Продавам 120 000 български имейл адреса

Здравей и добре дошъл.

Аз търся да купя и-мейлите на <ще карам по списък>:

Дамите от Антибиотика
Гуркова
Гергана
Камелия
Деси Слава
Емилия
Мария
Теодора
Никол
Райна
Христина Вълкова
Татяна
Анн Джи
Мария Илиева
Галена
Весела Тотева
Лора Караджова
Джина Стоева
Вики от Мастило
И други гърли.

Пуснете списъка на лично. :)

Мерси за вниманието. :) :wink:
 
Ако искаш направо среща на живо за да ги занимаваш с глупости и след това да им вземеш мейлите и да ги спамиш яко. Мисля, че ще е по-голяма тръпка. :lol:
 
Абе темата е за и-мейли и реших и аз да дам моята оферта. Пък каквото изкочи. :) А на кафе ще е готино, от там да им съдера и-мейлите тъкмо ще имам време да си побубря с тях да видя какъв продукт да им мелна. :wink:

Pin2 каза:
мога да се пробвам да ти намеря емайли на някои от Пайнерките, но не гарантирам.
Само не знам как се таргува този вид стока Rolling Eyes
Мисля че е ценна, някой турбо-мега плейбой ще си развърже добре кисията за да се сдобие с някои данни на тези момичета.

Tsanko каза:
Ако искаш направо среща на живо за да ги занимаваш с глупости и след това да им вземеш мейлите и да ги спамиш яко. Мисля, че ще е по-голяма тръпка. Laughing

Това е малко офлайн, ама става. Само някой ПИМП да не си иска своето, че ще стане недорозумение. :D

MacTeP каза:
не е никакъв проблем да им се намерят телефоните, стига мерак да имаш
Бате това е за манияци. :) :) или за Sales Call. Аз съм по маркетинга, за да е таргетирана трябва да си я прекарам през моето уникално Sales-Copy. Мисля си че конверсията ще е добра. :wink: :lol:

Охх тази тема ме радва. :lol:
 
Може да станеш като Резон.. тея ти намират телефона от някъде, дават го на техния call center и последните ти скъсват телефона от глупости. А като заговорих за такива простотии най-гадно ми стана като регистрирах една фирма и от Globul се обадиха в офиса няколко дена след като ми излезе Булстата да им ставам клиент, а никъде не бях давал този телефон :evil:
 

Горе