Проблем при смяна на Wordpress тема?

Здравейте, имам проблем със смяна на тема на сайт на Wordpress.
Сайтът е на кулинарна тематика, но опитвайки се да сменя темата, да настроя различна тема - темата в момента е Mission news, ето какво получавам по долу:
От доста време имам този проблем, моля за съдействие, бих искала да разбера откъде идва проблемън и отново да мога да си променям темата на сайта!
Имам и втори сайт , но с него нямам проблеми относно смяна на тема на сайта.
 

Прикачени файлове

  • Wordpress.JPG
    Wordpress.JPG
    17.4 KB · Преглеждания: 46
Нямаш ли някакъв ерор лог да се погледне защо е така?
Така може да са доста неща. Не са увеличени ресурси, не е качена цялата тема, или имаш конфликт с плугини и тема. Така друго може да се разбере.
 
Боже човек хвани някой да ти оправи така наречените "сайтове". Ама много са зле! Аз като се самоучех да сглабям тва онова поне четях и се стараех ( Не,че бог знае какво мога ) ама тея твоите на нищо не приличат. То българо-английски , то правопис ... Все пак се бараш за копирайтър. Ей тва е добронамерен коментар. Вервай ми аз не съм от хората дето толко се задълбават у визията на сайтовете , ама тука нещата вадят очи баси
 
Боже човек хвани някой да ти оправи така наречените "сайтове". Ама много са зле! Аз като се самоучех да сглабям тва онова поне четях и се стараех ( Не,че бог знае какво мога ) ама тея твоите на нищо не приличат. То българо-английски , то правопис ... Все пак се бараш за копирайтър. Ей тва е добронамерен коментар. Вервай ми аз не съм от хората дето толко се задълбават у визията на сайтовете , ама тука нещата вадят очи баси
ТИ не разбираш ли, че тя е копирайтър, не девелопър. ТО и рут домейна не изглежда много яко. :)
 
ТИ не разбираш ли, че тя е копирайтър, не девелопър. ТО и рут домейна не изглежда много яко. :)
Колкото е девелопър, толкова е и копирайтър.
 
Дай повече информация и линк към сайта.
Пусни дебъгинг, виж ерор лога, инспектирай страницата през Chrome и виж дали има грешки.
 
Проблема вероятно не е от темата, сайта излиза хакнат в Sucuri.
Сайта има ли секюрити плъгин?
 
Здравейте, благодаря на всички. Сайта ми не е хакнат. За доста кратко време успях да разбера къде точно имам проблем в настройките на темата. Всъщност махнах един плъгин и в момента нещата са прекрасни. Изключих всички плъгини и ги включих един по едни проверявайки мога или не да си настройвам темата. По този начин открих и проблема си. Благодаря.
 
Е те това ти го казаха още в началото.. ("Изключваш и гледаш" - ниидшибанимъни рулс хаха) От началото на юли, до сега, не е точно най-краткото време, НО по-важното е, че си се справила, при това ФОР ФРИИ :)
 
И така, надявам се мога да използвам моята тема. Не искам да пускам друга. Имима проблем с админ панела на единият си сайт, не мога да разбера защо изведнъж започнах да виждам вертикален текст в една от колоните, а навсякъде другаде текстъте нормален. Съжалявам ако въпроъст ми е неуместен, но какворешение има , така че да виждам заглавието цяло , а не вертикални букви както съм показала. Бз нон стоп css настройване.
 

Прикачени файлове

  • zaglavie.JPG
    zaglavie.JPG
    11.9 KB · Преглеждания: 16
не мога да разбера защо изведнъж започнах да виждам вертикален текст

И на мен се е случвало. Добре дошла Саше..


Digital_rain_animation_medium_letters_shine.gif
 
Последно редактирано:
И така, надявам се мога да използвам моята тема. Не искам да пускам друга. Имима проблем с админ панела на единият си сайт, не мога да разбера защо изведнъж започнах да виждам вертикален текст в една от колоните, а навсякъде другаде текстъте нормален. Съжалявам ако въпроъст ми е неуместен, но какворешение има , така че да виждам заглавието цяло , а не вертикални букви както съм показала. Бз нон стоп css настройване.
Нещо си разцъквала най-вероятно из панела, сменяла си визуализатори и подобни. Разцъкай го пак и ще се намести :)
 

Горе