Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Принципно се въздържам от подобни коментари, но човека, който е публикувал тази тема много бърка... Тези геометрични фрактали!!!! аз съм ги правил по рисуване едно време и определено не струва няколко хиляди долара :lol:

Примерно ето това би струвало нещо... http://fresh-science.com/wp-content/uploads/2014/06/fractal.jpg
 
От: От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Това не е реклама или антиреклама.....
Много бъркаш понятията...
Особено за изкуството...

Виж за какво става въпрос и прецени на какво ниво е работата ти: Цък

Има и безплатни програми в сайта, може да научиш нещо от тях, но не ми говори за арабско изкуство, защото фракталите се срещат в целия свят във всякакви форми, но те не са изкуство, а математически модел…

Да, имат общо с фрактали, живота, защото отразяват живота в символи за който разбира. Тази наука се нарича свещена геометрия и Леонардо да Винчи се е занимавал с нея също. От тази рисунка, Цветето на Живота е извличал схеми за откритията си, тоест може да се прилагат и в живота като техника и да се свързват с енергиите в човека също, но аз до там не съм стигнала.
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Принципно се въздържам от подобни коментари, но човека, който е публикувал тази тема много бърка... Тези геометрични фрактали!!!! аз съм ги правил по рисуване едно време и определено не струва няколко хиляди долара :lol:

Примерно ето това би струвало нещо... http://fresh-science.com/wp-content/uploads/2014/06/fractal.jpg

Здравейте! Човека, който е пуснал темата не говори за рисунки правени на компютър, а за ръчни рисунки ако не сте разбрали, създадени с ръка, с пергел и молив, чертани, оцветявани и оформяни, изцяло без компютър.
За ваше сведение мога да ви дам една връзка, за да погледнете как вървят ръчните рисунки от свещената геометрия и фракталите, да не кажете, че ви лъжа или говоря на изуст.
Вашата връзка не е активна и не можах да видя нищо, дава грешка

Това е страница от фейса, където се продават рисунки от порядъка на 20000 долара до 60000 видях
https://www.facebook.com/ArteDaniCasasDelValle

Това е връзка на рисунка Цветето на Живота, на лист с молив, продадена за 2500 долара. Да е жив и здрав, може човека, продава.
http://fineartamerica.com/featured/...the-speed-of-light-squared-jason-padgett.html

Има и още разбира се, но смятам, че тези връзки ще ви са достатъчни.

Та бърка ли човека, който е пуснал темата или някой друг се е объркал? Ами питайте преди да обвинявате, като нямате доверие на това което казвам, ще ви кажа какво имам в предвид, защо така съм казала и защо така съм писала. Не обичам да лъжа и не обичам да ме лъжат също. Ако смятате, че нещо не отговаря от това, което съм писала, просто питайте, ще обясня повече.


Всъщност като гледам темата се е изчерпала. Няма какво повече да се говори по нея. Останете си със здраве и Поздрави на всички!
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Бих искал да добавя и моите 0,50 лева към темата.
Едно изкуство трябва да се разбира, не е лъжица за всяка уста, както и не всяко изкуство е за широката публика.
За да се продаде едно изкуство, трябва да е...Ами има няколко основни правила, ако мога така да се изкажа, за да се продаде скъпо, автора трябва да е известен, тоест да е популярен, да е модерен (модерен=популярен в един етап от време), и тогава каквото и да сътвори, то ще се продаде, знам картина продадена за милиони долари, направена , като е поставено платно зад реактивен самолет и автора разплисква различни цветове боя, както и друга, която автора гръмна върху платното бомбичка в контейнер с боя...
Авторите разбира се бяха известни и в тоя даден момент много модерни.
За любознателните, интернет е пълен с подобни примери.
Смятам че ако всичко се рисува на ръка, може да направи някаква изложба или просто един сайт, в който да изложи своите творби и задължително, задължително не и за продажба в България.
Тук в България е видно че няма как да се случват нещата, ние туко що открихме че има автомобили, за които да не чакаме по 20 години и дори имат радио вътре, тепърва ще трябва да изживеем консуматорският си период и чак тогава ще помислим за храна за душата.
Колежке, направете си сайта на английски, френски и немски, направете го интересен и опитвайте да продавате и смятам че може би ще имате успех. Опитайте се да нямате 2 еднакви рисунки, експериментирайте, смятам че рисуването , като много други неща е талант, наблегнете че всичко е правено на ръка, без шаблон и е единствено.
Успех

