Продавам авторска музикална система

mbox7

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,

продавам авторска музикална система + хубав домейн за музика.

Системата е напълно авторска, писана от мен със следните фукнции за всеки регистриран потребител :

- възможност за добавяне на песни (линк от 4shared.com);
- възможност за добавяне на клипове ( линк от vbox7.com);
- възможност за добавяне на снимки към потребителския профил*;
- възможност за създаване/управляване на групите**.

Всеки регистриран потребител има уникална по рода си стена, на която излизат неговите любими песни, клипове и най-интересните неща свързани с неговия профил.

Търсачката разполага със скрипт, които добавя песните автоматично от 4shared.com при търсене. При преглед на песен има възможност за слушане онлайн и за моментално сваляне на песента без пренасочване към 4shared.com, като към името на песента се добавя името на сайта ( изпълнител - име на песен slushai.eu .mp3). Другите фукнции при преглед на песен са коментари, гласуване ( харесвам, не харесвам), добавяне в любими, добавяне в група**.

* Потребителски профил :

Всеки регистриран потребител получава свои профил, в който може да поства (съответно другите потр. да коментират неговите постове), да добавя потребители като свои приятели, да качва снимки.

**Групите:

Всеки регистриран потребител може да създаде фен група на своя любим изпълнител или група, в която другите потребители могат да влизат, коментират, слушат песни или гледат клипове.

В общи линии е това. Ще очаквам вашите предложения, коментари и въпроси на ЛС или в темата, като ще помоля хората, които не се интересуват от сайта да не публикуват излишни работи в темата ми.

Сайт : http://slushai.eu
Цена : 600лв.


П.С. При закупуването на сайта ще сменя логото и залгавията на страници, които си стоят от старият му домейн.

Поздрави!
 
От: Продавам авторска музикална система

Сериозно ли и искаш 600 лв. Извинявай ама първоначално като го отворих този сайт ми заприлича на банер....
Поздрави!
 
От: Продавам авторска музикална система

При сериозен интерес съм склонен и на коментар върху цената.
 

Горе