Проблем с виждането на сайта

Radi Nikolova

New Member
Как да оправя следния проблем, когато вляза в сайта martenitsibg.com (нямам право да сложа линк, затова само името на сайта написах) трябва да се цъкне на wp1 за да покаже, как изглежда реално :confused: Ще съм благодарна, ако може да помогнете !
 
От: Проблем с виждането на сайта

Как да оправя следния проблем, когато вляза в сайта martenitsibg.com (нямам право да сложа линк, затова само името на сайта написах) трябва да се цъкне на wp1 за да покаже, как изглежда реално :confused: Ще съм благодарна, ако може да помогнете !

Най-лесно ще го оправиш, като пишеш на колегите от Суперхостинг да ти преместят съдържанието на директория wp1 в public_html директорията на домейна. Или ти го направи през FTP / cPanel Filemanager, ако си наясно как.
 
От: Проблем с виждането на сайта

Писах им на тях, защото бях изтрила папката публик, пък те не успяха да я възстановят. Накрая до някъде решихме проблема, но сега пак ще ги тормозя тогава :Д
 
От: Проблем с виждането на сайта

Най-лесно е наистина да им пишеш. Иначе другият вариант за който се сещам, ако не ти е основен домейн, просто да изтриеш домейна и да го добавиш наново, като този път посочиш точният път до wp1 :)
 
От: Проблем с виждането на сайта

Писах им на тях, защото бях изтрила папката публик, пък те не успяха да я възстановят..........

Извини ме, но това не мога да го повярвам. Познавам почти 99% от хостинг пазара в БГ, а в повечето от компаниите имам лични контакти по всички нива. Няма толкова неадекватен съпорт, който да не може да създаде директория public_html с права за достъп 750 и съответната собственост. Това, че не могат да възстановят съдържанието вътре в нея, вече е твой проблем тъй като очевидно не разполагаш с резервно копие, което трябва да се направи задължително преди да тръгнеш да мажеш с голямата баданарка.
 
От: Проблем с виждането на сайта

Ами ето писах им какъв е проблема, оправиха нещата сега се вижда както трябва, ама сега не мога да си вляза в админ панела. Като аз не сам пипала нищо. Сега се уча като цяло да правя тези неща и не се оплаквам от тях хората не са виновни, че права грешки.
 

Горе