п/п
Аз не бих си купил подобно нещо, защото и за мен е неразбираемо, но съм си купувал оригинално изкуство и понякога странно.
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Бих искал да добавя и моите 0,50 лева към темата.
Едно изкуство трябва да се разбира, не е лъжица за всяка уста, както и не всяко изкуство е за широката публика.
За да се продаде едно изкуство, трябва да е...Ами има няколко основни правила, ако мога така да се изкажа, за да се продаде скъпо, автора трябва да е известен, тоест да е популярен, да е модерен (модерен=популярен в един етап от време), и тогава каквото и да сътвори, то ще се продаде, знам картина продадена за милиони долари, направена , като е поставено платно зад реактивен самолет и автора разплисква различни цветове боя, както и друга, която автора гръмна върху платното бомбичка в контейнер с боя...
Авторите разбира се бяха известни и в тоя даден момент много модерни.
За любознателните, интернет е пълен с подобни примери.
Смятам че ако всичко се рисува на ръка, може да направи някаква изложба или просто един сайт, в който да изложи своите творби и задължително, задължително не и за продажба в България.
Тук в България е видно че няма как да се случват нещата, ние туко що открихме че има автомобили, за които да не чакаме по 20 години и дори имат радио вътре, тепърва ще трябва да изживеем консуматорският си период и чак тогава ще помислим за храна за душата.
Колежке, направете си сайта на английски, френски и немски, направете го интересен и опитвайте да продавате и смятам че може би ще имате успех. Опитайте се да нямате 2 еднакви рисунки, експериментирайте, смятам че рисуването , като много други неща е талант, наблегнете че всичко е правено на ръка, без шаблон и е единствено.
Успех

п/п
Аз не бих си купил подобно нещо, защото и за мен е неразбираемо, но съм си купувал оригинално изкуство и понякога странно.


Благодаря E.Ivanov! Може би това е най-искреното мнение и най-стойностното, което получавам от всички и от което мога да се възползвам. Да, това е истината за съжаление. Благодаря, благословения и успехи и за вас също желая.

Нормално е да не ги разбирате рисунките, може би затова вече ще ги публикувам със съдържание, толкова колкото ми се дава, с разбирането.
Колкото се разбират житните кръгове, толкова се разбират и тези рисунки, затова споменах, че около десет процента от света ги разбират.
Когато някои истини за света се открият на цялото общество, тогава може би ще се разбират и ценят повече.


Само мога да кажа като начало, че седемте кръга от Цветето на Живота отразяват седемте дни на сътворението ... толкова много информация съдържа тази рисунка. Всеки аспект от нея също отразява част от живота.
В кубът на Метатрон се съдържат 13 информационни системи. Първата от които е за Платоновите тела. Аз лично изобразих диамант, погледнат отгоре в Кубът на Метатрон. Древните са разбирали това знание. Даже и у нас. Тези които са се интересували от Тангра, там има информация и схеми от Кубът на Метатрон също, символът на Тангра е на Розетата от плиска изобразен. Отделно, че всички руни, букви и цифри се съдържат в тази рисунка и могат да се извлекат от нея. Кабалистичното дърво на живота също е извлечено от там. Аз имам вече няколко такива нарисувани.

Говори се, че това знание се дава от Метатрон за света и затова така е наречен този куб.
Знанието за тези рисунки е колкото старо, толкова и ново, защото е забравено и сега се преоткрива наново от хората.
Най-пълно засега го е описал Друнвало Мелхизедек в книгата си "Древното знание за Цветето на Живота."

Всяка рисунка съдържа в себе си картина от живота, а както знаете много открития се правят по аналог на живите същества. Какво имам в предвид? На принципа на които работят човешките системи, на този принцип се правят и технологиите, това имам в предвид. Затова тези схеми могат да се използват и за технологични машини, да се създават.
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Нямах намерение да давам оценки, както на мен ми се даваха от некомпетентни хора, при условия че съм дава връзка със сайт и достатъчно информация. Без да разбират нищо от това изкуство и без да са го правили, някои хора се опитаха да ме оценяват. Все едно да давате оценка на хирург, без да сте учили тази наука. Защото Цветето на Живота си е цяла наука. Споменах по-горе и в сайта също съм обяснила. Само седемте кръга изобразяват седемте дни на сътворението в символи, които седем дни на сътворението са описани в Библията с думи, за който не знае. Също и за Кубът на Метатрон споменах, че отразява 13 информационни системи, първата от които за Платоновите тела. Умишлено не казвам пет, защото всъщност шестото се е криело дълго време от обществото като опасно знание, до което може да се доберат невежи. Сега това знание се открива наново, но невежеството е толкова голямо, че дори и открито не се вижда ...:)

Смятах, че тук, където аналитичното мислене се използва от програмисти, ще има по-интелигентни и стойностни мнения, но ... уви ... явно бай ганьовщината преобладава или инстникта за оцеляване или принципа "беден човек, жив дявол".

