Продавам сим карта с хубав номер

grigorov

Active Member
Едно време гледах правехте такива далавери тука ако вече не нередно има си кофа пращайте го и приемете моите извинения. Но понеже това е единствения форум който посещавам пиша тук...
Номера е с договор който изтича и като цяло не съм сигурен дали може да стане далаверата ама ако някой знае как става да праща оферта на ЛС
Номера е: 0889 123 234

Не съм пуснал темата в пазар понеже това не е за Уебмастърски пазар точно :)
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

Ако обосновеш какво му е хубавото на номера, го купувам веднага, без значение на това че не си дал дори и цена! 6 различни цифри, никакви чифтове....може би около 1-2 лева?
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

нищо хубаво не виждам в тоя номер
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

номера е хубав - има 10 цифри
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

Лесно се помни според мен 123 456 ако беше. Но както си решите така или иначе гори тогава реших ако някой си го хареса да си го вземе колегата намекна за цена ами не съм решил понеже не съм в бранша не съм следил много но ме радва номера все 10-20 лв. мислех че може да му се вземат но може и да си изгоди без да го вземе никой.
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

номерчето бива бих го взел за 10 кинта ако ми кажеш абонаментния план и ако не си го джитнал вече!пиши ми ако имаш интерес[email protected]
 
Продавам ЛЕСНИ и ХУБАВИ GSM номера с 4 ЕДНАКВИ цифри

Здравейте :)
Продавам Хубави номера с 4 ЕДНАКВИ ПОРЕДНИ ЦИФРИ! (Хубав номер, Лесен номер)
ЛЕСНИТЕ ХУБАВИ НОМЕРАТА СА:

0893 8888 93 - 100 лева

0892 72 5555 - 70 лева

0892 70 9999 - 70 лева

0893 94 2222 - 70 лева

SIM КАРТИТЕ СА B-Connect. ЧИСТО НОВИ - ФАБРИЧНО ОПАКОВАНИ. НЕРЕГИСТРИРАНИ - ПРЕДПЛАТЕНИ.
След закупуването им е необходимо да се посети офис на оператор за ЗАДЪЛЖИТЕЛНА РЕГИСТРАЦИЯ и МОМЕНТАЛНА АКТИВАЦИЯ! :)
Пращам по "Еконт" с всички възможни опции на "Виж преди да платиш".
Тел за връзка: 0877 443 449
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

ъъъъъъъ и как преди да го активираш ще видиш номера?
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

ъъъъъъъ и как преди да го активираш ще видиш номера?
пише го

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Продавам сим карта с хубав номер

Продавам златен номер на Виваком , 087622*222 цена 300лв,.
 

Горе