Продавам 2 домейна

tihomir_wwf

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

имах идеи за едни сайтове, но нещо не се очертава да има време за тях, за това реших да продам домейните:

1. kratko.net

Creation date: 04 Mar 2010
Expiration date: 04 Mar 2011

Цена: 35 лв.

2. uvedomi.me

Creation date: 08 Jun 2010
Expiration date: 08 Jun 2011

Цена: 45 лв.

Начин на плащане: paypal

И двата домейна са купени от superhosting.bg

P.S. До сега не съм купувал/продавам домейни, за това бъдещия купувач (ако има такъв) ще го помоля за малко инфо как да стане прехвърлянето.

Ако има интерес, може на лични, или skype: real_coder
 
От: Продавам 2 домейна

Виждам, че нещо няма интерес, за това update-вам офертата:

вместо пари за домейните може и бартер: напр. уникални статии на английски биха ми свършили работа или някаква друга SEO услуга, кой каквото предлага :)))
 
От: Продавам 2 домейна

За тези N/a домейни не чакай кой знай какво да вземеш, дори една статия е по-скъпа от тях.
 
От: Продавам 2 домейна

хаха, вярно май натам вървят нещата :)

Аз си мислех, че имам домейни с много добри имена :)

Добре, че не споделих за идеите за сайтовете, които мислех да правя за тях, че резила щеше да е пълен :lol:
 
От: От: Продавам 2 домейна

хаха, вярно май натам вървят нещата :)

Аз си мислех, че имам домейни с много добри имена :)

Добре, че не споделих за идеите за сайтовете, които мислех да правя за тях, че резила щеше да е пълен :lol:
Ако имаш време защо не ги развиеш. Имаше една подобна тема, за хората с идеи, която много ми допадна.
 
От: Продавам 2 домейна

точно с времето ми е проблема, захванал съм се с околко 20 други сайта, пък и с бг сайтове не ми се занимава вече :)

P.S. Ако има желаещи може да споделя идеите си за тези домейни :)
 
От: Продавам 2 домейна

И мене ми е интересно да си чеша езика на тема идеи, къде е темата за идеи че не мога да я намеря, може ли линк ? И аз за БГ повече нищо не искам да правя, имам 2-3 сайта и това ще си остане така специално за БГ. Извинете ама с келяв сайт с 2000-3000 посещения на месец на английски се правят по 100 долара на месец, а със същия сайт на бг само можеш да си мечтаеш за 100 долара , а ако не дай боже ги спечелиш да се чудиш сега аджеба как да им плащаме данъците, ама как да се регистрираме в НАП и като какви, а да не забравяме и за изискванията на КЗП, и опасността някое другарче да те наколади без причина някъде....
 

Горе