Препоръчайте фотоапарат?

Вземи си малък фотоапарат. Гледай да снима в снима в формат raw. Виж да имаш fullHD video. Виж да има светосила на обектива поне 1.8F. Ако не умееш да снимаш много, виж да има автоснимки без светкавица и със светкавица. Хубаво е и да има околяр през които да гледаш докато снимаш. От там на татък сие ориентирай по цената и който ти хареса по размер. Разликата, каквото и да вземеш няма да е голяма, ако не си фотограф.
 
а и не може телефон да си носиш ей така, защото ти го взимат като влезнеш
Къде е това, бре? :eek:
Ако ще влизаш в пещерата на Аладин, ти трябва нещо шпионско.

за какво му е зум
Ич за нищо не е.
Като снимащ турист, е много забавно да минеш половин километър, та да напълниш кадъра с полезни неща.
 
Последно редактирано:
Аз съм доволен от турбосапунерката на Панасоник. Преди години, бях взел такава и все още работи. Това Xiaomi нищо лично ама то няма оптика. Миналата седмица гледах едни реклами на Моторола с проставка сертифицирана от Хазелблат :D , доста парички са изсипали от моторола. Та мислъта ми е да е сапунерка ама поне с оптика. DSLR имам един стар Никон, но си е разправия, заради тегло и обем. А да моя е Д40 с обектив 105Микро го ползвам, тъй като съм фен на бубите.
 
Къде е това, бре? :eek:
Ако ще влизаш в пещерата на Аладин, ти трябва нещо шпионско.


Ич за нищо не е.
Като снимащ турист, е много забавно да минеш половин километър, та да напълниш кадъра с полезни неща.

не, DPRK e :D
 
Баце, търси нещо в пръстен или очила.
В гривна вече ще бие на очи.
:mad:
 
не, DPRK e :D
testkiwi така кажи, че по-горе като спомена, че там където отиваш се ходи само веднъж и се притесних за тебе ...
За там за където си се запътил това е машината.
36 снимки, не се притесняваш, ще издържи ли батерията, има околяр, малко като шиомито има проблем със зуума, но е точно като за един път :)
 

Горе