Продавам Уеб Директорията addbg.com

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Продавам Уеб Директорията addbg.com

Приходи:

1. Адсенс - Около 10 евро на месец при така разположените реклами. За септември има 5.49% CTR и 9 евро от 409 клика. Зимните месеци трафика нараства почти двойнo.

2. SMS - Вече не монетизирам със СМС-си, защото Мобио-то много данни започнаха да изискват и реших, че не си струва риска за 20/30 лв на месец. Този приход не мога да го докажа, защото вече нямам акаунт. СМС си се пращаха за бързо одобрение и включване в секция.

3. Продажба на линкове - За последните 6 месеца съм взел около 100 долара от продажба на ликове.


SERP и СЕО :

PR- 3 Беше 4 но на последните ъпдейти го свали.

Сайта излиза на първа страница за основните си ключови думи и фрази:

Добави Сайт - 8
Директория - 9
Уеб Директория - 7

За базова информация може да се ползва и tyxo инфото е от 2008 г.

Посещения от търсачки - 89,09%

Сайта присъства във всички български листинги с уеб директории.

Домейн:


Домейна е доволно старичък - 2008-06-24 купен от SuperHosting

Script/ CMS:


Тука някой може да ме заклейми, но това е положението. CMS-са е нулиран eSyndicat Pro с повечето модули.

Друго:

В базата данни има 3883 сайта и още около 300 чакат разглеждане.

Условия:


Единственото условие е да се споразумеем с евентуалния купувач за вече продадените линкове. Или да ги остави до края на договорения период, или да му ги калкулирам в цената, за да ги върна на хората. (около 60/70 долара)


Причината да продавам Уеб Директорията е че приходите от нея за мен са твърде малко и не ме мотивира да се занимавам с нея.


Цена *** USD



Пак обърках раздела:) Моля админите да поправят грешката.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

Единственото условие е да се споразумеем с евентуалния купувач за вече продадените линкове. Или да ги остави до края на договорения период, или да му ги калкулирам в цената, за да ги върна на хората. (около 60/70 долара)

Цена 150 USD

Виждам че не си от вчера тука, ама защо купувача трябва да е отговорен за линковете които си продал? По скоро би трябвало да приспаднеш от цената, понеже си взел бъдещи вземания на евентуалния купувач.
Успех с продажбата!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

Защото оставям избор на купувача да даде по-малко пари. Ако реши чака два месеца и дава 150 долара, ако не, дава 210 и ги маха веднага. Аз от своя страна се оправям с хората. Цената 150 USD е съобразена с продадените линкове. Ако ги нямаше линковете сайта се избива за седмица, при положение, че можеш много лесно да продадеш 6/7 линка за по 30 долара за по голям период. Покупката си върви с тежестите.


А и затова съм написал споразумеем, хем да стане сделка, хем да не ощетя хората купили линковете.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

ами защо показва че има около 600 сайта само добавени по броячите?
и защо има няколко категории на минус ?
 
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

И двата проблема са от скрипта.Така и не разбрах защо го прави. Иначе сайтовете са си там. На тебе конкретно, ако имаш интерес ще ти дам достъп до админ панела да разгледаш.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

аз предпочитам конкретно, да ми дадеш по добра цена и да го вземам :) то най лесно да махна тея гадни числа да ги няма :) тъкмо няма да знаят колко има добавени

то цената ми харесва... като цифра - ама не ми харесва това отзад... съкращението :) BGL е къде къде по готино
 
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

Защото оставям избор на купувача да даде по-малко пари. Ако реши чака два месеца и дава 150 долара, ако не, дава 210 и ги маха веднага. Аз от своя страна се оправям с хората. Цената 150 USD е съобразена с продадените линкове. Ако ги нямаше линковете сайта се избива за седмица, при положение, че можеш много лесно да продадеш 6/7 линка за по 30 долара за по голям период. Покупката си върви с тежестите.


А и затова съм написал споразумеем, хем да стане сделка, хем да не ощетя хората купили линковете.
Извинявай за спама, не исках така да прозвучи, просто си го написал малко наобратно. :)
 
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

Как беше... Ти ще понапънеш, аз ще поолабя и ще стане работата:)
Чакам до довечера 9/10 ч да видя как ще се развие темата и говорим конкретно.

аз предпочитам конкретно, да ми дадеш по добра цена и да го вземам :) то най лесно да махна тея гадни числа да ги няма :) тъкмо няма да знаят колко има добавени

то цената ми харесва... като цифра - ама не ми харесва това отзад... съкращението :) BGL е къде къде по готино
 
От: Продавам Уеб Директорията addbg.com

Няма проблем! На мен спама не ми пречи, даже помага да се доуточнят някой работи, който не съм засегнал в офертата.

Извинявай за спама, не исках така да прозвучи, просто си го написал малко наобратно. :)
 

Горе