Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Зависи, щом възглавница с надпис "H-r-r-r-r" или нещо от сорта беше се продава хиляди пъти, защо и тези, така наречени дизайни да не се продават върху кейс за смартфон, скейтборд, чаша за кафе или подобни артикули ...

Може разбира се, хубаво е да се пробва, няма лошо в това, аз пробвам идиотщини също, но има голяма разлика между възглавницата с надпис х-р-р, което ми се струва доста готино и между тези фигури, които не са никак красиви според мен.

И само да кажа, не го казвам, защото са ислямски, смятам джамиите за хубава архитектура, но тези дизайни според мен са боклуци.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Може разбира се, хубаво е да се пробва, няма лошо в това, аз пробвам идиотщини също, но има голяма разлика между възглавницата с надпис х-р-р, което ми се струва доста готино и между тези фигури, които не са никак красиви според мен.

И само да кажа, не го казвам, защото са ислямски, смятам джамиите за хубава архитектура, но тези дизайни според мен са боклуци.

Е то въпрос на гледна точка, на мен също не ми допадат, защото подобни мога да направя няколко хиляди вариации да кажем за час :) , но не там е въпроса, щом иска да продава момичето нека пробва, може пък да има късмет :)
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Да, и тя сигурно си продава, ама това не пречи вие да давате акъл безплатно
Дайте още идеи за реализация, сега да не спрете с идеите, толкоз надъхано влязохте в темата, не губете инерция
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Да, и тя сигурно си продава, ама това не пречи вие да давате акъл безплатно
Дайте още идеи за реализация, сега да не спрете с идеите, толкоз надъхано влязохте в темата, не губете инерция

Оф, махай се, говори се бизнес тук.

Трябва хората, които правят под 75к$ на година да им се позволяват само 5 мнения на ден.

@Иво, да се пробва да, само да го направи евтино и бързо, така че да не губи много време с тъпотии.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Оф, махай се, говори се бизнес тук.

Трябва хората, които правят под 75к$ на година да им се позволяват само 5 мнения на ден.

@Иво, да се пробва да, само да го направи евтино и бързо, така че да не губи много време с тъпотии.

Хихихихи, ама си голям смешник , направо ми оправи настроението, хихихихи
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Оф, махай се, говори се бизнес тук.

Трябва хората, които правят под 75к$ на година да им се позволяват само 5 мнения на ден.

@Иво, да се пробва да, само да го направи евтино и бързо, така че да не губи много време с тъпотии.

Уф стресна ме с тез 75хил. долара, викам ако е за ден са отписвам, пък то било за година
Зема и аз да предложа един праг, ама няма да мога се кефя на изцепките ти,,, даго ева
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

възглавницата с надпис х-р-р, което ми се струва доста готино

Явно си поклонник на Макдоналдс...
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Сериозна колекция житни кръгове си събрала! :D

Позна. Основата за житните кръгове е същата, даже прочетох две от рисунките си какво символизират. Едната беше сблъсък с метеорит.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

А защо ислямско геометрично изкуство, не е ли египетско по правилно
Щото пък в Турция, го смятат за турско, та не се знае какво е наистина
Може и зороастрийско дасе окаже или пък индианско, я незнаю

Аз го знам като свещена геометрия, че изобразявам и Цветето на живота, но като се изкуство се води в цял свят ислямско геометрично изкуство. То е три вида по принцип. Не знам защо така са го кръстили и се използва в джамии също.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Защо не използваш Zazzle за да продаваш продукти с твоя дизайн? Тук ми се струва, че няма пазар точно за тях

Зазле е възможност, но не точно това, което търся. Да, тук трудно ще намеря пазар, се вижда. А и да намеря няма да мога да им взема истинската цена. Защото примерно ще трябва да ги продавам за 50-100лв, а проучих, че това изкуство се продава от порядъка на хиляди долари. От 1000 до 35000 хиляди съм виждала цена за това изкуство, рисувано на ръка.
Една рисунка на бял лист с молив, не оцветена видях продадена за 2500 долара. Тук повечето хора мислят за оцеляване и бай ганьовщината е в изобилие, тоест се цени глупостта, а не нещо креативно и новаторско. Керамични плочки с този дизайн също се ценят, но тук няма производство. Има само внос. Така че съм абсолютно съгласна, че пазарът в тази област е ограничен и още повече, че тези рисунки се разбират като същност от около 10 процента от населението, което още повече ограничава. Отделно в християнски свят, рекламирам ислямско изкуство. И все пак съм ги представила на българския пазар.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Никъде няма да има пазар за тия боклуци.

