Продавам сайт

viper

Banned
Рейтинг - 60%
3   2   0
Продавам интернет сайт, първи по рода си.
Информация за него на ЛС, за да предотвъртя спама.
Продава се без хостинг, но с домейн с валидност до 05.07.2011 (след 1 година трябва да се плати горе долу).
Цената е по договаряне със заинтерсувалите се.

Причина: няма време за разработване.
Категория на сайта: Хоби и развлечения, информационен
Всичко, което му е нужно е направено, даже в повече. Дизайнът е с надграждане с около 90% изменяния от оригинала, затова може да се каже, че е и уникален. Това значи, че сайтът се взима и единствено се развива и поддържа, няма повече работа по него.

Ще го продам само на човек, който ще го поддържа, защото ще ми е жал толкова труд да отиде по дяволите.

Очаквам въпроси и предложения на ЛС.

Приятен ден.
 
От: Продавам сайт

какво значи първи по рода си? да не е писан на паскал?

няколко въпроса по-същество без да разкриваме конспирацията и да запазим в дълбока тайна самия сайт. Не си чеша езика - имам свободни пари и се чудя къде да ги похарча

1. на какъв език е? ако е на български може да не четеш надолу
2. платформа? ако е собствена сглобка може да не четеш надолу
3. има ли приходи? ако няма може да не четеш надолу
4. сайтът не е пусната на 05.07.2010 нали? ако е може да не четеш надолу
5. малко статистика? трафик, приходи, време за поддръжка (и в какво се изразява)
6. цена

Успех с продажбата!
 
От: Продавам сайт

1. на какъв език е? - български
2. платформа? wordpress
3. има ли приходи? не се работи по него, 2 дена го поддържах и събра от етаргет 1,80 и от Httpool - 2 лв. нямам време да се занимавам с него просто и за това го продавам
4. сайтът не е пусната на 05.07.2010 нали? беше пуснат още май месец за един месец, но на хостинг на ns1, спрях го за един месец и сега пак го пуснах август на хостинг на суперхостинг
5. малко статистика?
трафик: във времето в което го поддържах около 300 на ден въртеше като се увеличаваха. сега като го пуснах пак около 200 прави на ден
приходите ги описах горе
време за подръжка: зависи много. статии се пишат в много категории, но плюса е, че от свежо, фанопик и други мрежи, примерно лудват от тях

6. по договаряне

Това, което съм вложил:
- има около 10 писани, поръчвани статии, други към 20 са препис и преразказ
- дизайна е правен като е изменен страшно много от оригинала
- конфигурирани са много плъгини, за да работи сайта
- само формата за изпращане на топ 10 ми отне 2 часа примерно
- домейна е добър
- има бъдеще
- правил съм сео /не е на висше ниво, но гугъл го отразява/
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

важно е от гугле колко са...
другите свежарски и рекламни са от ден до пладне...
 
От: Продавам сайт

От гугъл все още са малко, но директният трафик е добре 32.05% за цялото време.
 
От: Продавам сайт

отключи брояча ако ми хареса може би ще дам 100 лв
искам да видя от къде са посещенията
 
От: Продавам сайт

отключи брояча ако ми хареса може би ще дам 100 лв
искам да видя от къде са посещенията
100 лв не струва дори и дизайна, който съм правил седмица, че и повече, а както вече много хора от форума знаят почна ли нещо почти не ставам от компа докато не го направя. Сам си направи сметката, че си ценя очите все пак.
 
От: Продавам сайт

Ма то голям дизайн, голяма работа. Лоша комбинация на цветове и подбор на "hover"-и на линковете. Абе това за по-малко от един ден се прави бе. Човекът ти предложи съвсем реална оферта, а ти я отхвърли по възможно най-глупавия начин.
 
От: Продавам сайт

100 лв не струва дори и дизайна, който съм правил седмица, че и повече, а както вече много хора от форума знаят почна ли нещо почти не ставам от компа докато не го направя. Сам си направи сметката, че си ценя очите все пак.


предлагам ти тогава да не го продаваш, защото не вярвам да намериш по висока цена
 

Горе