Продавам банер 4000+ дневни посещения

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Продавам банер 468x60 в сайта http://horoskopite.com
Цена 60лв./месец
Сайтът има над 4000 уникални посетителя дневно.
Възможен формат на банера .jpg, .gif, .png или flash (swf)
При всички случаи банерът се преобразува във .swf
За повече подробности на ЛС
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Защо да е скъпо като средно над 120 000 потребителя ще го видят за месец? Ако тази цена не ви харесва каква е приемлива за вас при тези посещения?
 
Re: От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Защо да е скъпо като средно над 120 000 потребителя ще го видят за месец? Ако тази цена не ви харесва каква е приемлива за вас при тези посещения?

Не му обръщай внимание. Виж, че и десетте му мнения са в пазара и всички съдържат "много скъпо". И аз не знам каква му е целта, освен да търси реклама за стотинки/дневно.
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Скъпо друг път, много евтино си го пуснал даже. Че няма да му вземеш повече е ясно, в момента рекламния пазар е много зле, но реалната цена за тази реклама по принцип е доста по-висока.
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Тя е по-висока цената по-принцип, но в момента е тази за да се намери по-бързо рекламодател. До скоро банерът се наемаше за 100лв. месечно.
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Банерът е продаден за един месец, при интерес от някой може да го запазя за следващите месеци
 
Re: От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Скъпо друг път, много евтино си го пуснал даже. Че няма да му вземеш повече е ясно, в момента рекламния пазар е много зле, но реалната цена за тази реклама по принцип е доста по-висока.

Е как ги изчисляваш тия неща? Цената е разумна горе-долу. Я го сметни при 1% CTR и 120 000 посетителя колко излиза на клик. А 1% си е направо нереално, освен ако не е някой Изключително интересен банер. После го сравни с цените и чудесно таргетирания трафик на Google.
И на мен много ми се иска положението да е друго, ама няма как. Много ми е странно някои като обадят едни цени тука, че и се сърдят и обиждат после, че никой не взимал.
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

ако си оправиш дизайна на сайта и направиш нещата малко по подредени със сигурност ще си увеличиш посещенията и рекламодателите...
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

ако си оправиш дизайна на сайта и направиш нещата малко по подредени със сигурност ще си увеличиш посещенията и рекламодателите...

Ако искаш и някой CMS да му сложа, защото ще е по-подреден. В този му вид кликемоста на банерите е голяма и ме устройва.
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

бих искала да изпробвам вашия сайт с някакъв по-евтин формат, че разполагам само с 30 лв бюджет
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Банерът се освобождава от утре ако има желаещи за него да пишат тук или на лично
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Имаш ли идея какъв трафик генерира банера. Интересувам се за следващия месец
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Зависи много от самият банер, който ще се постави, няма как да давам предварителни обещания :) . Ако е интересен и привлича вниманието би трябвало кликаемоста да е по-голяма
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Примоция,
нова цена на банера 40 лв.
 
От: Re: От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

После го сравни с цените и чудесно таргетирания трафик на Google.
Пропускаш факта, че AdSense вече ползват само боклукчави сайтове (с малки изключения) заради смехотворните приходи. 90% от сайтовете с ценен трафик и съдържание вече набиха шута на Google и скапаните им рекламни продукти. Присъединявам се към мнението, че цената на банера от тази тема е по-ниска от реалното. Този банер трябва да струва повече от 40 или 60 лв.
 
От: Продавам банер 4000+ дневни посещения

Абе трябва ама на :) ...
 

Горе