Продавам развит игрови сървър на Mu Online + 2 сайта

svetco

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам вече развит игрови сървър на Mu Online - svetco. net. Сървъра е пуснат ноември месец и по посещения е един от водещите в България.
mu.svetco. net/wisdom.jpg
Тук можете да видите статистика за получените SMS-и през последните 4 месеца. По графиката може да се прогнозира ръст на приходите. За януари сървъра има 450 смс-а, от които по сметка пристигат близо 400лв. ( има 10 процента удръжка за данък печалба ).

Какво се продава?
1. Сървър ( 1 GB Рам, Видео карти и т.н. Всичкия нужен софтуер SQL, Уеб-Сървъри, Хардуерен Firewall и много други. )
2. Сайта, Играта и домейна, като домейна е платен за 10 години напред.
3. Тъй като към домейна на играта има и друг сайт - svetco. net, който е пуснат от 3 дни и оправдава всички очаквание той също влиза в центата.

Какви са Ви задълженията?
Всеки ден се влиза за 20 мин за да се обработят SMS поръчките, както и да се отговори на всички теми във форума.

Цената е 3000лв, като аз поемам всички разходи по преместването на сървъра. Инвестицията е СТРАХОТНА, при положение, че ще се възвърне за 1 година. От инвестиционна гледна точка всяка инвестигия с над 10% възвръщаемост се счита за добра сделка. Аз предлагам 100% годишна възвръщаемост.

За заинтересованите бих могъл да предоставя всички пароли и достъп до системата за СМС-и, съдето можете да видите подробна статистика, анализ и др.

GSM: 0898 619760, 0888631789
 
Re

Забравих да напиша, че в центата влизат 2 UPS-a, които държат сървъра включен 45 мин при спиране на тока.
 
бате успех в продажбата , но искам да те питам едно нещо - при това покачване тази година сървърът ще има нечовешки оборот и просто немога да си обясна защо искаш да го продадеш , при положение че както ти каза отнема само 20 минути на ден
 
Ре

Причината поради която всеки продава нещо е винаги е била само 1 -че му трябват пари. Плюс това главното ми занимание е далеч от интернет бизнеса и просто искам да реинвестирам изкараните до сега пари + тези за който ще продам съществуващия бизнес в друг бранш.
 
Браво сайта и идеята ми харесва. Такъв вид бизнес съм виждал на руски сървъра за WOW и до сега незнаех, че някой го използва и в БГ. Успех с продажбата..Аз бих го взел, но в момента и 20 минути на ден не ми остават..
 
Ре

Като съм тръгнал да се отървавам от сайтове, направо в цената добавям и templates-bulgaria .com.

Разбира се svetco .net и templates-bulgaria .com бих могъл да кажа, че не генерират почти никакви приходи ( средно по долар на ден от адсенс и easytrader ) в сравнение с играта.
 
От: Продавам развит игрови сървър на Mu Online + 2 сайта

Продавам вече развит игрови сървър на mu online - svetco. Net. Сървъра е пуснат ноември месец и по посещения е един от водещите в България.
Mu.svetco. Net/wisdom.jpg
Тук можете да видите статистика за получените sms-и през последните 4 месеца. По графиката може да се прогнозира ръст на приходите. За януари сървъра има 450 смс-а, от които по сметка пристигат близо 400лв. ( има 10 процента удръжка за данък печалба ).

Какво се продава?
1. Сървър ( 1 gb Рам, Видео карти и т.н. Всичкия нужен софтуер sql, Уеб-Сървъри, Хардуерен firewall и много други. )
2. Сайта, Играта и домейна, като домейна е платен за 10 години напред.
3. Тъй като към домейна на играта има и друг сайт - svetco. Net, който е пуснат от 3 дни и оправдава всички очаквание той също влиза в центата.

Какви са Ви задълженията?
Всеки ден се влиза за 20 мин за да се обработят sms поръчките, както и да се отговори на всички теми във форума.

Цената е 3000лв, като аз поемам всички разходи по преместването на сървъра. Инвестицията е СТРАХОТНА, при положение, че ще се възвърне за 1 година. От инвестиционна гледна точка всяка инвестигия с над 10% възвръщаемост се счита за добра сделка. Аз предлагам 100% годишна възвръщаемост.

За заинтересованите бих могъл да предоставя всички пароли и достъп до системата за СМС-и, съдето можете да видите подробна статистика, анализ и др.

Gsm: 0898 619760, 0888631789

Здравейте!
Интересува ме актуална ли е офертата
 
От: Продавам развит игрови сървър на Mu Online + 2 сайта

здравейте!актуална ли е обявата?
 
От: Продавам развит игрови сървър на Mu Online + 2 сайта

Предполагам, че те разбраха и първите 2 пъти...
Иначе добре дошъл :)

ПП Това е форум - не е чат
 
От: Продавам развит игрови сървър на Mu Online + 2 сайта

-Здравейте актуална ли е офертата ?
-Здравейте - звъннете ми на gsma, за това съм го написал, не за украса....
 

Горе