Аукцион за: Продавам сайтове + Домейни

vankataloz

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Започнах да правя новинарски сайт, за който се оказа че нямам достатъчно време. Нов е и няма трафик. Продавам сайта и домейна. Мога да предложа и миграция на ваш хостинг. Очаквам предложения. Нямам идея, колко да му искам.
WordPress е.


Другия сайт е за онлайн магазин. Мислих да го правя на база дропшипинг, но и за него не ми остава време... Отново сайт и домейн.



Другия е само сайт за ремонтни дейности. Започнах да го правя на един, но изчезна и така ми остана...



Първите 2 домейна са супер за SEO.
 
Последно редактирано:
Тоя домейн live почти никоя рекламна мрежа няма да го одобри :)
Може ли обоснование за твърденията Ви? Или просто си приказвате празни приказки :D
Вече ако знаете повече за политиките на Google от самите тях това е друг въпрос.

Google AdSense approval for a website with a . live domain is subject to the same policies and guidelines as any other domain extension. The main criteria for AdSense approval are: Quality content: Your website must have high-quality, original content that is valuable to your users.
 
То зависи от съдържанието. Не от домейна.
Щом казваш 😁 я сложи адсенс да видим как ти е съдържанието.
 
Щом казваш 😁 я сложи адсенс да видим как ти е съдържанието.
Съдържанието ми е копирано от други сайтове и най-вероятно няма да го одобрят... нормално
Не разбирам, каква ви е целта освен спам в темата, като сте некомпетентен.
 
Съдържанието ми е копирано от други сайтове и най-вероятно няма да го одобрят... нормално
Не разбирам, каква ви е целта освен спам в темата, като сте некомпетентен.
Цел нямам, предупреждавам евентуални набутвачи :)
 
Само да има, кой да Ви слуша глупостите и да пълнее :D От 4 сайта които намерих с .live 3 имат adsense, другия най-вероятно не е кандидатствал... Всеки да си преценя ;) Не ми се рови сигурно ще намеря и още...

 
Последно редактирано:

Горе