Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Ideal Petroff съм. :) Пациентки йок - нема го зарибителния инструментариум с 4 букви.
Ми нали за това беше идеята за пациентки, да да събереш инструментариум, бе гангстер. Трябват ти делови мацки за пациентки - хем имат пари, хем ги боли глава, понеже много работят та имат нужда от лечение, хем няма да върнат нещо агнешко, като тебе.:wink: Ей, до кога ще те уча..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Споделяй все пак, ако има някакви нови тенденции в йога-облеклото, че да си правя актуални селтита :) Ноке не е заминал за Индия май :)

О, непременно ще се поинтересувам, въпреки че аз не ползвам специален екип. Ще проследя модните тенденции и ще те информирам. Да не е в Тибет, тогава Ноке - и той ни изостави напълно?
п.с. за майстора - не посмях да рискувам с контраатака, че след толкова бира можеше да се навие.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми нали за това беше идеята за пациентки, да да събереш инструментариум, бе гангстер. Трябват ти делови мацки за пациентки - хем имат пари, хем ги боли глава, понеже много работят та имат нужда от лечение, хем няма да върнат нещо агнешко, като тебе.:wink: Ей, до кога ще те уча..

Те тези са специалитет на @testkiwi язе по такива не си падам. Що агнешко, бре? :shock:

Развалило ти се е аудито ли :) Накарай Касиопея да те повози с новото й БМВ :)

Не се е развалило то е Ауди ще му сменят консумативите. :) А не Касиопея да ме вози не ща тя мрази хора с Аудита и не се знае в коя гора ще ме закара и зарови.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

О, непременно ще се поинтересувам, въпреки че аз не ползвам специален екип. Ще проследя модните тенденции и ще те информирам. Да не е в Тибет, тогава Ноке - и той ни изостави напълно?
п.с. за майстора - не посмях да рискувам с контраатака, че след толкова бира можеше да се навие.:)

Сигурна съм, че духом е с нас все пак Нокето :)

Забравих да кажа, че поканата към майстора трябваше да е придружена и с много налудничав поглед :)

Не се е развалило то е Ауди ще му сменят консумативите. :) А не Касиопея да ме вози не ща тя мрази хора с Аудита и не се знае в коя гора ще ме закара и зарови.

Не си запомнил - Аудито й е втората най-любима марка и почти може да се прежали и заради собственик на Ауди :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Те тези са специалитет на @testkiwi язе по такива не си падам. Що агнешко, бре? :shock:

Ми не казваш на колко години, изглеждаш младолик на снимката, та реших, че си агнешко, не си ли?:wink:
Тоя testkiwi какъв е - жиголо-предприемач? Не го познаваме ние, ма може като станем бизес дами да го потърсим.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Забравих да кажа, че поканата към майстора трябваше да е придружена и с много налудничав поглед :)

С тая техника с налудничавия поглед можех да го накарам да си обере френските ключове бързо, бързо - чак сега ми го казваш.:(
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

С тая техника с налудничавия поглед можех да го накарам да си обере френските ключове бързо, бързо - чак сега ми го казваш.:(

Мда, изпробвана е и работи безотказно :) В краен случай, за да доциментираш нещата, можеш да му кажеш (докато гледаш налудничаво), че винаги си си мечтала за сериозна връзка с такъв като него :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми не казваш на колко години, изглеждаш младолик на снимката, та реших, че си агнешко, не си ли?:wink:
Тоя testkiwi какъв е - жиголо-предприемач? Не го познаваме ние, ма може като станем бизес дами да го потърсим.:wink:

Не съм нали бях дърт перверзник уж. :lol:

Не е жиголо-предприемач - ти па... В отсрещната тема нали вика се влюбил в бизнес дама та за това:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54266

Лилето много добра в отрязването - трябва да си отвори школа. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Скокове в басейн с недобре завързани бански?

Е, айде да е със завързани, че да е по-интересно :)

Не съм нали бях дърт перверзник уж. :lol:

Не е жиголо-предприемач - ти па... В отсрещната тема нали вика се влюбил в бизнес дама та за това:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54266

Лилето много добра в отрязването - трябва да си отвори школа. :)

О, да, ти така и не каза на колко си години, така че може и да си млад перверзник :) Не е лоша идеята за школата :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не съм нали бях дърт перверзник уж. :lol:

Не е жиголо-предприемач - ти па... В отсрещната тема нали вика се влюбил в бизнес дама та за това:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54266

Ми той не казва, че е бизнес-дама, а само я нарича дама - може пък да е дама, а не някоя разтропана, като нас.:wink: Важното е хората да се обичат.
Последно, какъв перверзник си, щото само по тая точка не роптаеш?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Скокове в басейн с недобре завързани бански?

Аз пък нямам възражения относно отвързаните бански, но не мога да скачам в басейн - страх ме е.:) Така ще се получи ли или трябва задължително да се скача?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Каква е възрастовата граница за млад и дърт перверзник да ви кажа от кои съм?:)

Къв смисъл не роптая по тая точка? :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз пък нямам възражения относно отвързаните бански, но не мога да скачам в басейн - страх ме е.:) Така ще се получи ли или трябва задължително да се скача?

Ако искаш, аз ще скачам със завързан бански, пък ти ще се плацикаш в плиткото на басейна с отвързан :)

Гангстер, над 50 ако си, вече си дърт перверзник :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Каква е възрастовата граница за млад и дърт перверзник да ви кажа от кои съм?:)

Къв смисъл не роптая по тая точка? :)

От младите перверзници си - усещам те, спокойно можеш да си кажеш годините.:wink:
И айде сега не казвай, че не си перверзник - всички сте.. под различна форма.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз пък нямам възражения относно отвързаните бански, но не мога да скачам в басейн - страх ме е.:) Така ще се получи ли или трябва задължително да се скача?
Е, може вместо да скочиш, просто да си хвърлиш банския във водата :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако искаш, аз ще скачам със завързан бански, пък ти ще се плацикаш в плиткото на басейна с отвързан :)

Съгласна.:roll: А ти през тва време ще скачаш от кулата или от трамплин, така ли?:-o Боже, на какви жерви сме готови в името на женската любов..
 

Горе