Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Сменявай доктора, тоя е некомпетент - спаменето, поне в тая тема успокоява нервите и даже е лечебно.:) Отърва се само със закъснение, обаче.:)

Ще го сменям, щото много нерви, побърках се :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами , нали наш човек душко кво да правим. :)
Сменявай доктора, тоя е некомпетент - спаменето, поне в тая тема успокоява нервите и даже е лечебно.:) Отърва се само със закъснение, обаче.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще го сменям, щото много нерви, побърках се :)

Конкретна причина или обичайното свръхпроизводство на прогестерон? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами , нали наш човек душко кво да правим. :)

Така е душе - тука всички са наши хора, а ти си Добринчо Златков, та виждам как ще извиниш всички оцъствия накрая.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз да си дотичам до теб, пък другото лесна работка :)
Душко какво ще гледаме?
Така е душе - тука всички са наши хора, а ти си Добринчо Златков, та виждам как ще извиниш всички оцъствия накрая.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз да си дотичам до теб, пък другото лесна работка :)
Душко какво ще гледаме?

Душе тая вечер ще гледаме fading gigolo-застаряващото жиголо. Нещо, като гангстера, само че по-зрял.:wink:Важното е, че човека също лекува жените.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи пак ще има бой, като се надъхаш от тоя филм :rolleyes:
Душе тая вечер ще гледаме fading gigolo-застаряващото жиголо. Нещо, като гангстера, само че по-зрял.:wink:Важното е, че човека също лекува жените.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи пак ще има бой, като се надъхаш от тоя филм :rolleyes:

Филма е изискан и до тука няма садо-мазо, ама за тебе все ще намеря малко агресия.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, няма кой знае каква причина - просто ми писва от еднообразието и се изнервям :)

Да, изнервящо е, но винаги има и по-зле. Представяш ли си ако бяхме на къра какво бъхтене щеше да пада.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

На кой кър? Този на бластера ли? :-o

Най-вече на него - виж, че няма време да дойде да поспами, а комшийките му направо ги съжалявам горките.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Най-вече на него - виж, че няма време да дойде да поспами, а комшийките му направо ги съжалявам горките.:rolleyes:

А, на мен пък за него ми е жал - толкова комшийки, докато го огрее всички, сигурно каталясва :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как сте тая вечер бе, душички? :)

Добре сме муцка. Ти как си, фройлайн или казано иначе ''фройланд'' ?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

О, мила, липсваш ми :) Добре сме. Кога ще идваш в София :)
Като си изпълня графика с плануваните оргии из Немско, скъпа :) После мисля да овършея София, и след това може би ще се отправя към Майорка.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре, ще те чакам значи :)
Теб всъщност мога да те взема с мен :) Имаш необикновен потенциал, а пък и тая година имам съмнения относно туристите и туристическия персонал из Средиземноморието... Добре ще е да те имам подръка :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Като си изпълня графика с плануваните оргии из Немско, скъпа :) После мисля да овършея София, и след това може би ще се отправя към Майорка.

Да, те верно из немско планират всичко - най-вече сексуалните занимания. Дано поне в София и Майорка действаш спонтанно и непринудено.:wink:
 

Горе