Продавам сайт за запознанства pr 3

des1slav

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Сайта е Регионален www.tyrnovci.net
Няма много посещения защото не е рекламиран.
Системата е vldpersonals модифицирана с много екстри.
Интегриран в дизайна на сайта форум phpbb2
Система за гласуване с смс.
Профила се попълва тип лексикон.
Възможност за вграждане на клипове от yutobe.com
Флаш Игри
Регистрирани около 1000 активни потребители.
Приходи от EasyTrader/Adsense sms чрез wisdom.bg
Мисля че прекалено много сайтове за запознанства има вече в интернет но за разлика от повечето този е целенасочен и е единствен за В.Т. област.

Цена 250лв
Моля ви без излишен офтопик. Като няма да купувате поне не пишете глупости.
 
От: Продавам сайт за запознанства pr 3

Системата е влд нулирана старата версия не е лицензирана нова. А и разликата между оригиналния влд и този е огромна. Тази е много по-функционална. Ако беше лицензиран влд нова версия нямаше да му искам 250лв нали се сещаш.
И преди да кажеш "Как така продаваш нещо което не е твое." Ще ти отговоря. Сайта си е мой, дизайна, програмирането и всичко останало си е мое с една разлика че за основа е ползван нулиран скрипт.
 
Re: От: Продавам сайт за запознанства pr 3

Системата е влд нулирана старата версия не е лицензирана нова. А и разликата между оригиналния влд и този е огромна. Тази е много по-функционална. Ако беше лицензиран влд нова версия нямаше да му искам 250лв нали се сещаш.
И преди да кажеш "Как така продаваш нещо което не е твое." Ще ти отговоря. Сайта си е мой, дизайна, програмирането и всичко останало си е мое с една разлика че за основа е ползван нулиран скрипт.


хм надали някой ще се интерсува от нещо нуллирано. Преди сичко ако някои те издани на влд персоналс си в опасност. Така ми се случи и на мене и ма карах да плащам някви глоби ама добре че не бях си сложил истинските адреси и кво ли не на домайна. Да те светна нищо нуллирано не е вечно !
 

Горе