Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

dcveta

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Вече не продавам!!!/Продавам дизайни - ислямско геом. изкуство/ Свещена геометрия

ПП ВЕЧЕ НЕ ПРОДАВАМ!
Оказа се, че това изкуство, което рисувам и ми е дарба, всъщност е Свещена Геометрия и идва от шесто измерение, тоест дава ми се достъп до шесто измерения, ние сме в трето.
Тези рисунки се оказаха много ценни и понеже нямат цена, спирам продажби на оригинали и навярно и за копията ще последва същото. Тези рисунки кодират нашето ДНК за висшите измерения, отразяват всичко от действителния живот, тоест всичко в тези рисунки е отражение на действителността. Леонардо да Винчи е извличал от тази фигура - Цветето на Живота идеите си за великите открития. Тази рисунка е уникална, тя съдържа в себе си всички букви, цифри, символи, руни, всичко от живота и цялата наука. Всяка от тях както изобразява живота, така може да се използва и за сътворяване на модели, технологии...
Значението на първите кръга от рисунката ще споделя , за който се интересува и това значение отговаря на житния кръг, който се появи в САЩ на 21.05.2015 г.
Не знам дали е времето и мястото, но реших да споделя информацията доколкото мога и както мога за първите три кръга от Цветето на Живота. На който му е нужна, да може да я използва.
Тези кръгове отговарят също на цифрите едно, две, три, отговарят на първите три дни от Сътворението, на Отец, Син, Дух, време, пространство и материя. От мъжкия аспект и женския се ражда, детето и от там всичко останало. Трите кръга съответстват още на първите три основни елемента и на първите три основни цвята от дъгата от които се получават всички останали ...
Това до тук всеки го знае вярвам. И сега ще свържем няколко аспекта. Според Дънов първите три числа трябва да ги пишем ако искаме да ни вървят нещата и да сме щастливи. Това са първите три числа и според Кабала и според Дънов и според Християнство - Отец, Син и Дух. Нали разбирате, че за всяко число и Отец например може да се напише и са написани томове книги, може да се говори е говорено много и няма този символ да се облече с думи, защото Отец съдържа в себе си Вечността и е Вечност с всичките времена - минало, сегашно, бъдеще. Синът съдържа в себе си Безкрайността и е Безкрайност с всичките аспекти - височина, ширина, дълбочина ..., а Духът съдържа в себе си всички видове материя, видима, невидима, ... не знам коя е третата. Тези три изречения са кабалистични истини, но те могат да се използват като леми, за извличане на теореми. Например в Библията се казва, че Отец, Син и Дух са едно цяло и отделни личности. Така е също. От тук следва, от тези две доказани истини, че материя, дух и пространство са едно цяло ... мисля, че физиката достигна до това и че пространството се увеличава, когато се увеличава материята от движението на материята също. Ако разсъждаваме по този начин се получават стотици, хиляди словестни формули. Аз ги пресмятах с тухлите от кабала. Например с една тухла или цифра се гради един дом, с две тухли или цифри се градят шест дома. В нашия случай цифрите можем да ги заместим с кръгове. Трите аспекта на време/минало, сегашно, бъдеще/, пространство/височина, дъбочина, широчина/ и материя/видима, невидима.../ ... тоест три тухли по три, пресметнато беше около 8000 дома се получават ... словестни формули от живота, но сега няма да ги извличам. За много от тях видях доказателството в живота, дори и за тези, които не се знаят. Например след като всичко е едно/разсъждение/ видимата материя може да премине през видимото пространство или видимата материя може да премини през невидимото пространство ....или обратното видимото пространство може да премине през невидимата материя или невидимото пространство .../ Тези принципи важат за фотоните, а всичко е създадено от Светлина и ние сме светлина, от където следва изводът, че важи за Светлината. Така до тук свързах едно правило библейско с едно правило, с една словестна формула. Следващото правило можем да вземем и да приложим за следващата словестна формула, но това е безкрай от възможности за живота, които се дават по този начин...
В момента нямам готовност да ви цитирам повече примери, но ... са много
И дано един поне да е схванал колко огромна иформация се съдържа в един кръг от Цветето на Живота, а в три ..., а седемте кръга и комбинации? Не би могло да се обясни и предаде с човешки мозък ми се струва, но все пак опитах. smile emoticon Затова всеки получава различно тълкувание на символите според нивото си на съзнание и възприема различно, от различен аспект.
ПП За третия аспект на материята, сега се сетих. За нашия свят е най-точно да изобразяваме материята като твърда, течна газообразна и съответно така да се прилага в словестните формули, за получаване на словестни теореми чрез дадените леми.

След всичко което научих за рисунките си, оставям Висшият Разум, който ми ги дава да ме насочи за какво и къде да ги използвам по правилния и точен начин. Затова спирам всякакви продажби.

Използват се за керамични плочки, украса на тавани, килими и други. Рисувам ги на ръка с основа Цветето на Живота, свещена геометрия. При нужда ги оформям във векторен файл с различни цветове.
За контакти използвайте: [email protected]
Тук съм пуснала някои от 2013 г дизайни.
https://dinkovacveta.wordpress.com/2014/10/15/%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BA%D0%B8-2013/
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Аалах акбар
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Чок гюзел, но как действат тез рисунки на епилептици? :p

Иначе, успех с бизнеса :)
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Аалах акбар

Намали телевизията и MSM пропагандата, съпланетянино !

Момичето не се е опасала с тротил, а рисува страхотно красиви неща.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Чок гюзел, но как действат тез рисунки на епилептици? :p

Иначе, успех с бизнеса :)

За да влияе ( негативно ) на епилепсия трябва да има премигване, което да съвпада - резонира - по фазова честота с мозъчните импулси, като по този начин възбужда ( как е на български trigger ? ) подобни процеси. За момента тези плочки не мигат, мисш ?
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Намали телевизията и MSM пропагандата, съпланетянино !

