Продавам уеб сайт за игри - отново 16

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Отново изготвям оферта и търся на кой да продам сайтът ми за онлайн игри.

Домейнът е http://gameschest.org - PR:0, на 8 месеца.

В сайта влизат ~10 уникални посетителя дневно.

В Google са индексирани 10 800 страници от сайта.

Системата е ArcademPRO. Ето демо на администраторския панел.

Имам лиценз както за системата, така и за 3500 игри

Всичко това ми е възлязло на $40.

Освен тези игри от администраторския панел могат да се добавят игри от mochiads и bigfish games автоматично. В момента с едно натискане на бутона "Install all games" от админ панела, могат да се добавят над 7200 игри напълно автоматично, т.е. системата сама си ги добавя в категориите, сама слага описания, картинки и т.н. ако, разбира се, имате достатъчно добър хостинг, който да побере цялата тази информация.

Ако се докара трафик на сайта, той може да се окаже много доходоносен. Има вградена система, която разполага adsense реклами. Друг добър начин за печалба е от mochiads - Това представлява сайт за игри. Когато качите някоя игра от техен сайт, в процеса на зареждане на играта се показват реклами. Когато потребител кликне на някоя реклама, вие трупате парички. Нека припомня, че добавянето на игри става буквално за секунди и напълно автоматично.

Сайтът идва с 16 темплейта, но това, че скриптът е лицензиран дава много предимства. Нека оставим настрана съпорта, но с лиценза получавате достъп до форума на скрипта. Там можете да намерите темплейта за сайта, добавки, разширения и други изключително полезни неща.

Цена: $50

В цената влизат домейна, двата лиценза, и качване и конфигуриране на скрипта на ваш хостинг от моя страна.

Ако желаете да вземете всичко, както е в сегашният му вид цената ще е $60. Хостингът е най-малкият от superhosting.bg.

Хостингът и домейнът изтичат на 5 март 2010 година.

Поздрави!
 
От: Продавам уеб сайт за игри - отново 16

Здравей, може ли да ми дадеш телефон на ЛС? Имам интерес към сайта.
 

Горе