Продавам мейл лист

От: Продавам мейл лист

в България няма пазар...но навънка доста се търгуват ;) Знам за един-два майл провайдъра, доста големи между другото, продават майл листата си за доста добри пари.
За жалост нашите приятели от нетинфо и майл.бг не са се усетили още ;)

Или просто са коректни към абонатите си. Представи си какъв Флуд ще стане ако едновременно се праща масово съобщение на всички абонати в абв. Или колко човека ще продължат да ги използват щом разберат какво са направили.
 
От: Продавам мейл лист

в България няма пазар...но навънка доста се търгуват ;) Знам за един-два майл провайдъра, доста големи между другото, продават майл листата си за доста добри пари.
За жалост нашите приятели от нетинфо и майл.бг не са се усетили още ;)
Да бе да, ходи на сайта на нетинфо, и виж офертата за мейлинг :) даже избираш таргета...до 30 000 писма на ден пращат, и също си погледни в мейл.бг над първото писмо в инбокс, целия ред е рекламен :).
Тва че не ги продават, е защото повече изкарват като пращат те, без да ти дават самите адреси :).

.....а колко пъти получихте в мейл.бг, писмо с реклама на сайта дупета.нет? аз лично два пъти....

я чакай да несъм голословен adv.netinfo.bg/?adv_pos=crosstables&pos_l=mailing
 
Последно редактирано:
От: Продавам мейл лист

я кажете някоя читава програма за разпращане на маили от списък, че вече пробвам 5-та :)
 
От: Продавам мейл лист

я кажете някоя читава програма за разпращане на маили от списък, че вече пробвам 5-та :)

Няма безплатни, платените демо, не стават за нищо
 
От: Продавам мейл лист

добре че в бг няма закон против спама ама я вижте в ЮСА проксита айпита... леле мале
 
От: Продавам мейл лист

аз бих ти казъл но няма да можеш да работиш с тях...
 

Горе