Продавам динамичен уеб темплейт

sparc

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,
Продавам динамичен уеб темплейт на цена от 150лв. Цената подлежи на коментар.
Покупката включва дизайна, кода на страниците, инсталация на хостинг по избор, добавяне на лого, корекция на цветова гама, корекция на контакти, добавяне на страници. Страниците Начало, Продукти и За нас могат да се редактират от потребителя чрез WYSIWYG Editor. За повече подробности пишете.
 
От: Продавам динамичен уеб темплейт

Мале, много малко му искате, това струва поне няколко хиляди лева ... уникално е ...
 
От: Продавам динамичен уеб темплейт

Даже повече от няколко хиляди лева ... Утре ще ходя за кредит, от Уникредит отпускаха до 250 000 лева ..
 
От: Продавам динамичен уеб темплейт

Защо "динамичен темплейт" като в сайта няма нищо динамично ? Това е просто един темплейт(предполагам от интернет) ,които си оправил малко.В интернет има сумати безплатни и по-добри темплейти.Плюс това никои няма да даде 150 лв,дори съм сигурен,че е 20 трудно ще вземеш.Не искам да те обидя просто изказвам мнение.Поздрави.
 
От: Продавам динамичен уеб темплейт

Защо "динамичен темплейт" като в сайта няма нищо динамично ? Това е просто един темплейт(предполагам от интернет) ,които си оправил малко.В интернет има сумати безплатни и по-добри темплейти.Плюс това никои няма да даде 150 лв,дори съм сигурен,че е 20 трудно ще вземеш.Не искам да те обидя просто изказвам мнение.Поздрави.
Прав си по-скоро трябва да кажа че е динамичен сайт, с админ панел и управление на съдържанието. Самия шаблон не е свален от Интернет, а е разработен от мен, мога да коригирам всички елементи на шаблона, снимките разбира се съм ги свалил от там. Цената определям на базата на времето, което ми отне да пренапиша част от кода и оформя дизайна. Има статични сайтове с много по-малки възможности, които се изработват от фирми за по 400лв. Аз не претендирам че съм велик, предлагам нещо просто и надеждно и приемам критиката:).
 

Горе