Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Ти също си тук, дори в тая ''безполезна'' тема - да те съжалявам ли?:wink:
Аз само минавам , съжалявам че отново трябваше да общувам с теб, след като си бях казал да не го правя. Приятен чат и да достигнете 1000 страници скоро.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз само минавам , съжалявам че отново трябваше да общувам с теб, след като си бях казал да не го правя. Приятен чат и да достигнете 1000 страници скоро.

Благодаря, ще се постараем.:wink: Пак минавай - винаги е удоволствие да видиш някой спечен, дето не може да се забавлява.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама душко, той бъни много сме му залипсвали, чак тука взе д ни притърсва :-o :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама душко, той бъни много сме му залипсвали, чак тука взе д ни притърсва :-o :lol:

Той само минавал уж, ама минА 5-6 пъти. Нещо, като вица ''абе от три пъти става ли се пе..ст?'':lol:
Ти къде ходиш душе? Как е кръчмаря с примоциите?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не съм го наглеждал душко, аз разследвам убийство още :D
Той само минавал уж, ама минА 5-6 пъти. Нещо, като вица ''абе от три пъти става ли се пе..ст?'':lol:
Ти къде ходиш душе? Как е кръчмаря с примоциите?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не съм го наглеждал душко, аз разследвам убийство още :D

И аз душе - тва от 4-ти сезон. Много се оплетоха нещата тука.. Ти разкри ли кой уби Роузи или ще чакаш края?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Още не съм душко много ми се оплетоха нещата начи, ама все-още държа, че старото кмет е намесен :)
И аз душе - тва от 4-ти сезон. Много се оплетоха нещата тука.. Ти разкри ли кой уби Роузи или ще чакаш края?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Още не съм душко много ми се оплетоха нещата начи, ама все-още държа, че старото кмет е намесен :)

А при мене ако знаеш как се навързаха в 4-ти сезон - направо се изнервих яко. От всички страни се спече и тия двамата (холдър и линдън) май се хванаха за гушите и ще се цакат яко..
Дуще айде да се нашляпаме набързо и да си лягаме, че ти утре пак ще се ококориш в 4 часа.:D пляс, пляс..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко, казваш и подпукваме, ама оня много ма идосва, обаче утре ще му сипя доволно, че като каза за шляпане и не мога да се стърпя :rolleyes:
А при мене ако знаеш как се навързаха в 4-ти сезон - направо се изнервих яко. От всички страни се спече и тия двамата (холдър и линдън) май се хванаха за гушите и ще се цакат яко..
Дуще айде да се нашляпаме набързо и да си лягаме, че ти утре пак ще се ококориш в 4 часа.:D пляс, пляс..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко, казваш и подпукваме, ама оня много ма идосва, обаче утре ще му сипя доволно, че като каза за шляпане и не мога да се стърпя :rolleyes:

Ма как можеш да му се ядосваш, бе душе? Мен много ме забавлява как пали със 100.:) Айде..шляп, шляп..:D
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Айде душко след боя може да си разследваме случаите, докато заспинкаме :rolleyes:
Ма как можеш да му се ядосваш, бе душе? Мен много ме забавлява как пали със 100.:) Айде..шляп, шляп..:D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добрютрууууу :D

Има ли гладни?

Виж файлът 10580

Аничка, кой е чилякът с доматките, понеже мисля да гласувам за него? Все пак е насочен към вегетарианците - най-после! Аман от чуфтета и чибапчита, както викат по нашия край.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Амиииии, не по-добре гладен да стоя от колкото да хапна нещо от онова прасе, знам ли го може с бърню и нотата да са турили отрова, те тез са си убийци..... :-o
Добрютрууууу :D

Има ли гладни?

Виж файлът 10580
 
От: Предприемачеко разпускане!

Никой не ми отговори кой е тоя с доматите - сериозно колеги, информирайте ме.:)
Душе, наспа ли се?
Аморе, как си тудей?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Никой не ми отговори кой е тоя с доматите - сериозно колеги, информирайте ме.:)
Душе, наспа ли се?
Аморе, как си тудей?:)

Дубре съм кара миа. Ще излизам че смяната ми почва :) Надявам се че и ти си дубре дувечера ши са чуем за по дълго :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

У.К. Аморе. Надявам се, че всичко при теб е наред и чакам да се чуем. Лека смяна.:)
п.с. Супер съм, мерси!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хич не можах да дремна душко цяла нощ кошмари сънувам :( как бърню решава много сложни софтуерни проблеми на огромни компании, а с боко тиквата ме разпитват и като не им кажа кое как става ме хранят с риба отровна :-o :lol:
Никой не ми отговори кой е тоя с доматите - сериозно колеги, информирайте ме.:)
Душе, наспа ли се?
Аморе, как си тудей?:)
 

Горе