Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Домейнът е купен пред около седмица.
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Тоест тогава е регистриран и е валиден за 1 година. Ако някой вземе двата : цената е 65 лв.
 
С потенциал ли са или .me са си по-скъпи?
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

По принцип са по-скъпи домейните с разширение .me
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

не разбирам за какво говорите, какви по-скъпи и какъв потенциал, но .me струва $9 и е по-евтин от .com/net/biz..etc.
Успех с продажбата, хубави са домейните (добре звучат)...
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Моите уважения към nagradi.is , но .me в хостинг компаниите е 36,66 лв. , .com, net, biz е 15.95 лв.,
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Показвам и от друга фирма: http://host.bg/bg/domain . Тук е 55.75 лв. Така, че не мисля че искам много. Искам само да си избия загубите, тъй като няма да имам възможност да реализирам проектите си.
 
Ти май нещо даваш наклон на юзърите откъде да си купуват .ме домейни?!
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Моите уважения към nagradi.is , но .me в хостинг компаниите е 36,66 лв. , .com, net, biz е 15.95 лв.,

Ми като си балък и за 100$ от някой хранителен магазин може да си поръчаш домейн ;)
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Няма да коментирам нападките на Noke, AlanFoer. Хората в този форум са достатъчно интелигентни да преценят дали ги устройва цената и дали им харесва името на домейна.
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

barbarona, трудно е на ескимос лед да пробуташ :)
виж тук, в табличката: http://www.godaddy.com/domains/search.aspx?ci=8969
Ти това не го ли видя? Айде стига с уваженията ами четете малко.

п.с; казал съм си да не се ядосвам..ама как да стане..
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Nagradi.is -гояма агресия.По-спокойно го раздавай. Ти като отидеш в някой магазин и не ти хареса стоката си отиваш, а не стоиш пред вратата и да обеждаваш продавачите и бъдещите клиенти че, стоката им не става. Така, че ако нямаш интерес към това което аз предлагам..............................За пореден път се убеждавам, колко агресия и злоба има в нашата мила родина.
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Nagradi.is -гояма агресия.По-спокойно го раздавай. Ти като отидеш в някой магазин и не ти хареса стоката си отиваш, а не стоиш пред вратата и да обеждаваш продавачите и бъдещите клиенти че, стоката им не става. Така, че ако нямаш интерес към това което аз предлагам..............................За пореден път се убеждавам, колко агресия и злоба има в нашата мила родина.

Въпроса тук е, че ако си купа един телефон за 100лв чистак нов, а в съседния магазин го има за 20, не тръгвам да обяснявам как трябва да го купят от мен защото видиш ли, аз трябва да си избия загубите.
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

welcome to Bulgaria :)

Абе той нека си продава... Но пък се изказа, че свободен домейн .ме бил много скъп.. затова се стигна дотук ; )
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

Да, само че, забравяте факта че, аз никой не задължавам да купува. А вие сте смешни. Вместо да си хабите времето и енергията да оплювате и хулите, вземете свършете нещо полезно през този делничен ден.
 
От: Продавам домейните: pokaji.me и nagotvi.me.

барби - защо си го изкарваш на нас?
ти си се набутал сам и сега какво ние ли сме ти виновни ?

дал си тройна цена за домейн и сега ние сме ти виновни че ти излизаш балък?
Скарай се на ония фирми които са ти продали домейните на тази цена...

хората ти посочиха грешката, трябва да си благодарен, защото следващия път няма да се набуташ!!!

НЕ ИСКАЙ ОТ НАС ДА ПОКРИВАМЕ РАЗХОДИТЕ КОИТО СИ НАПРАВИЛ ЗАРАДИ СОБСТВЕНАТА СИ ГЛУПОСТ :)

Иначе наистина се надявам да се намери кой да ти даде дори 50 лева за домейн!
Ако стане така и аз ще започна да купувам домейни по 9 долара и да ги продавам по 50 лева :)
ухааааааааааа
 

Горе