Проблем с GOOGLE

GTA-RACER

New Member
Вече цял месец един сайт не се показва в GOOGLE. Преди да го индексирам в GOOGLE, влязох в CPANEL на сайта, и там в полетата където се пишат ключовите думи, написах съответните ключови думи които съответсват на сайта. След това го индексирах в GOOGLE на 3 Май 2010, а сега е 3 Юни 2010 ! Но ми прави впечатление, че като напиша някоя ключова дума в GOOGLE от тези които съм въвел в CPANEL в полетата където се пишат ключовите думи, не намира сайта. Даже и на последните позиции не го показва. Някой може ли да обясни каква е причината ?
 
От: Проблем с GOOGLE

добре ще е да дадеш сайта и да кажеш кой са ключовите думи.

Или сайта ти е баннат или се опитваш да го индексираш в силно конкурентна ниша.
 
От: Проблем с GOOGLE

И аз имам проблем с google... много ботове се навъдиха... и вече се чувствам малоценен
 
От: Проблем с GOOGLE

добре ще е да дадеш сайта и да кажеш кой са ключовите думи.

Или сайта ти е баннат или се опитваш да го индексираш в силно конкурентна ниша.

Ето това е сайта: www.dobinik.com

Ключови думи:

Заглавие - Хотел за кучета

Описание - Кучкарник и хотел за всякакви породи кучета. Предлагаме дресировка и обучение.

Самите ключови думи - куче, кучета, кучешки, кучешка, кучкарник, кучкарници, питомник, питомници, хотел, хотели, дресирване, дресиране, дресировка, дресура, обучение, обучаване, пансион, пансиони, Твърдица, Бургас, домашни любимци, домашен, любимец, Добрил, Добиник

Това са ключовите думи в които влизат заглавие, описание, и самите ключови думи. Поне аз не виждам никаква нередност.
 
От: Проблем с GOOGLE

Иска SEO. :)
 
От: Проблем с GOOGLE

Това дето съм го написал е лично мое мнение. Когато ми се обадиха "клиенти" да им правя сайт им казах цени и инфо кое как и защо. При въпрос искат ли мой приятел да им прави SEO или те ще си правят отговора беше "Какво е туй SEO, ние искаме да имаме сайт за да си продаваме продукта. СЕО не искаме."
 
От: Проблем с GOOGLE

, ние искаме да имаме сайт за да си продаваме продукта. СЕО не искаме."
И правилно - Туй СЕО е като НАП, НОИ, БУТ, ГУТ, РИТ, ДДС - три букви ли е - измислено е само, за да има как да им измъкнете парите :D

@USAF - гугъл ти вижда сайта като текст - без да има какво да прочете - къде да те турне? Намали си и ключовите думи - гугъл така или иначе не ги харесва - остави си най-важните. И намери тая фирма дето ти е правила сайта и....

Сори за офтопика, ама съвсем не се въздържах :

След това го индексирах в GOOGLE на 3 Май 2010, а сега е 3 Юни 2010 !

Ей, човек, свери си календара - 2011 сме, че и в сайта си хакнал 2010 :D
 
Последно редактирано:
От: Проблем с GOOGLE

Благодаря на всички които помогнаха. @TEO мерси за линка http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11927 доста полезна тема. Нясно съм какво е SEO и там играчката е голяма. Сайта е на един мой приятел, направен е от някаква новоизлюпена фирма в София, даже от долу на сайта я пише, не са ми известни тия. Взели са му 600 лв. за сайта и отделно са му искали още 200 на месец, ако искал да му правят SEO, но пича не е наясно какво е това. Той повече не иска тази фирма да се занимава със сайта му, освен да си плаща хостинга и домейна. Иска двамата да поемем подръжката на сайта. Влязох в CPANEL но нямам достъп до индекса. Имам достъп само до файлове които са с разширения JPG, GIF, WORD и EXCEL. Никъде не виждам файлове с разширения PHP. Целта ми е да вляза в индекса да направя някои промени, но няма как, явно нарочно са ограничили достъпа. Вече започнах и това да правя - добавяне в портали и търсачки. Добре че имам свободно време да се занимавам и с това.
 
От: Проблем с GOOGLE

Според мен (лично мое мнение) сайтът трябва да се пренапише изцяло. Няма да му помогнат само събмитите.
 
От: Проблем с GOOGLE

Аз точно това искам да направя - да го пренапиша и променя малко. Но няма как, в CPANEL за управление нямам достъп не само до индекса, а до нито един от файловете, освен снимките. Смятам да им пиша на фирмата, или да им се обадя по GSM да ми осигурят достъп и до индекса, но не знам дали изобщо ще се съгласят. Мисля че са оставили достъп само до основните модули за управление на сайта, а на разширените модули са забранили достъпа умишлено.
 
От: Проблем с GOOGLE

И FTP не става. Доста ограничения има.
 
От: Проблем с GOOGLE

Е то сигурно парите които е платил са били да му скрият сайта от самия него :)
 
От: Проблем с GOOGLE

Ще имаш достъп до cpanel, няма да имаш до файловете ... да, да. Дай достъп на някой утвърден тукашен майстор на конспирациите и ще ти разнищи случая за минути! Ако те притеснява нещо можеш да споменеш кой е в темата, ние да потвърдим, че е готин :).
 
От: Проблем с GOOGLE

Няма проблем да дам достъп на някой. Нека да пише на лични. Ако трябва и скайп ще му дам.
 
От: Проблем с GOOGLE

Няма проблем да дам достъп на някой. Нека да пише на лични. Ако трябва и скайп ще му дам.

Ако никой не ти е писал пиши на мен с данните за логин, да погледна.
 

Горе