Някои хора, като се опитват да омаловажат чуждото си мислят, че ще изпъкне тяхното, тоест се възползваха да си правят собствена реклама на гърба на други при наличие на цял сайт за реклама, но .... искаше ми се да срещна повече Алековци, не бай ганьовци тук, но ...

Когато мислиш за другите, в частност мислиш и за себе си и обратно, когато се опитваш да смачкваш другите, смачкваш и себе си. Това го казвам за тези, които искаха да се рекламират на моя гръб ... макар че както се разбира почти нямам никаква конкуренция в областта на изкуството в което творя. А и да има някой да е нарисувал една, две подобни рисунки, не е като да си нарисувал триста. Повечето съм ги изхвърлила разбира се, но около 150 имам налични творчески идеи, където другаде ги няма.
Същота като задачите. Да си решил една задача е едно, да си решил триста е друго. А рисуването на тези рисунки е все едно решаване на ребус. Споделила съм какви размисли за Вселената и сътворението получих при рисуването на една рисунка.

Вижте приятели и неприятели там накъдето вие отивате, аз се връщам. Избягвам да давам коментари и мнения, но трябва да ви кажа, че когато дам мнение или коментар примерно във фейса винаги се сприятелявам след това с качествени хора, които са прозряли извън егоистичното си съзнание и виждат малко по-далеч от носът си.
Давала съм мнение за физика, сега имам приятели физици, които работят в ... хайде да не се хваля. Давала съм мнение за политиката, сега имам приятели политици ... всъщност не това е най-важното и не целта ми е да се хваля.
Просто исках да ви кажа, че вие можехте също да дадете стойностни мнения ако не се водехте от страховете си за оцеляване, които щяха да помогнат първо на вас, след това на другите около вас.

Видях и още доста ограничено и егоистично мислене, което ми казваше - всичко се провада и всеки може да продава, само ти не можеш ...:)
Не можах да хвана точно корена, но не ми е и нужно повече. Дано човекът да не е от младото поколение. За хора живели в системата на социализма и комунизма е допустимо, но за сегашното ново поколение ... това ограничено мислене направо е убийствено ... не за мен. Аз няма да се хвана за подобно мислене, убийствено е за самият човек, защото непрекъснато ще ограничава възможностите си и ще се проявява като бай ганьо, вместо като Алеко.

Едва ли едно такова ограничено мислено би разбрало една безгранична Вселена и защо ли си губя времето, да пиша, не знам. Може би с надеждата, че някой бай ганьо все пак ще се превърне един прекрасен ден в Алеко, както пепеляшка се превръща в принцеса, знам ли...

Благодаря и за програмата CAD, това мнение беше на единствения човек, който си е направил труда да говори информиран. Само, че ако ми даде някой и връзка към уроци за тази програма. Детето ми се справя без инструкции с техниката, ама аз до там не съм я докарала още.


Още исках да спомена за един друг форум, американски. Не ми е работа да сравнявам, но просто ми се набива в очи. Там писах на развален английски, тоест хората не ме разбираха и да ви кажа честно, макар че бях с убеждението, че американците никак не ценят българите ... там се отнесоха с много повече разбиране отколкото тук.
Дори се поинтересуваха как точно ги рисувам и други неща. И те научиха нещо и аз и двете страни останахме благословени. Тук не се получи, независимо от желанието ми.
Това са едни ей такива дребни нещица, които се отразяват и които имат значение, както казват малките камъчета обръщат голямата кола.
Много пъти съм се питала защо ние българите като сме кадърни не успяваме много ... ами затова, заради вица с казана. Ако някой реши да се изкачва и да се освободи, десет ще се намерят да го събарят надолу и да му пречат.
Защото и всеки се мисли, че е уникален и нека е и е, но нека показва себе си по правилния начин, не на гърба на другите.
Каквото даваш, това получаваш са казали.
Смирението ни липсва също, за да се превърнем в професионалисти и гении, това разбирам.
Защото всеки смирен човек може да бъде научен, но един който си мисли, че всичко знае, не може да се учи и развива.


