.
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Също qadabra.com и smowtion.com
Пробвал съм вторите и със сигурност плащат, но при 100 долара минимум.
Да qadabra ги бях забравил. Там пък какви аномалии съм имал, eCPM ми е скачал от 9-10 цента на 8$ :D
 
От: От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Да qadabra ги бях забравил. Там пък какви аномалии съм имал, eCPM ми е скачал от 9-10 цента на 8$ :D

Сериозно?:) Аз все се каня да ги пробвам на някой сайт с повече импресии и все не стигам до там.
Сега вече със сигурност ще ги сложа, поне от любопитство.:)
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Здравейте. Имам сайт с около 1000-1200 уникални посещения и около 4000-5000 импресии дневно. Мисля, че е време да изкарвам пари от него и се чудя коя е най-добрата алтернатива на Adsense. Сайта ми има линкове към съдържание, което няма да се хареса на гугъл.

Опитах Httpool за около 10-15 дни и бяха натрупани 1.40лв за целия период.

Моля за препоръки. :(
Уточни, трафика бг ли е или е от енг семейството. Ако е от енг семесйтвото - спокойно една средна работна заплата тукашна, ако е бг - една кутия цигари. Такива са реалностите:wink:
 
От: От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Сериозно? Аз все се каня да ги пробвам на някой сайт с повече импресии и все не стигам до там.
Сега вече със сигурност ще ги сложа, поне от любопитство.
Да сериозно. Но са по-скоро изключения, които потвърждават правилото. Сайта е на БГ, но чат пат има спайкове от трафик от USA, UK итн.

quadabra.jpg
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Qadabra по-добре ли е от Gloadmarket и Adversal. Кое ми препоръчвате от 3те или за всяка ниша различно.
Горе долу са един дол дренки всичките. Adversal одобряват малко по трудно, но не правят магарии. Плащат на $20.
Gloadmarket по едно време вкараха изисквания за минимум CTR.
За всеки си е индивидуално. Експериментирай и ще видиш кое е най-добро за конкретния случай.
Но за едно съм се убедил etarget, httpool итн дават в пъти по-нисък eCPM и са загуба на време.
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Gloadmarket и Adversal съм ползвал, не съм очарован...
 
От: Предложете PPC за сайт с малко посещения без Adsense

Gloadmarket и Adversal съм ползвал, не съм очарован...
Както казах и преди, не са цвете за мирисане, но в сравнение s httpoоl и etarget eCPM е пъти по-висок.
Извъртял съм ги всичките с надеждата за някой проблясък и съм се примирил отдавана - шит тафик = шит реклами.
 

Горе