Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да ползвам "ръчен френски" викаш. Лаканош! :)

Ръчен френски звучи изключително оригинално - гангстер, тоя термин трябва да си го патентоваш, непременно.:D
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Тва катерицата е опасно животно, ще знаете. Една се намъкнала в трафопоста до нас и освен че се изпържила, като мекичка на бластерова комшийка, ми и тока на една фаза цяла сутрин, после един час оправят аварията и те така без нет...
Бачкаме ли, предприймачите?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Открих къде се укрива гангстерът - на "Орален"20:

[video=youtube;4mWhu_AZ2LI]https://www.youtube.com/watch?v=4mWhu_AZ2LI[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Открих къде се укрива гангстерът - на "Орален"20:

хахахха, той знае, че тоя адрес никой не го знае и става за укритие.:lol: Там сигурно му е и кабинета?:wink:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Коя, е таз катеричка душко :rolleyes:
Иначе опасни са като хванат жълъда и само го стискат и тормозят. :lol:
Тва катерицата е опасно животно, ще знаете. Една се намъкнала в трафопоста до нас и освен че се изпържила, като мекичка на бластерова комшийка, ми и тока на една фаза цяла сутрин, после един час оправят аварията и те така без нет...
Бачкаме ли, предприймачите?
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Коя, е таз катеричка душко :rolleyes:
Иначе опасни са като хванат жълъда и само го стискат и тормозят. :lol:

Не я познавам душе, обаче я видях опържена - техниците я бяха изхвърлили пред трафопоста- тъжна гледка беше.
Ти що така грубо ме остави снощи? Сърдита съм ти..:rolleyes:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Много ми дигнаха, нервите тук душко, пък аз малко лесно паля. Нямам предвид в форума, тук комшиите. Извинявам се. :)
Не я познавам душе, обаче я видях опържена - техниците я бяха изхвърлили пред трафопоста- тъжна гледка беше.
Ти що така грубо ме остави снощи? Сърдита съм ти..:rolleyes:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Много ми дигнаха, нервите тук душко, пък аз малко лесно паля. Нямам предвид в форума, тук комшиите. Извинявам се. :)

Споко бе, бъзикам се. :) Много се палиш верно, я не си го слагай толкова...
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ай, душе за днес се пенсионирам, стига толкова работа. :beer:
Споко бе, бъзикам се. :) Много се палиш верно, я не си го слагай толкова...
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ай, душе за днес се пенсионирам, стига толкова работа. :beer:

И аз се пенсионирах за днес, сега ако няма спам може да гледна едно ново сериалче да видя колко е зле.:) Снощи загледах the leftovers с Джъстин Теру и Лив Тайлър и ми се стори много объркан нещо и чак неска установих, че съм гледала 4-та серия - много съм зле..:lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Убав, ли е душко, що ни ма събуди да го гледам с теб :rolleyes:
Аз, не знам какво ще гледам още ще избирам нещо, ама тоз , ако е нящо романтично няма да е той 10000%.
И аз се пенсионирах за днес, сега ако няма спам може да гледна едно ново сериалче да видя колко е зле.:) Снощи загледах the leftovers с Джъстин Теру и Лив Тайлър и ми се стори много объркан нещо и чак неска установих, че съм гледала 4-та серия - много съм зле..:lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Убав, ли е душко, що ни ма събуди да го гледам с теб :rolleyes:
Аз, не знам какво ще гледам още ще избирам нещо, ама тоз , ако е нящо романтично няма да е той 10000%.

Ми да ти кажа не ме впечетли особено. Уж е от продуцентите на Lost, ма нещо не ме фана - сигурно щото го почнах от 4-та серия.:lol: Некви милиони хора изчезват на 14-ти октомври (демек 11-ти септември) и близките им се опитват да се справят със скръбта, а най-тежко страдащите са си направили секта - ходят облечени в бяло, не говорят и пушат. Бе нещо шантаво е такова..
Тва. дето сега го загледах не е романтично - не съм по бозата аз.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

хахахха, той знае, че тоя адрес никой не го знае и става за укритие.:lol: Там сигурно му е и кабинета?:wink:

Там му е щаб-квартирата, дето се крие от лошите :)

Здравейте :) Днес явно е някакъв тройнокритичен ден - комшийски неволи, невинни животинки, загубили живота си по ужасяващ начин и пр. гадни неща се случват.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Язе такива шашави ги айловвам :D Ама точно сега не знам какво да гледам, че цял ден само филми ми са в главата :)
Чек да те черпя нящо прочувствено: :rolleyes:

[video=youtube;LfpxdwtsPoA]https://www.youtube.com/watch?v=LfpxdwtsPoA[/video]

Ми да ти кажа не ме впечетли особено. Уж е от продуцентите на Lost, ма нещо не ме фана - сигурно щото го почнах от 4-та серия.:lol: Некви милиони хора изчезват на 14-ти октомври (демек 11-ти септември) и близките им се опитват да се справят със скръбта, а най-тежко страдащите са си направили секта - ходят облечени в бяло, не говорят и пушат. Бе нещо шантаво е такова..
Тва. дето сега го загледах не е романтично - не съм по бозата аз.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Там му е щаб-квартирата, дето се крие от лошите :)

Здравейте :) Днес явно е някакъв тройнокритичен ден - комшийски неволи, невинни животинки, загубили живота си по ужасяващ начин и пр. гадни неща се случват.

Ооооо Лиле. Това не е всичко от тоя кофти ден - имаше още една невинна жертва - едно врабченце се беше гътнало по гръб на терасата пред нас сутринта, та трябваше да го махна с метлата и лопатата. Нямаше видими белези от нараняване, та или беше получило инфаркт или се беше блъснало в къщата - явно не му е бачкала навигацията.:)
Как си ти, похвали се ?
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Мерси душе за прочувствения поздрав. Тва Шая Ла душ ли е в клипа с Мегън Фокс - много ми е неприятен тоя човек.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооооо Лиле. Това не е всичко от тоя кофти ден - имаше още една невинна жертва - едно врабченце се беше гътнало по гръб на терасата пред нас сутринта, та трябваше да го махна с метлата и лопатата. Нямаше видими белези от нараняване, та или беше получило инфаркт или се беше блъснало в къщата - явно не му е бачкала навигацията.:)
Как си ти, похвали се ?

Ох, горкото врабченце - явно нещо му е станало. Ми, нещо ми е адски крив ден днес и на мен, без да има нещо определено. Ти как си?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ох, горкото врабченце - явно нещо му е станало. Ми, нещо ми е адски крив ден днес и на мен, без да има нещо определено. Ти как си?

Аз съм добре, като цяло - малко се шашкам от разни нови задачки, ма ще се оправя... Има такива дни, споко - утре пък може да е хубав за компенсация на днешния.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз съм добре, като цяло - малко се шашкам от разни нови задачки, ма ще се оправя... Има такива дни, споко - утре пък може да е хубав за компенсация на днешния.:wink:

Оф, за утрешния ден направо не ми се мисли какво ще е :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оф, за утрешния ден направо не ми се мисли какво ще е :)

Аз винаги, когато се опасявам, че нещо ще е зле, то вземе че се получи супер, та и при теб може да е така.:wink:
 

Горе