Много се разписах, но използвам момента докато моите в къщи спят, после ще съм заета със закуска и тем подобни.

Г-н Иванов споменава, че изкуството се купува само на известни личности и взех да разсъждавам. Ами никой не се ражда известен, всеки става такъв в последствие. Всъщност може да се има в предвид и богат наследник, да той се ражда такъв. Значи как се става известен? Като някой друг известен ти подаде ръка или пари или те обявят за такъв в пресата?
Или когато някой богаташ реши да ти даде милионче за някоя драсканица?
Не винаги известните са истински известните, и това го имайте в предвид.
Е, аз ще стана известна явно, когато се разбере кой е авторът на житните кръгове. Дотогава ще трябва да работя като продавчка в магазина. Не е много перспективно, но все пак е нещо и за предпочитане пред това да плюя други и да се издигам на техния гръб.

Знаете ли как един художник взела да продава картините си? Рисувал, рисувал и накрая един ден, се ядосал и ги хвърлил всички на земята, поразходил се върху тях, стъпкал ги ... точно в този момент влезнал в ателието му един богаташ и обърнал една от картините и ... я купил за седем хиляди долара. Картината представлявала пръски от бои, цапаница с един стъпил крак отгоре, отпечатък от крак. Тази картина според богаташа изобразявала как ние стъпкваме света около нас, тоест изобразявала целия свят и как ние го стъпкваме. И така, от тогава този художник станал известен и взел да продава пръските си с бои за хиляди долара.... намерил си точния човек, на точното време ...
Дай боже всекиму. Това беше от мен. Казах всичко, което имах да казвам. Ако искате изказвайте се по темата, но вече не я следя редовно, да знаете. Много ми се иска да се включват Алековци в нея, а не ограничени от страх съзнания. Обичам безграничното и в мислите също. Всички ограничения с които се ограничаваме, само носят болка. Болката е точно от това в сърцата ни, от ограниченията с които ограничаваме себе си и другите.

Давам връзка на училището на Принцесата. Тук може да се запишите за уроци за геометричното изкуство, за който се интересува
http://www.psta.org.uk/openprogramme/?z=4#content
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Правих проучване за моята дарба. Оказа се, че в ислямското изкуство само чертаят от готови щампи и оцветяват. А аз творя всичко отначало до края. Значи не е точно ислямско изкуство или не това, което в момента се прави. Също се оказа, че имам си дарба от Висш Разум - рисувам житни кръгове.

Новатор съм в тази област и прокарвам път в пустиня, което не е лесно. Много по-лесно е да се учиш наготово с учител. Каквото има да си става, си става и каквото има да се разбира, ще се разбере.
Разбрах още, че те представляват пиктограми и се съдържа безкрайно много информация за живота във всяка една от тях.
Те не се разбират с умът, а се разбират интуитивно.
Тук може да разберете повече
https://www.youtube.com/watch?t=103&v=ivj-sWrBAbo
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Не мога да не споделя, че рисунките от Свещена геометрия дават безкрайно много информация за Живота. Те не са само изкуство, те са Наука и много повече.
На 17.08.2015 една от рисунките ми проговори на езика на Свещената геометрия и вижте колко безкрайно много символи, букви и руни съм извлякла от тази рисунка, от трите куба в цевтъра на рисунката. Това е океан от информация. И всяка рисунка е такава. Не успях всичко да покажа, но колкото успях, постарах се. За любителите на само на изкуството, но и на науката
https://dinkovacveta.wordpress.com/2015/08/23/как-се-извлича-информация-от-рисункит/
Следващият портален ден със силни енергии е на 26.08.2015. Какво ли ме очаква тогава?
 
От: Продавам дизайни - ислямско геометрично изкуство

Някой още да има нещо да каже за рисунките ми или още по-точно за това, което Духът ми дава за обща полза? Всички лого дизайни, неизползвани, които съм извлякла от трите куба са със запазени права във флик. Не си правете труда да ги вземате безплатно. Всички символи съм ги публикувала поне на пет места със запазени права. Това го пиша за бай-ганьовците от форума.
Приятели бъдещето е пред мен, отваря вратите си все повече и все по-широко. Благодаря на Духа за тази дарба.
 
Последно редактирано:

Горе