Продавам сайт - по-скоро бизнес !

mr_flower

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Продавам яко разработен сайт за онлайн търговия над 1000 клиенти , доход 106К годишно, посещения http://www.tyxo.bg/?66789 400-500 !
Мембър към един от най-големите межд.сайтове (от там постъпват към 1К евро месечно) за доставка на цветя. В бг определено е №1! Това са приходи само от продажби т.е ако се пипне , оптимизира, сложи афф.програма и му се закачи виртуален ПОС терм (ама за директно плащане с КК и ДК) приходите ще се утроят за месец, защото се оказва, че малко са регистр. в пейпал или ипей и като не платят веднага - бегат!! Сиреч - добре е да се администрира от бела държава ! Добри позиции Гуглето !
Цена 70К и ако може без спамене и идиотски коментари!Ще се радвам обаче на полезни препоръки!
Ако тук не е мястото за такава продажба - моля, кажете къде !
http://saksia.com/
благодаря!
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

от мен нещо като съвет или по скоро мнение: Опитай се да го продадеш на някоя фирма в бранша. Съмнявам се тук да намериш сериозен купувач
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

В бранша (нищо лично към колегите), ама ако не го пипнат с ръка - значи нищо не купуват ! Още повече, че споменах - иска сериозна оптимизация, редизайн , и т.н (много са !) , просто трябва инвеститор , за да го развие ! Поствам го тук като не изкл препродажба или добра комисионна !
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

саит които прави 1к на месец и му искаш 70? това е 70х на това което сайта изкарва.
плюс това никакви скрееншоти няма за траффик.пари и т.н. с тази ифнромация която си дал едва ли някои ще се навие.а и цената ти е безбожна.ако очкаваш че някои българин ще даде 70к за този сайт значи си доста наивен.все пак успех с продаването на сайта.
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Добре де - айде първо четете и после - тъп спам - само от др сайт получавам 1К на месец , иначе раздели 106 на 12 ( ако не можеш ползвай калкулатор)
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

саит които прави 1к на месец и му искаш 70? това е 70х на това което сайта изкарва.
плюс това никакви скрееншоти няма за траффик.пари и т.н. с тази ифнромация която си дал едва ли някои ще се навие.а и цената ти е безбожна.ако очкаваш че някои българин ще даде 70к за този сайт значи си доста наивен.все пак успех с продаването на сайта.

headshot....
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Бих го направил, даже и извлечение от пейпал, епей и банка, но това или на лично или при преговори - не виждам см засега ! Ако искаш пусни емайл на ЛС да ти го пусна
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

пак насрахте а? нема тема дето да не се осере вече
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Имам интерес относна покупката на сайта.
http://tzvetya.com
и
http://saksia.com/
един и същ сайт ли са?

П.С. Май трябва да се сложи ново правило в подфорума пазар. Трябва да пишат хора които имат инетерес от това, а не просто да трупат постове.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

затова в датата си е най-добре напраено - пускаш обявата и само на лс може да ти пишат а не да осират темите
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Ще може ли , обаче да пишат сериозни хора, а не деца , гледали документални филми за Д.Тръмп !? И тъй като вече съм наспамен - тук в този форум някой продал ли е нещо сериозно ?
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Най-често продадените сайтове и домейни са от хора с 10 поста и просто пускат тема и след 2 минути пускат менение

"Продадено темата може да се затвори"
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Значи ти ми гарантираш че без оптимизация, сайта ще има доход 106к годишно? Пиши ми лично съобщение да видя за какво става въпрос. Ако е така както казваш, правим договор пред нотариус, че гарантираш сумата както си написал и ти купувам сайта за 70 000 лв. !
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Значи ти ми гарантираш че без оптимизация, сайта ще има доход 106к годишно? Пиши ми лично съобщение да видя за какво става въпрос. Ако е така както казваш, правим договор пред нотариус, че гарантираш сумата както си написал и ти купувам сайта за 70 000 лв. !
май никой не купува нещо без гаранция и доказване на твърдението:(, камо ли за бизнес - само , че гаранционната форма - няма нищо с нотариалните действия ! Пред нотариус мога да гарантирам, че ги прави, но какво става с гаранцията, ако примерно спреш сайта за 6 мес. ??????????
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Значи ти ми гарантираш че без оптимизация, сайта ще има доход 106к годишно? Пиши ми лично съобщение да видя за какво става въпрос. Ако е така както казваш, правим договор пред нотариус, че гарантираш сумата както си написал и ти купувам сайта за 70 000 лв. !

Ти и сам може да си направиш (като погледнеш банковите извеления няколко месеца на зад) проверка не е длъжен да гарантира той ;).
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

май никой не купува нещо без гаранция и доказване на твърдението, камо ли за бизнес - само , че гаранционната форма - няма нищо с нотариалните действия ! Пред нотариус мога да гарантирам, че ги прави, но какво става с гаранцията, ако примерно спреш сайта за 6 мес. ??????????

И ти да си на мое място ще искаш да провериш дали всичко е ок, все пак се плащат 70к и искаш да знаеш какво купуваш ;).

П.С. Сори за второто съобщение обърках копчетата
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Не се тревожи, аз не съм разбрал правилно, ти продаваш бизнес, а не само сайт, значи имаш фирма с някаква дейност, а не си някой сопуланко да продава сайт. ;)
Писал съм ти Л.С. да се разберем
 

Горе