Публикуване на нова тема

veselin.us

New Member
Предлагам да се направи ограничение от да речем 2 седмици + 14 поста в форума за да може да с публикува нова тема. Много спам се пръкна, а и един милион въпроса на които вече е отговаряно многократно, а на хората просто ги мързи да търсят и като за по лесно пускат една нова темичка. Не казвам, че тва ще оправи нещата, но определено ще подобри положението
 
От: Публикуване на нова тема

уууу!!!! Долу! Мафия! Мафия!
нека да е на 110 съобшения да може да се пуска нова тема и да те видим!

:)

Тогава ше спамя до като не ги напра толкова :p Edit: Пък както казва adi аз 100 съобщения за 1 ден ги правя така че...
Което ме навежда на мисълта, че задължително трябва да се направи и ограничение по изминало време от регистрацията..
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на нова тема

от 10 сутринта до 5 следобяд да не може да се пускат теми направо
да имат време потребителите да си обмислят въпроса
 
От: От: Публикуване на нова тема

от 10 сутринта до 5 следобяд да не може да се пускат теми направо
да имат време потребителите да си обмислят въпроса

Не върви. Повечето вечерта пускат, като мене...
 
От: От: От: Публикуване на нова тема

Не върви. Повечето вечерта пускат, като мене...

тогава само в неделя само от 3 до 4 сутринта
тогава темите би трябвало да си заслужават
 
От: От: От: От: Публикуване на нова тема

тогава само в неделя само от 3 до 4 сутринта
тогава темите би трябвало да си заслужават

Може и Апостол да го поканим в форума, да ни научи на едно друго.. Гледам хубави теми е пускал
 
От: Публикуване на нова тема

Веселине, ти не можеш ли да се ограничаваш сам ами трябва да има специално правило.
Това е форума с най-демократични правила на света за сега и друг път съм го казвала.Супер си е така.
Да живее демокрацията !!!!
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на нова тема

Веселине, ти не можеш ли да се ограничаваш сам ами трябва да има специално правило.
Това е форума с най-демократични правила на света за сега и друг път съм го казвала.Супер си е така. Да живее демокрацията .

Аз да се ограничавам от?...
 
От: Публикуване на нова тема

имах пред вид , че това всеки може да си го прецени сам не сме в детската градина
не знам според мен е излишно да обсъждаме въпроса само за да трупаме мнения
 
От: Публикуване на нова тема

имах пред вид , че това всеки може да си го прецени сам не сме в детската градина
не знам според мен е излишно да обсъждаме въпроса само за да трупаме мнения

Кой въпрос обсъждаме за да трупаме мнения? И кои сме тия ние? На мен още не може да ми стане ясно, може би ако си малко по конкретне ще те разбера. Всеки може да си прецени сам, но повечето хора не го правят, доказателство можеш да намериш сама във форума.

Направих предложение, вие ме изядахте с парцалите. Всеки си има виждане, това е моето. Да не говорим, че това с времето за регистрация + мненията не съм го измислил аз, а е приложено в доста форуми и на мен ми допада и мисля, че съвсем човешки написах защо. На някой друг като не му допада да нипше защо не му допада.
В тая тема освен да се заяждате друго не се коментира.

Ше поплача малко па дано ми мине :lol:, то човек да не се опита да води дискусия начи..
 
От: От: Публикуване на нова тема

В тая тема освен да се заяждате друго не се коментира.

Не го приемай като заяждане .Не е.Бъди спокоен .
Правилата на форума са си напълно достатъчни и ясни и според мен е излишно още едно . Спама си е тормоз ама ако някой иска да спами то той ще намери начин, защото колкото по- вече правила толкова ще се намират все по- изобретателни хора как да ги нарушават.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Публикуване на нова тема

Не го приемай като заяждане .Не е.Бъди спокоен .

Всичко което не е добре аргументирано е заяждане. Спокоен съм, че кога не съм бил? Ти спокойна ли си? :)

Спама си е тормоз ама ако някой иска да спами то той ще намери начин

Съгласен съм.

колкото по- вече правила толкова ще се намират все по- изобретателни хора как да ги нарушават

По тая логика излиза, че по-добре да няма никакви правила, за да не се намират хората да ги нарушават.

Замисъла на цялата работа е да се затруднят максимално, това е. Да не би като се измисли Captcha и да спряха спамовете и флудовете, не са, обаче намаляха. :wink:
 
От: Публикуване на нова тема

i have brainstorm now. Не знам защо си мъчите мозъците толкова...
 
От: Публикуване на нова тема

измъчихме си мозъците и затова днес имам а splitting headache
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на нова тема

еми как няма да те боли главата като много приказваш
 
От: Публикуване на нова тема

Пак глупави пресложения има гледам:) А някой замисли ли се. че пускането на нови теми дори и с едни и същи въпроси и дори и писането на простотии в тях са си уникален контент?:)
 

Горе