Уа, защо такова пренебрежително отношение към творенията ми и към това, което ми се дава като дар и в частност към мен, защото всеки талант си е дар?
В пазара ограничения няма, всичко се продава. Може би зависи как ще се предложи.
Вода без пари се продава за пари, оцветена вода като лимонада също се продава. Хора събират изхвърлени боклуци и правят неща и продават ... Три зелени червия като дизайн се продават защото символизирали дявола и три шестици ...
Разбира се, не очаквам от всеки да ми харесва творчеството, а и то не е за всеки. Ясно ми е, че на вкус и цвят тавариш нет, но .... можеше да се изкажеш и по друг начин, щях да разбера. Това звучи много гадно. Боклуците за теб са бисери за мен. Не случайно имаше една поговорка да не се хвърлят бисери на прасетата, щото ще ги стъпчат в калта. Съжалявам, че я споменавам, но каквото повикало, такова се обадило, нали знаеш.:)
 
От: От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

@dcveta, тук има доста комплексирани хейтърчета. Ако им видиш сайтовете, ще разбереш за каква мега-некадърност става въпрос. А някои от тях продават наистина боклуци. Но тези хора вместо да работят върху себе си, предпочитат да изказват негативни мнения и да тролират. Опитай се да не им обръщаш внимание, въпреки, че простотията и грубостта трябва да се наказват.
Има и свестни типчета. С тях ще комуникираш леко и с удоволствие.
Keep calm and kill zombies!
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Добре бе цвета, колко си продала, кажи ми. Предполагам не много, защото 1 домейн не си взела като хората. Колко си ги маркетирала тези неща, айде кажи ми. Щом може да правиш такива неща, сигурно може да правиш и по-красиви неща, стегни се малко. Хубаво е да твориш, но почвай да правиш неща, които се купуват, защото парите са важна част от живота. А през останолото време пак може да си правиш тези неща.

@мад, не осъзнаваш какво правиш с този коментар. Тя слуша такива като теб и си губи времето с нещо, което 5 пари няма да направи. Купи ли си нещо от нея, айде кажи ми, за колко си купи?

Аз не троля, ами й помагам, да се осъзнае, че няма да направи пари с тези неща. Ти я караш да си губи времето и ако слуша такива като теб, още дълго време няма да има пари за домейн.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

bedrijfsbeheer, хората понякога се занимават с неща, от които не е задължително да се правят пари. Аз имам няколко хобита, които не ми носят пари, по-скоро ми губят пари и страшно много време. Но който си е навил на масрафа, като мен, знае, че кефа цена няма. Има хора, които ценят подобни DIY-гъдели. Пък, ако се продаде нещо - берекет версин. Има много хора тук във форума, които ангажират мозъка си с подобни начинания. Имаше тема и за жонглирането. Лично аз изпитвам уважение към хора, които се обогатяват допълнително и намират време да радват душата. Не всичко е работа. А и работата е просто работа (това е закон), човек има и личен живот, който може да запълва с каквото си иска.
Това, че някой се занимава с нещо, което ти не смяташ за доходоносно, не ти дава основания да обиждаш труда му.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

dcveta, само идея - щом има голямо търсене от google, можеш добре да монетизираш сайта си.
 
От: От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

bedrijfsbeheer, хората понякога се занимават с неща, от които не е задължително да се правят пари. Аз имам няколко хобита, които не ми носят пари, по-скоро ми губят пари и страшно много време. Но който си е навил на масрафа, като мен, знае, че кефа цена няма. Има хора, които ценят подобни DIY-гъдели. Пък, ако се продаде нещо - берекет версин. Има много хора тук във форума, които ангажират мозъка си с подобни начинания. Имаше тема и за жонглирането. Лично аз изпитвам уважение към хора, които се обогатяват допълнително и намират време да радват душата. Не всичко е работа. А и работата е просто работа (това е закон), човек има и личен живот, който може да запълва с каквото си иска.
Това, че някой се занимава с нещо, което ти не смяташ за доходоносно, не ти дава основания да обиждаш труда му.

