Препоръка

prosmarter

New Member
Здравейте, нов съм в афейт маркетинга и имам няколко въпроса към вас коя афелт програма да използвам някой може ли да ми препоръча такава която не е нужен уеб хостинг и си има темплейт и мислите ли че ще имам повече посещения ако е на английски и колко печели една такава страница и последно какъв е начина на плащане. Мерси
 
От: Препоръка

В афилейта имаш много варианти - хербал продукти, хапчета, виагри, въобще за каквото се сетиш има програми за афилейт маркетинг. Препоръчвам ти хербал продуктите - cashburners.com - имат темплейти, но ти трябва хостинг, сега за 3 лева на месец, да не ти се дават, а да искаш да правиш пари - смешно е. Въпреки това можеш да ползваш блогове в блогспот или wordpress.com, но за главен сайт не е добра идея, винаги е по-добре да се ползва .com домейн, а блоговете в blogspot да са сателитки и блогове със статии. Плащането ще го видиш като се регистрираш, но си мисля, че по-големия проблем ще ти е с продажбите и seo и линкбилдинга.
 
От: Препоръка

Мерси можеби ставам нахален ,но може ли да ми предложиш нещо за хранителни добавки защото сега това е хит сред младите и ако може да ми препоръчаш някой надежден хостинг и домейн ще бъде супер.
 
От: Препоръка

www.jump.bg са точни за хостинг.
Не съм в хранителните добавки, но cashburners.com имат MUSCLE FAST или нещо подобно, което казват, че добре конвертвало уж.
Ако ще развиваш нещо с PILLS, weight loss, или някой продукт от cashbuners> пиши ми, ще ти дам хостинг безплатно срещу линкове в сайта ти.
 

Горе