Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

monkata13

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Продавам комплект от 5 англоезични домейна, регистрирани чрез GoDaddy. Бързо и безплатно прехвърляне към новия собственик (нужен е акаунт към GoDaddy, ако нямате регистрацията е бърза и лесна).

Пакетната цена на домейните е $120. Ако ви интересува конкретен домейн, цената е $30, или по договaряне. Разплащане чрез PayPal. Ето и домейните:

> 1DollarGame.net
> FightingTribute.com
> DesktopScenery.net
> FindABride.net
> GapJeans.org

Не мисля, че има нужда да убеждавам в стойността и качеството на подобни домейни.
Ако някой се интересува, имам също и няколко добри Adult домейна==> пишете на ЛС.
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Определено има нужда , да ни убедиш защо трябва да купим великите домейни ?
ПР имат ли ? Трафик ? Ако нямат , продавай ги всичките за 20 лева .
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Ами, ако не ти изнася, не купувай, на сила не съм те карал, така че точно теб няма и какво да те убеждавам. Ако мислиш, че евтините линкове във футъра ти те правят капацитет в интернет света, жалко за теб. И айде ако обичаш да не ми замърсяваш темата със саркастичните си коментари и спам-линкове. Ако нямаш интерес към това, което предлагам, се разходи. Приятен ден ти желая.
 
Последно редактирано:
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Просто си тъп , всеки един който иска да ти купи мижавите домейни от +10 думи и то различни , ще попита за PR и трафик , схващаш ли ? Научете се като продавате нещо , поне малко информация да вкарвате в темата.
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Ами тъпият очевидно си самият ти и то защото си позволяваш да употребяваш подобен език във форум, който е създаден за нормална бизнес комуникация. Аз домейни с 10+ думи, както всички виждат, не продавам. Повечето са 2 думи, .com и .net. И аз, друже, няма какво да научавам, още по-малко пък от теб, защото докато ти си чешеше тук езика, аз домейна DesktopScenery.net го продадох в Sedo за $120.

Така че за всички, които действително се интересуват от другите 4 домейна, офертата остава с цена $100 за пакета и по $30 поотделно.
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Май нЕкой хора (визирам скорпиас) се вземат твърде насериозно :(
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Браво, naix, браво. Добра логика, хъ-хъ, но ОПИТАЙ ПАК. Завърти се около ключовата дума "братя" в своето по-нататъшно разследване. Хев фън ;)

П.С - В линкчето, което си дал от другата тема, съм предложил нагледно изказването си, можеш да си го посетиш и да се плеснеш по челото от мен.
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

С коя ръка да се плесна.Разследването не е мое,както си видял в линкчето.Предлагам 3-я ти ник да е ПРОбаба13
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Моля да ми дадеш скайп на ЛС :) Имам излишни пари мога да ги взема..
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Ааааа, брат, тука е пълно с тия мижитурки и "разбиратели"! То разследвания, то чудо! Не сме един и същ човек, бе, овчовци! Как да ви го каже по-ясно! Ако искате да се правите на детективи и да разследвате, напишете една "мУлбЪ" до тия модераторчетата на форума да ви пратят IP на мненията, за да видите, че ни делят има -няма 9000 километра.
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Ааааа, брат, тука е пълно с тия мижитурки и "разбиратели"!.......Незнаех,че е модерно да си говориш сам със себе си по форумите.Извинявам се,но съм малко от старата генерация и не съм в течение с модата:)
 
От: Продавам комплект от 5 англоезични домейна, изгодна цена

Що бе, човека си прави калабалък да привлече хорския интерес.
 

Горе