Тук не си говорим за хобита, говорим за бизнес. Ако това й е хоби, тогава нека си се занимава, но щом сме в такъв форум, предполагам, че не й е хоби.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Хах, това са геометрични фрактали, няма нищо общо с арабско или каквото и да е изкуство.
Че в последно време се използват в дизайна, факт, има доста безплатни програми, сваляш и почваш да твориш... Другия начин е да почнеш да ги смяташ и да си гръмнеш компа при визуализацията....:)
Тия специално са ужасни, направо подигравка с красивите неща...
 
От: От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Тук не си говорим за хобита, говорим за бизнес. Ако това й е хоби, тогава нека си се занимава, но щом сме в такъв форум, предполагам, че не й е хоби.

Различното мислене е интересно. Разбрах те и благодаря за искреността. bedrijfsbeheer :)Така виждаш нещата и така ги представяш. Искаш да кажеш, че бизнесът си иска жертви и не можеш да съчетаваш полезното с приятното. За да бъдеш певица, трябва да имаш куп пластични операции например и да се вписваш в нормите. Да не говорим, че някои млади хора или се осакатяват или умират от подобни пластични операции, но бизнесът иска жертви.
За да продавам според твоите представи навярно трябва да рисувам голи тела щото те се купуват или черепи или тем подобни. Ами не ми идва от вътре да бъда печалбар явно на всяка цена и да свиря по гайдата на масовото кодирано мислене. Смятам да съчетавам полезното с приятното и не виждам лошо в това. Не крада чужди дизайни или творби и да ги предлагам. Предлагам си своето творчество. А за това колко и кога ще се купуват, колкото и когато. За всичко си има време и място и за всеки влак пътник са казали хората. За усъвършенстването си прав, човек непрекъснато се усъвършенства и променя. Темата съм я пуснала с цел да продавам, затова е в този сайт. Може и да не е било най-правилното място и време, но не съжалявам, че съм я пуснала. Има пазар тук- добре дошло, няма - пак добре дошло. Това не е единственото място, където човек може да си пусне дизайни за продаване. От три месеца някъде се пущам рисунки на няколко места . Да, имам дребни продажби засега. И не ми пречи да си ги пущам при наличие на 250 сайта за продажба на дизайни, както казва Мечо пух:Колкото повече, толкова повече. Нямам намерение да забогатявам единствено и на всяка цена само от рисунки, но клиенти винаги са добре дошли. Жива съм, здрава съм, имам и други възможности пред себе си. Това не е единствената карта на която залагам, но ми е приятно да се занимавам с тях и не правя нищо незаконно като ги предлагам за продажба, напротив постъпвам си съвсем законно. Затова не мога да разбера защо толкова се палиш? Мен този въпрос ме вълнува повече и съм по-спокойна.
За който се интересува дали ми е хоби - да хоби, което искам да превърна в професия, но не на всяка цена.
Каква е разликата между хобито и професията? Че едното е удоволствие, а другото се е превърнало в задължение ли?
Или че за хобито не си учил в училище, а за професията си учил? Като знаете колко некадърни кадри излизат от училищата и колко си купуват дипломите ... А таланта или си го имаш или си го нямаш, не се учи, той си е вроден.
Друго тук няма училища за ислямско изкуство. Мога да отворя първото, защото човек много по-лесно се развива сред други като него. Та не разбрах само защо толкова палиш? Сайта се казва предприемач и аз предприемам нещо ново. Кое не ти се вписва в личните норми и характеристики и според кого? Според кучето ми, според брат, сестра или?
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Хах, това са геометрични фрактали, няма нищо общо с арабско или каквото и да е изкуство.
Че в последно време се използват в дизайна, факт, има доста безплатни програми, сваляш и почваш да твориш... Другия начин е да почнеш да ги смяташ и да си гръмнеш компа при визуализацията....:)
Тия специално са ужасни, направо подигравка с красивите неща...

Хаха... Благодаря и антирекламата си е жива реклама :)
 
От: От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Хаха... Благодаря и антирекламата си е жива реклама :)

Това не е реклама или антиреклама.....
Много бъркаш понятията...
Особено за изкуството...

Виж за какво става въпрос и прецени на какво ниво е работата ти: Цък

Има и безплатни програми в сайта, може да научиш нещо от тях, но не ми говори за арабско изкуство, защото фракталите се срещат в целия свят във всякакви форми, но те не са изкуство, а математически модел…
 

Горе