Продавам Мото Магазин

RuDyTo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Обявата е за готов дори работещ Мото Е-Магазин.

Не ми се дава повече информацищ тук, защото ще стане като всички теми ... който му е работа и кайто не му е почда да дава акъл и т.н.

Който наистина се интересува от магазина, и какви възможности за реклама има, трафик и т.н. нека пиши на Л.С.

Ето линк към Магазина:
http://shop.motoforum-bg.com
 
От: Продавам Мото Магазин

1. Ама ша ма сцепите от смях та значи, ако си мислите че с тая оферта ще избягат акълиите като мен ;)
2. Много хард влизаш при положение че търсиш купувач
3. Готов, Та дори работещ? щото аз си търсих да си купя неработещ
4. не знаех че ОС комерса е ваша разработка, явно наистина сте професионалисти
5. Ако Ви се струва твърде грубо изказването ми, то това е защото е именно такова, вземете си направете офертата като хората!
 
От: Продавам Мото Магазин

А какво точно продаваш - само онлайн магазин или онлайн магазин + форум и всички останали неща свързани с motoforum-bg.com
 
От: Продавам Мото Магазин

А какво точно продаваш - само онлайн магазин или онлайн магазин + форум и всички останали неща свързани с motoforum-bg.com

Само магазина. Или по точно суб домейна shop + cpanel към него.


И за колегата "мантаман" - безплатния ос комерс НЕ ГО ПРОДАВАМ и не съм и имал претенции за него.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Мото Магазин

А на магазина какво точно му продаваш тогава - стоките ако ги има налични или файловете
 
От: Продавам Мото Магазин

Е какво значи продавам субдомейн, че не мога да се сетя ??????????????????????????
 
От: Продавам Мото Магазин

абе хора, .... работа нямате ли си бе. Пишман да стане човек когато иска да пусне обява, пък и каквато и да е било друга тема.
 
От: Продавам Мото Магазин

Питах просто как така точно продаваш субдомейн.
 

Горе