Момичето не се е опасала с тротил, а рисува страхотно красиви неща.
А знаеш ли как се превежда това което написах? И защо го свързваш с тротил? Май
телевизията и MSM пропагандата
ти идва в повече.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Хубаво, ама ако почна да натискам копчето на монитора почват да мигат... Черно-цветно-черно-цветно... хахаха

Евалата за дизайните, малко ми са в повече от "арабско", в смисъл по-претрупани ми идват, но аз съм виждал 20 пъти такова нещо де може да се бъркам.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

За да влияе ( негативно ) на епилепсия трябва да има премигване, което да съвпада - резонира - по фазова честота с мозъчните импулси, като по този начин възбужда ( как е на български trigger ? ) подобни процеси. За момента тези плочки не мигат, мисш ?
Нещо такова ли?

rotsnake_p.gif
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

@dcveta, защо не използваш програми за чертане. С тях ще ти е доста по лесно.
Това се чертае буквално за 2 мин. с най-простата безплатна CAD-програма:
LiteCAD-Cveteto_na_jivota.jpg
После импортираш в Inkscape и си правиш SVG:
http://imgh.us/Cveteto_na_jivota.svg

Желая ти успех! Доста интересно хоби си си намерила.
Прочетох някои текстове в блога ти, които малко ми приличат на розенкройцерските философии.
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

uphero - Бог ... след това не знам какво значи. Рисувам ислямско изкуство и не знам ислямски езици ... ами това е то.:)
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Не знам, честно казано как действат на епелиптици. Луиз Хей има трансформиращи формули. Аз обикновено ползвам такива за изцеления. Или си поставям ръка на болното място и казвам Благодаря за изцелението, докато усетя подобрение. На всеки според вярата е казано. Кой в каквото вярва, от това се изцелява. Казват, че ги използвали за духовно израстване и медитация. Бях ги пуснала преди и в Гугле плюс. Доста интерес имаше да се гледат и до там. Един познат ми сподели, че като гледал една рисунка, отишъл в четвъртото измерение, но какво значи това за него, не питах подробности. Не са ми споделяли за изцеляния до сега, нямам представа. Само съм чувала, че има мандали, които действат изцеляващо. На мен лично ми действат хармонизиращо и балансиращо по-скоро и успокояващо от ежедневието.
Благодаря за успеха! Дано! Подобно, Успех също! :)
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Благодаря SeoKungFu :). Да си призная честно изненадахте ме приятно с участието си в темата. Смятах, че в нашата страна това изкуство ще е напълно непознато и неизвестно
Знам, че има различни изкуства и навсякъде има красоти, не мога да отрека. Има много талантливи хора също. Аз също ценя красотата. Даже се питах за себе си с какво по-различно да се представя. Защото това изкуство не се рисува много, но има доста по-ушлайфани в чертежите от мен. И за да е перфектно обикновено трябва да го пречертавам, което не го правя често, защото предимно наблягам на извличане на нови фигури и дизайни от старата известна рисунка от Египет още - Цветето на Живота. Рисувам го това Цвете на Живота и след това виждам фигурите и съчетанията, цялата картина, която оцветявам. Виждам го с въображението си или с вътрешната интуиция и тогава оцветявам. А всяко изкуство обикновено се дава, за да се споделя и затова споделям.
 
От: От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

madseason-Благодаря за инфото :) Може да я пробвам тази програма. Да, чертае се по-лесно с програми, но тогава всичко ми става еднакво и не виждам фигурите или ще виждам една и съща. А на ръка всичко ми става различно и така ги виждам. Определено ако имам клиенти и не мога да смогна, ще наложи да ползвам готови програми.
За философията, не знам към коя да се определя или още не съм се определила. Може и да има розенкройцерски философии. Бих се нарекла търсач на истината. Събирам си думи на истината в последно време и няма значение откъде са, щом са истина и действат в живота.
А започнах да рисувам след като прочетох книгата на Друнвало Малхиседек. Там има доста философии събрани.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Хубаво, ама ако почна да натискам копчето на монитора почват да мигат... Черно-цветно-черно-цветно... хахаха

Евалата за дизайните, малко ми са в повече от "арабско", в смисъл по-претрупани ми идват, но аз съм виждал 20 пъти такова нещо де може да се бъркам.

Да, колоритни са :), за да въздействат. Нали сте чели за въздействието на цветовете и спектъра. Всеки цвят си има въздействие върху човека, както и всяка фигура, особено симетричните. Избягвам черно бялото, макар че някои изглеждат доста добре и в черно бял вариант
В последно време правих няколко дизайна за плочки, те са само в два цвята, там съм по-пестилива и ги оформят като хексагон, шестостен.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Сериозна колекция житни кръгове си събрала! :D
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

А защо ислямско геометрично изкуство, не е ли египетско по правилно
Щото пък в Турция, го смятат за турско, та не се знае какво е наистина
Може и зороастрийско дасе окаже или пък индианско, я незнаю
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Защо не използваш Zazzle за да продаваш продукти с твоя дизайн? Тук ми се струва, че няма пазар точно за тях
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Защо не използваш Zazzle за да продаваш продукти с твоя дизайн? Тук ми се струва, че няма пазар точно за тях

Никъде няма да има пазар за тия боклуци.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Зависи, щом възглавница с надпис "H-r-r-r-r" или нещо от сорта беше се продава хиляди пъти, защо и тези, така наречени дизайни да не се продават върху кейс за смартфон, скейтборд, чаша за кафе или подобни артикули ...
 

Горе